4,7 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
98,0%
Obsługa klienta
97,9%
Oferta sklepu
96,6%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Usługi serwisowe > Zestaw aktywacyjny RT-82 dla iPhone 6 6+ 5 5c 5s 4s 4 / iPad

Zestaw aktywacyjny RT-82 dla iPhone 6 6+ 5 5c 5s 4s 4 / iPad

5 (2)
Zestaw aktywacyjny RT-82 dla iPhone 6 6+ 5 5c 5s 4s 4 / iPad
Cena netto: 47,97 PLN 
Cena brutto: 59,00 PLN (z VAT)

Ilość:

ID: 16601

Waga produktu: 0.20 kg

Przechowalnia prod.

Zapytaj o produkt

Ten produkt nie może zostać zakupiony za pomocą płatności Paypal ze względu na ograniczenia produktów wynikające z regulaminu Paypal. Inne metody płatności są dostępne.

Zestaw aktywacyjny RT-82 dla iPhone 6 6+ 5 5c 5s 4s 4 / iPad na który składa się najnowsza karta SIM którą można wykorzystać do aktywacji iPhone/iPad jak także jako kartę testową. Najnowsza karta nie wymaga czystego systemu do instalacji sterownika od programatora (można ją programować pod Win7 64-bit). Co najważniejsze w nowej wersji użytkownik ma pełną kontrole i możliwość wielokrotnego programowania nie tylko IMSI jak to ma miejsce w innych kartach ale także ICCID, SMSC, IP1, IP2 czy też Auth Code. Daje to możliwość na dostanie się do telefonu emulując oryginalną kartę SIM. Zestaw dostarczany z dedykowanym oprogramowaniem do tworzenia IMSI i programowania karty oraz adapterami Nano/Micro SIM.Możliwości
- możliwość wielokrotnego programowania IMSI (w komplecie oprogramowanie do generacji IMSI na podstawie nazwy sieci)
- możliwość odczytu/zapisu SMSC (Short Message Service Center) czyli możliwość odnalezienia z karty "matki" sieci z jakiej jest telefon na podstawie numeru centrum
- możliwość programowania ICCID (Integrated Circuit Card ID) na wypadek przyszłych zabezpieczeń i ograniczeń gdzie wymagane jest konkretne ICCID karty w celu aktywacji
- możliwość programowania i odczytu kodu IP1/IP2 (NFC)

Kompatybilność
- iPhone 2G
- iPhone 3G
- iPhone 3Gs
- iPhone 4G
- iPhone 4S
- iPhone 5
- iPhone 5S
- iPhone 5C
- iPhone SE
- iPhone 6
- iPhone 6 Plus
- iPhone 6S
- iPhone 6S Plus
- iPad 1
- iPad 2
- iPad Air 2
- iPad mini 2
- iPad mini 3
- iPad PRO
- wszystkie wersje iOS - wliczając IOS 8.x.x/9.x.x


Najczęściej zadawane pytania
Pytanie: Chcę dokonać aktywacji iPhone / iPad, ale nie wiem na jaką sieć jest zablokowany ani nie mam oryginalnej karty - czy ten produkt rozwiąże mój problem ?
Odpowiedz: Musisz wiedzieć z jakiej sieci pochodzi telefon - możesz to sprawdzić w samym telefonie dopóki jest jeszcze aktywny, czyli na starszej wersji oprogramowania lub też odczytać z pudelka iPhone. Jeżeli nie posiadasz tej informacji, lecz wiesz z jakiego kraju jest telefon, możesz metodą prób i błędów sprawdzić aktywację na każdej sieci z danego kraju (np. we Francji jest 6 IMSI, czyli 6 prób). W innym przypadku jeżeli posiadasz oryginalną karte możesz odczytać IMSI lub jeżeli karta jest uszkodzona SMSC i na tej podstawie sprawdzić sieć - aktywacja zajmie więcej czasu, lecz jest możliwa.

Pytanie: Jak wygląda cały proces aktywacji ?
Odpowiedź: Wystarczy że zapiszesz na karcie właściwy IMSI, umieścisz kartę w telefonie, uruchomisz iTunes i połączysz się z iTunes w celu aktywacji.

Pytanie: Czy karta po aktywacji będzie mi jeszcze potrzebna ?
Odpowiedź: Tak - po każdej aktualizacji oprogramowania do najnowszego będziesz musiał umieścic kartę w celu aktywacji.

Instrukcja:
Do aktywacji Iphone/Ipad wymagane jest zaprogramowanie karty SIM pod konkretnego operatora, z którego pochodzi urządzenie. W tym celu należy pobrać oprogramowanie z naszego serwera ktore dostepne jest po zalogowaniu sie na konto uzytkownika w sklepie - katalog Activation_RT_82. Po zamontownaiu karty SIM w programatorze i uruchomieniu aplikacji Iphone Activation Card Software, w oknie IMSI podajemy wygenerowany kod swojego operatora i dokonujemy aktywacji poprzez wciśnięcie przycisku "Activation Operator Network Code".

Sam program do generacji IMSI na podstawie kodu sieci takze znajduje sie w katalogu Activation_RT_82


Komplet zawiera:
- Zestaw aktywacyjny RT-82
- adapter nano SIM -> SIM
- adapter nano SIM -> Micro SIM
- programator
- oprogramowanie do generacji IMSI oraz programowania
- instrukcja obsługi

*Karta w zestawie jest karta SIM normalnego zestawu - należy ją dociąc we własnym zakresie do określonego formatu w zależnosci od posiadanego telefonu tj. Nano sim/Micro SIM a następnie samodzielnie spiłować do odpowiedniej grubości. Jeżeli chcesz otrzymać karte wycięta do konkretnego wymiaru dodaj taką informacje w komentarzu

Gwarancja


Na ten zestaw udzielamy 12 miesięcy gwarnacji
Waga produktu: 0.20 kg.
Kraj:
Kurier:
Czas dostawy: 10-15 dni roboczych od daty wysyłki
Koszt dostawy: 23,00 PLN

NEGOCJUJ CENĘ

PDF

Informacja:

Wszystkie prezentowane zdjęcia podlegają ochronie prawem autorskim . Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 1994-02-04 (Dz.U. 1994 Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)

Dodatkowe informacje dotyczące tego produktu:

Informacja dotycząca środków technicznych:
Do poprawnego korzystania z zakupionego towaru wymagane jest posiadanie stabilnego połączenia Internetowego o min. przepustowości 1024 kb/s (download) i 512 kb/s (upload). Przed przystąpieniem do operacji aktualizacji oprogramowania w urządzeniu czy też aktywacji usługi (kredytów/logów) lub procedury unlocka upewnij się, że posiadasz wystarczające parametry łącza. W przypadku problemów z połączeniem informacje na temat dostępności w/w usługi czy też tymczasowych awarii można sprawdzić na oficjalnej stronie producenta lub dedykowanych do tego forach dyskusyjnych.

Informacja dotycząca interoperacyjności treści cyfrowych:
W przypadku korzystania z w/w oprogramowania lub części oprogramowania jakie producent dostarcza wraz ze sprzętem w niektórych przypadkach (w związku z dwustronną komunikacją TCP/IP) sugeruję się wyłączenie zapory sieciowej (Firewall) oraz oprogramowania antywirusowego. Może ono blokować i uniemożliwiać prawidłowe działanie oprogramowania/usług co objawiąc się będzie komunikatami o braku możliwości nawiązania połączenia np. (Error 10060) lub też alarmami systemu antywirusowego.

Informacja dotycząca wymagań sprzętowych:
Do poprawnego działania kluczy/interfejsów i urządzeń GSM producenci zalecają komputer klasy PC z 32- bitowym systemem operacyjnym Windows XP. Nie gwarantujemy poprawnego działania interfejsów/klucz/boxów na komputerach w innej niż wyżej wymieniona konfiguracja - w szczególności na systemach 64-bitowych, komputerach iMac, systemach Linux czy też wyższych wersjach Windows. Jeżeli masz wątpliwości co do swojego komputera skontaktuj się z naszym Działem Technicznym przed dokonaniem zakupu.
Jeśli interesuje Cię Zestaw aktywacyjny RT-82 dla iPhone 6 6+ 5 5c 5s 4s 4 / iPad prawdopodobnie zechcesz również zapoznać się z następującymi produktami:

Dedykowane urządzenia dla tego oprogramowania:

Poniżej znajdziesz liste urządzeń, które są przezmaczone specjalnie do pracy z tym programem.

Zestaw konwerterów SIM Flex 3w1 - Model: TR4 + Zestaw konwerterów SIM Flex 3w1 - Model: TR4 więcej
Cena netto:
80,49 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 99,00 PLN (z VAT)

Zobacz też na

Ramka XCUT do usuwania polaryzatorów z iPhone 5/5S + Ramka XCUT do usuwania polaryzatorów z iPhone 5/5S więcej
Cena netto:
64,23 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 79,00 PLN (z VAT)
Ramka XCUT do usuwania polaryzatorów z iPhone 4/4S + Ramka XCUT do usuwania polaryzatorów z iPhone 4/4S więcej
Cena netto:
56,10 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 69,00 PLN (z VAT)

Ten produkt był najchętniej kupowany wraz z następującymi produktami:

Druciki połączeniowe (kolor czarny 0,2mm/80mm) - 100 szt + Druciki połączeniowe (kolor czarny 0,2mm/80mm) - 100 szt więcej
Cena netto:
20,33 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 25,00 PLN (z VAT)
LCD Opener Mini otwierak do obudów GSM, laptopów, tabletów + LCD Opener Mini otwierak do obudów GSM, laptopów, tabletów więcej
Cena netto:
16,25 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 19,99 PLN (z VAT)
LCD Opener otwierak do obudów GSM, laptopów, tabletów + LCD Opener otwierak do obudów GSM, laptopów, tabletów więcej
Cena netto:
16,18 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 19,90 PLN (z VAT)
Karta 2w1 Multi-COM (Iphone, Test Card) + Karta 2w1 Multi-COM (Iphone, Test Card) więcej
Cena netto:
31,71 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 39,00 PLN (z VAT)
LCD Opener long otwierak do obudów GSM, laptopów, tabletów + LCD Opener long otwierak do obudów GSM, laptopów, tabletów więcej
Cena netto:
32,36 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 39,80 PLN (z VAT)
XTC 2 Clip (HTC Android) + Power Adapter + kabel Y + XTC 2 Clip (HTC Android) + Power Adapter + kabel Y więcej
Cena netto:
592,68 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 729,00 PLN (z VAT)
Podgrzewacz Aoyue Int 853A+ + Podgrzewacz Aoyue Int 853A+ więcej
Cena netto:
470,73 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 579,00 PLN (z VAT)

Nota

1. Oferowane przez nas akcesoria, urządzenia i części zamienne nie są oryginalnymi akcesoriami producentów telefonów, jednakże zostaly starannie wybrane pod kątem jakości, i są w pełni dopasowane do telefonów.

2. Nasza firma dostarcza same urządzenia tj. klucze sprzętowe oraz interfejsy. Informacje na temat oprogramowania które można zastosować do oferowanych kluczy/interfejsów jest dostępne w sieci Internet na stronach producentów wspomnianych urządzeń.

3. Wszystkie znaki towarowe zamieszczone na tej stronie są zastrzeżone przez swoich właścicieli. Nazwy produktów, znaki firmowe, symbole handlowe, nazwy handlowe, slogany są własnością odpowiednich firm i są chronione międzynarodowymi przepisami o prawach autorskich, i użyte są tylko w celach informacyjnych.

4. Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie przedstawia stanów magazynowych.

Opinie

never used it but it will come in handy somehow!