4,7 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
98,4%
Obsługa klienta
98,3%
Oferta sklepu
97,1%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Produkty GSM > Oprogramowanie GSM > Śledcze > Oprogramowanie Elcomsoft Phone Breaker

Oprogramowanie Elcomsoft Phone Breaker

Oprogramowanie Elcomsoft Phone Breaker
Cena netto: 348,78 PLN 
Cena brutto: 429,00 PLN (z VAT)
Wybierz własności produktu:
Wersja:

Ilość:

Za ten produkt możesz zapłacić w dogodnych ratach:
oblicz eraty

ID: 16958

Oprogramowanie Elcomsoft Phone Breaker oprogramowanie służące do odzyskiwanie haseł zabezpieczających kopie zapasowe telefonów BlackBerry, Apple Windows Phone. Elcomsoft Phone Breaker wspiera akceleracje GPU oraz obsługę wielu kart AMD i NVIDIA. Nowe narzędzie do odzyskiwania hasła iPhone oferuje wydajność superkomputera. Obsługuje łamanie hasła backupu włącznie z wersją iOS 10.Przechwytywanie kopii z chmury: Apple iCloud oraz Windows Live
Analiza danych znajdujących się w chmurze jest alternatywnym sposobem na przechwycenie informacji przechowywanych w mobilnych kopiach zapasowych tworzonych przez Apple iOS, oraz jedyna metodą na przeglądanie danych urządzeń pracujących pod kontrolą Windows Phone 8 i Windows 10 mobile. Elcomsoft Phone Breaker potrafi przechwycić informacje z Apple iCloud oraz Windows Live! pod warunkiem, że znane są dane uwierzytelniające (Apple ID, Live ID oraz hasło) do konta oryginalnego użytkownika. Kopie zapasowe online mogą być analizowane przez specjalistów z zakresu kryminalistyki śledczej bez konieczności posiadania urządzenia z iOS lub Windows Phone w reku.

Dwustopniowa weryfikacja oraz uwierzytelnianie dwuetapowe
Wersja Forensic dodaje możliwość dostępu do danych iCloud przez OTA (over-the-air) bez konieczności posiadania oryginalnego Apple ID oraz hasła. Bez hasłowy dostęp do danych iCloud jest możliwy przy wykorzystaniu binarnego tokena autoryzacyjnego wyodrębnionego z komputera użytkownika. Elcomsoft Phone Breaker obsługuje konta z dwustopniową weryfikacją jak również nowe dwuetapowe uwierzytelnianie. Aby mieć dostęp do konta z dwuetapową autoryzacją wymagane jest posiadanie zaufanego urządzenia lub klucza odzyskiwania. Wystarczy jedno użycie a Elcomsoft Phone Breaker będzie mógł zapisać dane autoryzacyjne dla przyszłych sesji.

Uwaga: w tym momencie konta Microsoft Live! posiadające dwuetapową autoryzacje nie są obsługiwane.

Dostęp do iCloud bez loginu i hasła
Jeśli Apple ID oraz hasło są niedostępne, Elcomsoft Phone Breaker może użyć binarnego tokena autoryzacji utworzonego przez panel kontrolny Apple iCloud w celu zalogowania do iCloud i pobrania informacji. Użycie tokenów autoryzacji pozwala ominąć dwuetapowej autoryzacji nawet wtedy kiedy nie ma do niej dostępu.

Tokeny autoryzacji uzyskiwane są z komputerów podejrzanych na których zainstalowany jest panel kontolny iCloud. Aby token mógł być utworzony, użytkownik musi być zalogowany do iCloud Control Panel na komputerze. Token może być wydobyty z uruchomionego systemu (Mac OS lub Windows PC) lub przechwycony z dysku twardego lub obrazu dysku.

Deszyfrowanie wolumenów FileVault 2
FileVault 2 to schemat pełnego szyfrowania dysku używanego w Apple Mac OS X. FileVault 2 zabezpiecza całą partycje rozruchowa z zabezpieczeniem szyfrującym 256-bit XTS-AES.

Jeśli użytkownik zapomni hasło do konta lub zaszyfrowany wolumen jest przeniesiony do innego komputera, FileVault 2 może być odblokowany za pomocą specjalnego klucza odzyskiwania. Jeśli użytkownik loguje się przez Apple ID, klucz odzyskiwania może być zapisany na koncie iCloud, dzięki temu jeśli hasło zostało zapomniane system automatycznie skorzysta z klucza odzyskiwania aby odblokować zaszyfrowany wolumen. Istotne jest to, że Apple nie pozwala na to aby użytkownik miał dostęp do podglądu lub ekstrakcji klucza FileValue 2 z iCloud.

Elcomsoft Phone Breaker potrafi dokonać ekstrakcji kluczy FileValut 2 z konta iCloud użytkownika i użyć tych kluczy do odszyfrowania zaszyfrowanego obrazu dysku. Poprawne dane (Apple ID/hasło lub token iCloud) jak również informacje identyfikacyjne wydobyte z zaszyfrowanego obrazu dysku FileValut są wymagane.

Synchronizacja logów połączeń
Wraz z wersją iOS9, iPhone automatycznie synchronizuje logi połączeń z kontem iCloud. Elcomsoft Phone Breaker automatycznie pobiera zsynchronizowane logi połączeń. Ta funkcja jest odseparowana od kopii zapasowej iCloud, logi połączeń wychodzących i przychodzących są synchronizowane nawet wtedy kiedy kopia iCloud nie jest włączona na urządzeniu.

Pliki iCloud
Dodatkowo do kopii iCloud, Elcomsoft Phone Breaker może pobrać pliki przechowywane na koncie iCloud takie jak: arkusze kalkulacyjne, dane specyficzne dla aplikacji, kopie zapasowe WhatsApp, baze danych 1Password, dane Passbook itp. Należy zaznaczyć że brak jest emaliowego powiadomienia wysyłanego przez Apple gdy pobierane są pliki z iCloud. Zarówno "stare" konta iCloud jaki i konta iCloud Drive są obsługiwane.

Biblioteka zdjęć iCloud
Biblioteka Apple iCloud Photo została zaprojektowany aby ułatwić użytkownikom przechowywanie i synchronizowanie plików multimedialnych pomiędzy wieloma urządzeniami. Jeśli iCloud Photo Library jest włączone, pliki nie są dłużej zapisywanie w iOS iCloud. W rezultacie mając dostęp do kopii zapasowej iCloud lub pobranie plików przechowywanych w iCloud Drive nie powodują automatycznego dostępu do plików multimedialnych przechowywanych w bibliotece iCloud Photo.

Elcomsoft Phone Breaker potrafi pobrać zdjęcia i pliki wideo przechowywane w iCloud Photo Library. Dodatkowo do istniejących plików, możliwe jest również pobranie plików, które zostały usunięte z biblioteki w ciągu ostatnich 30 dni. Możliwe pobieranie selektywne według albumów stworzonych przez użytkownika.

Deszyfrowanie kopii zapasowych BlackBerry 10
Lokalne kopie zapasowe tworzone przez BlackBerry Link są zawsze szyfrowane za pomocą wysoce bezpiecznego specyficznego sprzętowego klucza szyfrującego, mocno ograniczając i zapobiegając analitykom śledczym na dostęp do danych. Nawet oryginalny użytkownik nie ma kontroli nad hasłem zabezpieczającym kopie, jedyna możliwością aby użyć tych kopii to przywrócenie na urządzeniu BlackBerry z tym samym BlackBerry ID .

Elcomsoft Phone Breaker potrafi wydajnie deszyfrować kopie Blackberry 10 stworzone z Blackberry Link jeśli BlackBerry ID oraz hasło są znane.

Właściwości:
- Uzyskiwanie dostępu do informacji przechowywanych w urządzeniach zabezpieczonych hasłem iPhone, iPad, iPod Touch oraz kopii BlackBerry
- deszyfrowanie kopii zapasowej iPhone oraz BlackBerry ID ze znanym hasłem
- deszyfrowanie kopii zapasowej BlackBerry 10 ze znanym BlackBerry ID i hasłem
- odzyskiwanie haseł do BlackBerry Password Keeper oraz aplikacji portfela Wallet
- natychmiastowe deszyfrowanie BlackBerry Password Keeper dla kontenerów BlackBerry 10
- odzyskiwanie hasła urządzenia BlackBerry (jeśli opcja szyfrowania karty pamięci z hasłem jest włączona.
- odzyskiwanie hasła głównego do kontenera 1Password wydobytego z Dropboxa, lokalnie lub kopii iCloud
- ekstrakcja klucza odzyskiwania z FileValut 2 i użycie go do deszyfrowania FileValue 2 bez długotrwałego ataku
- odczyt i deszyfrowanie danych (hasła do kont email, Wi-Fi oraz haseł wprowadzonych do przeglądarki oraz innych aplikacji)
- iOS: podgląd zapisanych haseł oraz tokenów autoryzacyjnych włącznie z hasłem Apple ID lub tokenem
- iOS: dostęp do haseł/tokenów do kont email, komunikatorów tekstowych oraz sieci social networks
- oszczędność czasu dzięki wydajnej akceleracji GPU kiedy jedna lub więcej kart AMD lub NVIDIA jest zainstalowanych
- możliwość wykonania zaawansowanego ataku słownikowego z wysoce modyfikowaną permutacją
- możliwość ataku offline bez zainstalowanego Apple iTunes lub BlackBerry Destop Software
- odzyskiwanie haseł do kopii zapasowych z iPhonów oryginalnych i po jailbreaku (wszystkie modele włącznie z iPhone 7 i iPhone 7 Plus), iPad (wszystkie generacje) oraz iPad (wszystkie generacje)
- pobieranie kopii zapasowych z iCloud (łącznie z iOS 10) z Apple ID i hasłem, lub tokenem autoryzacyjnym (brak ukrytych opłat: nielimitowana ekstrakcja)
- lokalizacja i ekstrakcja tokenów autoryzacyjnych iCloud
- pobieranie zdjęć z biblioteki iCloud Photo
- pobieranie dodatkowych danych z kont Apple iCloud
- kompatybilny ze wszystkimi wersjami iTunes, iOS (włącznie z iOS 10), BalckBerry Link oraz BlackBerry Destop Software.


Akceleracja GPU
ElcomSoft oferuje wysoce wydajne, kosztowo-efektywne rozwiązanie dla długotrwałych ataków poprzez znaczny wzrost prędkości odzyskiwania hasła w przypadku kiedy więcej niż jedna karta graficzna jest obecna w systemie. Akceleracja GPU ElcomSoft obsługuje nielimitowaną ilość kart AMD 6000/7000/R5/R7/R9-series lub NVIDIA 600/700/800/900/1000-series.Zaawansowany łamanie haseł
Elcomsoft Phone Breaker obsługuje zaawansowany atak słownikowy z możliwością konfiguracji permutacji, jest w stanie odzyskać hasła oraz ich wariacje szybko i wydajnie niezależnie od tego w jakim języku są stworzone. Elcomsoft Phone Breaker tworzy setki wariacji każdego słownika aby zapewnić najlepszą możliwą szanse na odzyskanie hasła.

Porównanie wersji


Elcomsoft Phone Breaker obsługuje:
Windows Vista, Windows 7, Windows 8/8.1/10, Windows Server 2003/2008/2012 x32 oraz x64. Hasła zabezpieczające kopie zapasowe dla iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPad (wszystkie generacje w tym iPad Pro), iPad Mini i iPod Touch (wszystkie generacje).

Uwaga Elcomsoft Phone Password Breaker nie służy do usuwanie iOS Activation lock, oraz hasła zapbezpieczającego iPhone Passcode. Nie sciąga simlocka, nie wykonuje jailbreaka oraz nie usuwa kodu PIN z karty SIM. Program przeznaczony jedynie do odyskiwania haseł z kopii zapasowych telefonów
Waga produktu: 0.00 kg.
Czas dostawy: do 24h godzin (e-mail)
Koszt dostawy: 0,00 PLN

NEGOCJUJ CENĘ

PDF

Informacja:

Wszystkie prezentowane zdjęcia podlegają ochronie prawem autorskim . Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 1994-02-04 (Dz.U. 1994 Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)

Jeśli interesuje Cię Oprogramowanie Elcomsoft Phone Breaker prawdopodobnie zechcesz również zapoznać się z następującymi produktami:

Zainteresować mogą Cię również:

Oprogramowanie Elcomsoft Blackberry Backup Explorer Oprogramowanie Elcomsoft Blackberry Backup Explorer więcej
Cena netto:
202,44 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 249,00 PLN (z VAT)
Aktualizacja dla Oxygen Forensic Suite Standard Aktualizacja dla Oxygen Forensic Suite Standard więcej
Cena netto:
1462,60 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 1799,00 PLN (z VAT)
Oxygen Forensic Suite Standard  - klucz USB Oxygen Forensic Suite Standard - klucz USB więcej
Cena netto:
5283,74 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 6499,00 PLN (z VAT)
Oxygen Forensic Detective (zawiera 12 m-cy aktualizacji) Oxygen Forensic Detective (zawiera 12 m-cy aktualizacji) więcej
Cena netto:
27560,16 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 33899,00 PLN (z VAT)
ZXW Dongle (Zillion X + BlackFish) ZXW Dongle (Zillion X + BlackFish) więcej
Cena netto:
446,34 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 549,00 PLN (z VAT)
MRC Manager MRC Manager więcej
Cena netto:
186,18 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 229,00 PLN (z VAT)

Ten produkt był najchętniej kupowany wraz z następującymi produktami:

Dozownik / Strzykawka na flux - 10g Dozownik / Strzykawka na flux - 10g więcej
Cena netto:
8,12 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 9,99 PLN (z VAT)
Topnik (flux) KINGBO RMA-218 100g Topnik (flux) KINGBO RMA-218 100g więcej
Cena netto:
42,28 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 52,00 PLN (z VAT)
Zmywacz PCB alkoholowy 1L Zmywacz PCB alkoholowy 1L więcej
Cena netto:
30,89 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 38,00 PLN (z VAT)
VR-TABLE - stół diagnostyczny dla EMMC JTAG FBUS VR-TABLE - stół diagnostyczny dla EMMC JTAG FBUS więcej
Cena netto:
3657,72 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 4499,00 PLN (z VAT)
Kabel USB Prolific PL2303X z końcówkami banan 4mm Kabel USB Prolific PL2303X z końcówkami banan 4mm więcej
Cena netto:
56,10 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 69,00 PLN (z VAT)
Uniwersalny adapter JE-02 dla JTAG/eMMC/FBUS Uniwersalny adapter JE-02 dla JTAG/eMMC/FBUS więcej
Cena netto:
56,10 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 69,00 PLN (z VAT)
Adapter eMMC/JTAG dla Riff BOX 2 - RC2000 Adapter eMMC/JTAG dla Riff BOX 2 - RC2000 więcej
Cena netto:
39,84 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 49,00 PLN (z VAT)
Uniwersalny kabel PullUp PU eMMC do VR-Table Uniwersalny kabel PullUp PU eMMC do VR-Table więcej
Cena netto:
80,49 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 99,00 PLN (z VAT)

Nota

1. Oferowane przez nas akcesoria, urządzenia i części zamienne nie są oryginalnymi akcesoriami producentów telefonów, jednakże zostaly starannie wybrane pod kątem jakości, i są w pełni dopasowane do telefonów.

2. Nasza firma dostarcza same urządzenia tj. klucze sprzętowe oraz interfejsy. Informacje na temat oprogramowania które można zastosować do oferowanych kluczy/interfejsów jest dostępne w sieci Internet na stronach producentów wspomnianych urządzeń.

3. Wszystkie znaki towarowe zamieszczone na tej stronie są zastrzeżone przez swoich właścicieli. Nazwy produktów, znaki firmowe, symbole handlowe, nazwy handlowe, slogany są własnością odpowiednich firm i są chronione międzynarodowymi przepisami o prawach autorskich, i użyte są tylko w celach informacyjnych.

4. Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie przedstawia stanów magazynowych.

innowacyjna_gospodarka unia_europejska geotrust firma_przyjazna_naturze rzetelny_regulamin rzetelna_firma