4,7 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
98,4%
Obsługa klienta
98,3%
Oferta sklepu
97,1%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Odzyskiwanie i Analiza Danych > Adapter iPower dla MFC Dongle

Adapter iPower dla MFC Dongle

Adapter iPower dla MFC Dongle
Cena netto: 226,83 PLN 
Cena brutto: 279,00 PLN (z VAT)

Ilość:

Za ten produkt możesz zapłacić w dogodnych ratach:
oblicz eraty

ID: 16066

Waga produktu: 0.20 kg

Ten produkt nie może zostać zakupiony za pomocą płatności Paypal ze względu na ograniczenia produktów do nadzoru komputerowego. Inne metody płatności są dostępne.

Adapter iPower dla MFC Dongle to dodatkowe urządzenie niezbędne do odblokowania telefonów iPhone iOS 8.0.x - 8.1. Aby korzystać z urządzenia wymagane jest otwarcie telefonu i podłączenie się do złącza baterii. Metoda odblokowania przy wykorzystaniu adaptera iPower polega na wprowadzenie przez MFC Dongle jednego kodu a następnie automatycznego restartu telefonu. Czas restartu uzależniony jest od modelu iPhona im nowszy tym ponowne uruchomienie nastąpi szybciej, zazwyczaj czes ten wynosi ok 40 sekund. Maksymalny czas odblokowania telefonu kody od 0000 do 9999 to 111 godzin czyli ok 4,6 dnia.Informacje dodatkowe:
W przypadku kiedy na ekranie telefony wyświetlany jest komunikat "iPhone zablokowany pozostało 15 "minut", należy odczekać co najmniej 15 minut zanim rozpoczniemy proces odblokowywania. Spowodowanie jest to faktem, że podczas wyświetlania tego komunikatu, MFC Dongle może wprowadzić kolejny kod ale nawet jeśli będzie on poprawny iPhone nie zostanie odblokowany.

Jeśli telefon wyświetli informacje "pozostało 23 miliony minut" oznacza to, że po wyjęciu baterii, telefon stracił poprawne ustawienia czasu. Aby rozwiązać ten problem należy włożyć aktywną kartę SIM, co spowoduje ustawienie poprawnego czasu i daty w telefonie oraz pojawienie się wiadomości z którymś z przedziałów czasowych tj.: 1,2,15,60 minut do odczekania, przed rozpoczęciem procesu odblokowywania. Czasem zdarza się że wystarczy uruchomić ponownie telefon bez karty SIM aby data i czas powróciły do poprawnych ustawień.

Jak używać:
1. Otwórz urządzenie i rozłącz baterie a następnie podłącz odpowiedni adapter pasujący do gniazda baterii, a następnie podepnij baterie do adaptera
2. Podłącz zewnętrzne źródło zasilania do adaptera iPower (max zalecane zasilanie to 5V2A, wymagane minimum to 1A, można również użyć 4V zasilania). Najlepiej do tego użyć dobrej jakości ładowarki.
3. Podłącz sensor światła do adaptera iPower (białe gniazdo) i zamocuj na ekranie telefonu.
4. Podłącz kabel ładujący 3 w 1 do złącza USB znajdującego się na iPower adapterze
5. Podłącz odpowiednią końcówkę kabla 3 w 1 do telefonu (8 lub 30 pin)
6. Ustaw odpowiednie parametry w programie (dla tej opcji timingi są ustawione automatycznie)
7. Podłącz MFC Dongle do adaptera iPower
8. Podłącz ładowarkę micro USB do adaptera iPower (maksymalnie 5 V 2A), W tym momencie diody na MFC Dongle powinny zacząć migać i telefon automatycznie zostanie zasilony i uruchomiony, wtedy podłącz MFC Dongle do złącza OTG kabla USB 3 w 1. Nie należy podłączać MFC Dongle wcześniej niż po wykonaniu powyższych kroków.

Kiedy kod zostanie znaleziony telefon automatycznie zostanie wyłączony i MFC Dongle przestanie wysyłać kody, takie rozwiązanie ma za zadanie nie doprowadzić do permanentnego zablokowania telefonu jeśli znaleziony kod jest niepoprawny. Aby być pewnym, że mamy poprawny kod odłącz MFC Dongle od adaptera i podłącz do komputera i odczytaj kod, podłącz ponownie zestaw i uruchom, jeśli MFC Dongle wprowadzi kod i się zatrzyma, możesz być pewny, że odnaleziony kod jest poprawny. UWAGA! Podczas powyższego sprawdzenia nie zdejmuj sensora z ekranu telefonu. Rekomendujemy użyć taśmy do przyklejenia sensora aby go nie poruszyć. Podczas wprowadzania kodu telefon wibruje i może to spowodować niepoprawny odczyt z sensora, a co za tym idzie proces odblokowania może zakończyć się niepowodzeniem.UWAGA: kabel ładujący/OTG USB 3 w 1 nie znajduje się w podstawowym wyposażeniu, można zakupić go osobno.

Komplet zawiera:
- Adapter iPower dla MFC Dongle
Waga produktu: 0.20 kg.
Kraj:
Kurier:
Czas dostawy: 10-15 dni roboczych od daty wysyłki
Koszt dostawy: 23,00 PLN

NEGOCJUJ CENĘ

PDF

Informacja:

Wszystkie prezentowane zdjęcia podlegają ochronie prawem autorskim . Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 1994-02-04 (Dz.U. 1994 Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)

Dodatkowe informacje dotyczące tego produktu:

Informacja dotycząca funkcjonalności:
Producent (Developer) zapewnia wsparcie tylko dla tych telefonów, które znajdują się na liście obsługiwanych modeli. Proszę jednak zwrócić uwagę, że nie wszystkie funkcje serwisowe można zastosować do niektórych obsługiwanych modeli, ze względu na różnice wersji sprzętu / oprogramowania. Pełna lista obsługiwanych modeli znajduje się na oficjalnej stronie produktu lub na forum GSM (GSMHosting).

Informacja dotycząca środków technicznych:
Do poprawnego korzystania z zakupionego towaru wymagane jest posiadanie stabilnego połączenia Internetowego o min. przepustowości 1024 kb/s (download) i 512 kb/s (upload). Przed przystąpieniem do operacji aktualizacji oprogramowania w urządzeniu czy też aktywacji usługi (kredytów/logów) lub procedury unlocka upewnij się, że posiadasz wystarczające parametry łącza. W przypadku problemów z połączeniem informacje na temat dostępności w/w usługi czy też tymczasowych awarii można sprawdzić na oficjalnej stronie producenta lub dedykowanych do tego forach dyskusyjnych.

Informacja dotycząca interoperacyjności treści cyfrowych:
W przypadku korzystania z w/w oprogramowania lub części oprogramowania jakie producent dostarcza wraz ze sprzętem w niektórych przypadkach (w związku z dwustronną komunikacją TCP/IP) sugeruję się wyłączenie zapory sieciowej (Firewall) oraz oprogramowania antywirusowego. Może ono blokować i uniemożliwiać prawidłowe działanie oprogramowania/usług co objawiąc się będzie komunikatami o braku możliwości nawiązania połączenia np. (Error 10060) lub też alarmami systemu antywirusowego.

Informacja dotycząca wymagań sprzętowych:
Do poprawnego działania kluczy/interfejsów i urządzeń GSM producenci zalecają komputer klasy PC z 32- bitowym systemem operacyjnym Windows XP. Nie gwarantujemy poprawnego działania interfejsów/klucz/boxów na komputerach w innej niż wyżej wymieniona konfiguracja - w szczególności na systemach 64-bitowych, komputerach iMac, systemach Linux czy też wyższych wersjach Windows. Jeżeli masz wątpliwości co do swojego komputera skontaktuj się z naszym Działem Technicznym przed dokonaniem zakupu.

Informacja dotycząca zmiany IMEI:
Informujemy, że opcje zmiany IMEI służą tylko i wyłącznie naprawie i przywróceniu oryginalnego numeru IMEI jeżeli został on uszkodzony podczas operacji serwisowych. Firma Multi-COM nie prowadzi żadnego doradztwa, pomocy w tematach związanych z naprawą IMEI - pomocy w tej kwestii możesz szukać na oficjalnym forum producenta. Nie ponosimy też żadnej odpowiedzialności za korzystanie z tej opcji.
Jeśli interesuje Cię Adapter iPower dla MFC Dongle prawdopodobnie zechcesz również zapoznać się z następującymi produktami:

Dedykowane urządzenia dla tego adaptera:

MFC Dongle MFC Dongle więcej
Cena netto:
730,89 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 899,00 PLN (z VAT)

Zobacz też na

Kabel ładowania 3w1 dla MFC Dongle Kabel ładowania 3w1 dla MFC Dongle więcej
Cena netto:
96,75 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 119,00 PLN (z VAT)
iP-Box iOS8 Adapter iP-Box iOS8 Adapter więcej
Cena netto:
226,83 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 279,00 PLN (z VAT)

Zainteresować mogą Cię również:

MFC Dongle MFC Dongle więcej
Cena netto:
730,89 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 899,00 PLN (z VAT)
Klucz USB Miracle Thunder Dongle Klucz USB Miracle Thunder Dongle więcej
Cena netto:
608,94 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 749,00 PLN (z VAT)
Octoplus Box + aktywacja Samsung + komplet kabli Optimus Octoplus Box + aktywacja Samsung + komplet kabli Optimus więcej
Cena netto:
592,68 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 729,00 PLN (z VAT)
CS-Tool Dongle z aktywacja S-Module CS-Tool Dongle z aktywacja S-Module więcej
Cena netto:
348,78 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 429,00 PLN (z VAT)
Octoplus Lite LG + komplet kabli Octoplus Lite LG + komplet kabli więcej
Cena netto:
243,09 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 299,00 PLN (z VAT)
Interfejs GPGXware Interfejs GPGXware więcej
Cena netto:
121,14 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 149,00 PLN (z VAT)
Klucz USB 4SE SonyEricsson service Klucz USB 4SE SonyEricsson service więcej
Cena netto:
283,74 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 349,00 PLN (z VAT)
Octoplus Huawei Tool Dongle Octoplus Huawei Tool Dongle więcej
Cena netto:
332,52 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 409,00 PLN (z VAT)

Ten produkt był najchętniej kupowany wraz z następującymi produktami:

MFC Dongle MFC Dongle więcej
Cena netto:
730,89 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 899,00 PLN (z VAT)
Kabel ładowania 3w1 dla MFC Dongle Kabel ładowania 3w1 dla MFC Dongle więcej
Cena netto:
96,75 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 119,00 PLN (z VAT)
iP-Box iOS8 Adapter iP-Box iOS8 Adapter więcej
Cena netto:
226,83 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 279,00 PLN (z VAT)
Pattern Adapter dla XPIN Clip Pattern Adapter dla XPIN Clip więcej
Cena netto:
161,79 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 199,00 PLN (z VAT)
XPIN Clip z kompletem kabli XPIN Clip z kompletem kabli więcej
Cena netto:
1218,70 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 1499,00 PLN (z VAT)
Uniwersalny adapter dla JTAG Box Uniwersalny adapter dla JTAG Box więcej
Cena netto:
23,58 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 29,00 PLN (z VAT)
Adapter EMMC ATF V2 4w1 Adapter EMMC ATF V2 4w1 więcej
Cena netto:
96,75 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 119,00 PLN (z VAT)

Nota

1. Oferowane przez nas akcesoria, urządzenia i części zamienne nie są oryginalnymi akcesoriami producentów telefonów, jednakże zostaly starannie wybrane pod kątem jakości, i są w pełni dopasowane do telefonów.

2. Nasza firma dostarcza same urządzenia tj. klucze sprzętowe oraz interfejsy. Informacje na temat oprogramowania które można zastosować do oferowanych kluczy/interfejsów jest dostępne w sieci Internet na stronach producentów wspomnianych urządzeń.

3. Wszystkie znaki towarowe zamieszczone na tej stronie są zastrzeżone przez swoich właścicieli. Nazwy produktów, znaki firmowe, symbole handlowe, nazwy handlowe, slogany są własnością odpowiednich firm i są chronione międzynarodowymi przepisami o prawach autorskich, i użyte są tylko w celach informacyjnych.

4. Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie przedstawia stanów magazynowych.

innowacyjna_gospodarka unia_europejska geotrust firma_przyjazna_naturze rzetelny_regulamin rzetelna_firma