4,7 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
98,4%
Obsługa klienta
98,3%
Oferta sklepu
97,1%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Wyposażenie serwisu > Sprzęt lutowniczy > Uchwyty do sit BGA

Uchwyty do sit BGA

Sortuj pozycje

Pozycje: 1-8/8 Strona: 1/1

Sita JOVY do BGA - Standard JV-RMS

Sita JOVY do BGA - Standard JV-RMS to profesjonalnie skonstruowany zestaw składający się z dwóch modułow tj. moduł A do pozycjonowania układu BGA oraz moduł B do osadzenia sit. Wysokiej jakości stal, specjalne zamknięcia chroniące przed deformacjami w trakcie procesu podgrzewania i wysokaja jakośc wykonania to gwarancja bezproblemowej naprawy.
Sita JOVY do BGA - Standard JV-RMS  
1584,55 PLN netto 1949,00 PLN brutto

Uchwyt (stolik JIG) do sit i reballingu bezpośredniego BGA

Uchwyt (stolik JIG) do sit i reballingu bezpośredniego BGA to pierwszy profesjonalny uchwyt do reballingu z wykorzystaniem sit do grzania bezpośredniego. Układ BGA jest mocowany w wyżłobieniach między ściankami. Stacja ma bardzo szerokie zastosowanie ponieważ można używać również sit które są większe niż sam układ. Sito jest dociskane do sita za pomocą docisków magnetycznych. Ścianki uchwytu regulowane są synchronicznie za pomocą pokręteł poprzez przekładnię ślimakową. Stolik ma bardzo szerokie zastosowanie ponieważ można używać również sit które są większe niż sam układ. Wykręcamy wtedy imbusy przez co dociski można dowolnie umiejscowić na uchwytcie a dzięki magnesom zapewniają pewny docisk sita do układu BGA.

Uchwyt (stolik JIG) do sit i reballingu bezpośredniego BGA  
178,05 PLN netto 219,00 PLN brutto

Uchwyt A2 dla układów uBGA z ramką o wymiarach 90x90mm

Uchwyt A2 dla układów uBGA z ramką o wymiarach 90x90mm wykorzystywany jest przy naprawach układów BGA notebooków, konsol itp. Umożliwia stawianie kulek na układach BGA przy wykorzystaniu odpowiednich sit jakie można zakupić oddzielnie. Posiada profesjonalny system mocowań do układów uBGA jak i do ramki co gwarantuje że podczas całego procesu cnie wystąpia odkształcenia a kulki będą przylegać na całej powierzchni układu.
Uchwyt A2 dla układów uBGA z ramką o wymiarach 90x90mm  
267,48 PLN netto 329,00 PLN brutto

Uchwyt A4 dla układów uBGA z ramką o wymiarach 90x90mm

Uchwyt A4 dla układów uBGA z ramką o wymiarach 90x90mm wykorzystywany jest przy naprawach układów BGA notebooków, konsol itp. Umożliwia stawianie kulek na układach BGA przy wykorzystaniu odpowiednich sit jakie można zakupić oddzielnie. Posiada profesjonalny system mocowań do układów uBGA jak i do ramki co gwarantuje że podczas całego procesu nie wystąpią odkształcenia a kulki będą przylegać na całej powierzchni układu.
Uchwyt A4 dla układów uBGA z ramką o wymiarach 90x90mm  
283,74 PLN netto 349,00 PLN brutto

Uchwyt A4 dlaukładów uBGA z ramką o wymiarach 80x80mm

Uchwyt A4 dla układów uBGA z ramką o wymiarach 80x80mm wykorzystywany jest przy naprawach układów BGA notebooków, konsol itp. Umożliwia stawianie kulek na układach BGA przy wykorzystaniu odpowiednich sit jakie można zakupić oddzielnie. Posiada profesjonalny system mocowań do układów uBGA jak i do ramki co gwarantuje że podczas całego procesu nie wystąpią odkształcenia a kulki będą przylegać na całej powierzchni układu.
Uchwyt A4 dlaukładów uBGA z ramką o wymiarach 80x80mm  
283,74 PLN netto 349,00 PLN brutto

Uchwyt A5 dla układów uBGA z ramką o wymiarach 90x90mm

Uchwyt A5 dla układów uBGA z ramką o wymiarach 90x90mm wykorzystywany jest przy naprawach układów BGA notebooków, konsol itp. Umożliwia stawianie kulek na układach BGA przy wykorzystaniu odpowiednich sit jakie można zakupić oddzielnie. Posiada profesjonalny system mocowań do układów uBGA jak i do ramki co gwarantuje że podczas całego procesu nie wystąpią odkształcenia a kulki będą przylegać na całej powierzchni układu.

NOTA: Dostępne są także inne odmiany stolików uBGA:
Stolik A1, Stolik A2, Stolik A3, Stolik A4
(kliknij na nazwę aby przejść do kategorii)
Uchwyt A5 dla układów uBGA z ramką o wymiarach 90x90mm  
267,48 PLN netto 329,00 PLN brutto

Zestaw Sit AOYUE RB910 BGA

Sita AOYUE RB910 BGA to zestaw profesjonalnych sit na który składa się profesjonalny uchwyt (stół) montażowy, klucz, szpachla, 10g pasty lutowniczej, 3 sita.
Zestaw Sit AOYUE RB910 BGA  
568,29 PLN netto 699,00 PLN brutto

Zestaw montażowy do SMD/BGA - typ BTP3

Zestaw do montażu SMD i BGA z podstawka do płyt GSM, sitami i wentylatorem - typ BTP3 jest niezbędny w codziennej pracy serwisów GSM/DCS.
Zestaw montażowy do SMD/BGA - typ BTP3  
243,09 PLN netto 299,00 PLN brutto

Brak na magazynie