4,7 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
98,3%
Obsługa klienta
98,2%
Oferta sklepu
96,9%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Produkty GSM > Oprogramowanie GSM > Śledcze > Oxygen Forensic Detective (zawiera 12 m-cy aktualizacji)

Oxygen Forensic Detective (zawiera 12 m-cy aktualizacji)

Cena netto: 27560,16 PLN 
Cena brutto: 33899,00 PLN (z VAT)

Ilość:

Za ten produkt możesz zapłacić w dogodnych ratach:
oblicz eraty

ID: 17135

Waga produktu: 0.01 kg

Tego produktu nie można kupić za pośrednictwem Paypala ze względu na ograniczenia nadzoru komputerowego dla wybranych produktów. Inne metody płatności są dostępne.

Oxygen Forensic Detective (zawiera 12 m-cy aktualizacji) to oprogramowanie dla komputerów klasy PC służące do wydobycia maksymalnej ilości informacji z telefonów komórkowych i smartfonów, w celach dochodzeniowo-śledczych. Program ten odegrał znaczącą rolę w śledztwach w postępowaniach kryminalnych i innych w ponad 20 krajach na całym świecie. Jednym z głównych zastosowań tego oprogramowania jest odzyskiwanie informacji, które mogą służyć jako dowód w postępowaniu sądowym.

Program Oxygen Forensic Detective jest szeroko stosowany na całym świecie. Do naszych klientów należą jednostki organów ścigania, departamenty policji, armia, służby celne i podatkowe oraz inne organy władzy. Od roku 2000 program Oxygen Forensic jest z powodzeniem wykorzystywany w ponad 20 krajach na całym świecie, w tym w Wielkiej Brytanii, USA, Niemczech, Holandii, Australii, Szwecji, Danii, Norwegii, Finlandii i w innych krajach.

Informacje zawarte w telefonach komórkowych posiadają w dzisiejszych czasach dużą wartość. Telefony komórkowe odgrywają w naszym życiu ważną rolę. Ludzie przechowują w telefonach komórkowych wiele ważnych informacji: numery telefonów, adresy, fotografie, wiadomości e-mail, notatki, inne wiadomości, historię połączeń, nagrania rozmów, dźwięków, itd. Rosnąca ilość danych przechowywanych w urządzeniach przenośnych sprawia, że szybka, wygodna i wyczerpująca analiza danych jest sprawą coraz większej wagi.

Oxygen Forensic może wydobyć maksimum tych istotnych informacji. Program umożliwia odczyt możliwie największej ilości informacji z telefonu, bez używania dodatkowych urządzeń: podstawowe informacje o telefonie i dane o karcie SIM, listy kontaktów (numery telefonów, fotografie, wiadomości e-mail, adresy, numery faksów, itd.), grupy rozmówców, zapisy dziennika (połączenia nieodebrane, wychodzące i przychodzące), wiadomości SMS, MMS i e-mail (w tym dane o usługach), harmonogram zdarzeń w kalendarzu, zadania do wykonania, notatki tekstowe, fotografie, pliki wideo, dźwiękowe, Java i inne pliki zapisane w pamięci telefonu lub na karcie flash, nagrania rozmów, itd. Lista obsługiwanych funkcji zależy od konkretnego modelu telefonu. Tylko przy pomocy programu Oxygen Forensic możliwe jest wydobycie unikatowych danych ponad 1050 różnych modeli tel., takich jak kontakty, numery telefonów, adresy, historia rozmów i wiadomości.

Program obsługuje ponad 2500 modeli telefonów komórkowych. Lista ta szybko powiększa się! Program Oxygen Forensic może wydobyć dane z telefonów i smartfonów Nokia, Blackberry, Windows Mobile (PDA), Samsung, Benq-Siemens, Sony-Ericsson, Motorola, Panasonic, Vertu i innych. Lista obsługiwanych modeli telefonów stale rośnie. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo aktualną wersję obsługującą najnowsze modele telefonów.

Wygodna analiza i eksport danych, tworzenie raportów. Analiza informacji z telefonów komórkowych może być prowadzona bezpośrednio z poziomu programu lub z pomocą zaawansowanych funkcji eksportowych. Raporty można tworzyć w najbardziej rozpowszechnionych formatach plików, a następnie mogą być drukowane lub wysyłane do działów zewnętrznych i do specjalistów. Raporty mogą zawierać informacje o właścicielu telefonu komórkowego, osobie prowadzącej dochodzenie, numer dziennika i inne niezbędne informacje.

Gwarancja niezmienności danych. Program Oxygen Forensic gwarantuje niezmienność danych pochodzących z telefonu komórkowego podczas dostępu do tych danych z poziomu programu. Oprogramowanie działa w trybie tylko do odczytu. Żadne dane nie mogą ulec zmianie.

Obsługa wszystkich symboli właściwych dla danego kraju. Program Oxygen Forensic w pełni obsługuje standard Unicode. Dzięki temu informacje w wielu różnych językach są odczytywane i wyświetlane prawidłowo.

Oxygen Forensic Viewer specjalne oprogramowanie użytkowe służące do analizy zdalnej. Jeśli chcą Państwo wysłać na zewnątrz informacje wydobyte z telefonów, np. w celu ich analizy przez ekspertów w oddalonych lokalizacjach, Państwa współpracownicy mogą mieć dane zaprezentowane w równie wygodnym interfejsie, jak Państwa interfejs.

Oxygen Forensic Viewer jest specjalnym oprogramowaniem tylko do odczytu, służącym do zdalnej analizy danych z telefonów komórkowych.

5 podstawowych funkcji programu Oxygen Forensic Detective

 • Stworzony na podstawie poprzedniej wersji, Oxygen Forensic Suite 2 posiada nowe funkcje i dodatki, które pomogą użytkownikom efektywnie zdobywać więcej kompletnych dowodów.
 • Produkt łączy w sobie siłę dwóch wersji programu : Dla telefonów Nokia i dla smartfonów na podstawie ОС Symbian.
 • Program uzyskuje dane ze smartfonów i komunikatorów na podstawie ОС Windows Mobile 5/6 bez pomocy ActiveSync (który prawdopodobnie może je zmodyfikować).
 • Do listy obsługiwanych urządzeń można dodać smartfony Blackberry firmy RIM.
 • Produkt wyszukuje wszystkie wiadomości związane z danym kontaktem, włączając połączenia, wiadomości SMS i MMS, zapisy w kalendarzu itp.
 • Program zapisuje wszystkie informacje ze smartfonów w jednej bazie danych, dzięki czemu można szybko i wygodnie znajdować poszukiwane wiadomości.
 • Program odczytuje multimedialny pamiętnik Nokia, który zawiera podstawowe dane telefonu, między innymi współrzędne geograficzne (MCC, MNC, LAC, Cell ID).


 • Informacje o urządzeniu

  Sekcja informacji o urządzeniu wyświetla pełne techniczne informację o sprzęcie. To m.in informacje o producencie, modelu, platformie i jej wersji, IMEI, adresie MAC, IMSI, numerze seryjnym, numerze telefonu oraz wszelkie inne dane tego konkretnego modelu.

  Eksperci mogą znaleźć tu zwięzłe statystyki urządzenia, liczbę wejść w każdą sekcję według rodzaju danych i szybko przenieść się do potrzebnych danych.

  Sekcja także podsumowuje i wyświetla konta użytkownika zebrane razem z danymi pochodzącymi z urządzenia.

  Aby urządzenie było rozpoznawalne w bazie danych eksperci śledczy przypisują urządzeniu/użytkownikowi zdjęcia i krótki opis urządzenia  Książka telefoniczna

  Sekcja Książki telefonicznej zawiera kontakty użytkownika z wszystkimi danymi: Phonebook section contains users' contacts with all its data: nazwa, zatrudnienie, numery telefonów, adresy, e-maile, notatki.

  W zależności od urządzenia eksperci zyskują dostęp do prywatnych informacji o kontaktach, takich jak urodziny, nazwiska krewnych i rocznice

  Sekcja zapewnia wygodny sposób wyszukiwania informacji używając szybkiego filtra. Znalezione kontakty pojawią się natychmiast po wpisaniu zapytania przez eksperta. Centrum ulubionych i urodzin są narzędziami, które bezpośrednio wskazują ważne kontakty.

  Eksperci mogą dostosować wygląd raportu, a następnie łatwo wydrukować lub wyeksportować wszystkie przefiltrowane i oznaczone. Ważne kontakty mogą być oznaczone jako kluczowy dowód, a później oddzielnie przeanalizowane z dodatkowymi oznaczonymi danymi.  Wiadomości

  Sekcja wiadomości zawiera korespondencję użytkownika włącznie z wiadomościami SMS, MMS, e-mail, iMessages i innymi zależącymi od typu urządzenia.

  Przywracanie usuniętych wiadomości jest dostępne dla określonych typów smartfonów: iOS, Android OS i Symbian OS.

  Istnieje wiele wiadomości in seized devices usually. Sekcja wiadomości umożliwia wygodny sposób do ich analizy: szybki filtr na pasku narzędzi, filtry kontekstowe w nagłówkach sieci, widok drzewka folderów. Narzędzia te pomagają ekspertom w znalezieniu potrzebnych danych i przygotowaniu ich do sprawozdania.

  Eksperci mogą podejrzeć wygenerowany raport, dostosować jego układ według potrzeb, a następnie wydrukować lub eksportować wiadomości z załącznikami lub bez.

  Używając wbudowanej przeglądarki eksperci mogą analizować zawartość załączników i techniczne nagłówki wiadomości. Każdy załącznik może zostać zapisany jako oddzielny plik, dla późniejszego badania.  Dziennik zdarzeń:

  Sekcja dziennika zdarzeń zawiera głos komunikacji użytkownika: wybrane, odebrane i nieodebrane połączenia. Eksperci znajdą tutaj dokładną godzinę połączenia, jego czas trwania i zdalną kontrolę.

  Odzyskiwanie usuniętych połączeń jest dostępne dla określonych typów smartfonów: iOS i Android.

  Wykonywanie połączeń jest podstawową funkcją telefonu. Sekcja dziennika zdarzeń umożliwia dostęp do wszystkich połączeń wykonanych przez użytkownika telefonu, a także zapewnia narzędzia do analizy. Są nimi: szybki filtr w pasku narzędzi, filtry kontekstowe w pasku narzędzi, filtr daty na pasku bocznym. Przybory te pomagają ekspertom znaleźć połączenia użytkownika w pewnym okresie czasu, kierunku połączeń oraz komunikacji z danym kontaktem.

  Gdy w spisie połączeń nie ma nazwy osoby dzwoniącej, Oxygen Forensic® Suite rozgląda się za tymi danymi w książce telefonicznej. Jeśli numer telefonu został znaleziony, program wyświetli nazwę w dzienniku zdarzeń i wypełni tło na zielono.  Kalendarz & Zadania

  Sekcja organizacji odsłoni notatki, zadania i pozycje w kalendarzy utworzone lub zsynchronizowane przez użytkownika urządzenia.

  Zestaw podrozdziałów i ich funkcji zależy od producenta urządzenia oraz dokładnego modelu.

  Kalendarz jest najbardziej cenną częścią organizera. Zdarzenia mają etykiete tekstową, lokalizację, czas rozpoczęcia, czas zakończenia, alarm i powtórzenie. Notatki są wpisami złożonymi z dużych pół tekstowych i znacznikami czasu. Zadania są pewnym rodzajem zdarzeń kalendarza, które mają specjalną gotową flagę do oznaczenia stanu.

  W programie Oxygen Forensic® Suite eksperci uzyskują dostęp do wszystkich ttypów danych w wygodnym arkuszowym widoku. Szybki filtr i możliwość sortowania pomaga znaleźć i badać dane. Specjalne narzędzie stref czasowych przekształca daty i godziny do lokalnej lub jakiejkolwiek innej strefy czasowej.

  Eksperci śledczy za pomocą jednego kliknięcia mogą oznaczyć elementy jako dowód, utworzyć raport i wydrukować wszystkie lub tylko wybrane wpisy.  Przeglądarka Plików

  Sekcja Przeglądarki plików jest skutecznym narzędziem do uzyskiwania dostępu i analizowania plików użytkownika takich jak: zdjęcia, wideo, dokumenty i bazy danych urządzenia.

  Wbudowane przeglądarki tekstowe, multimedialne, SQLite, Plist, hex, położenia geograficznego i ekstraktor EXIF pomagają ekspertom przeglądać pliki i ich właściwości.

  Przeglądarka plików umożliwia dostęp do wszystkich plików wydobytych z urządzenia w opraciu o strukture drzewa. Dodatkowo eksperci mogą podejrzeć pliki w wybranych folderach, zgrupowane w tabeli według rodzaju, lub w zakładkach wyszukiwania stworzonych podczas nałożenia szybkiego filtru.

  Oxygen Forensic® Suite automatycznie pobiera dane geo-lokalizacji z plików multimedialnych i oferuje skrót aby zobaczyć to miejsce na mapie, w którym działadnie miało miejsce. Dodatkowo zagląda do nagłówków EXIF dla określonych tagów takich jak marka, model, znacznik czasu, który pomaga ekspertom śledczym ustalać pochodzenie pliku. Podstawowe dane o pliku są wyświetlane na lewym pasku, a atrybuty i dodatkowe znaczniki są dostępne za pośrednictwem menu kontekstowego.

  Sekcja posiada uniwersalny panel dwóch widoków, gdzie eskperci widzą surowy plik, w trybie hex lub mogą uruchomić odpowiedni odtwarzacz do pliku multimedialnego. Ponadto podwójne kliknięcie na pliku otwiera odpowiednią przeglądarke w osobnym oknie. Bazy danych i pliki konfiguracyjne zostaną otwarte w wbudowanej przeglądarce Oxygen Forensic SQLite i Oxygen Forensic® Plist.

  Śledczy mogą zapisywac pliki, całe foldery na komputerze, zaznaczać elementy jako dowody kluczowe, drukować i przygotowywać raporty, przenosić dane geograficzne do Google Earth.  Raporty

  Jeśli chodzi o rozwiązywanie przestępstwa, raporty są jednym z najważniejszych rzeczy dla śledczego. Popularne formaty plików i możliwość ekspertu i drukowania całego zestawu danych lub istotnych części pomaga ekspertom w rezultatach ich pracy w jak najlepszy sposób.

  W Oxygen Forensic® Suite eksperci śledczy mogą przenosić dane z dowolnej sekcji. Może to być raport z całego urządzenia, kilku sekcji lub nawet kilka wpisów. Wszystko zależy od potrzeb śledczego.

  Obsługujemy wszystkie popularne formaty plików: Adobe PDF, Microsoft Excel, HTML, Rich Text Format (RTF), i XML. Każdy format ma własne miejsce do zastosowań. Na przykład, PDF jest dobry do drukowania, podczas gdy XML może zostać użyty przez by 3rd party data parsers to import data extracted by Oxygen Forensic® Suite.

  Sekcja raportów jest miejscem gdzie eksperci mogą znaleźć raporty wygenerowane dla wybranych urządzeń z krótkimi danymi o raporcie: data utworzenia, sekcje w raporcie, ścieżka i jego nazwa. Sekcja również może sprawdzić, czy raport został zmieniony po generacji i pozwala ekspertowi wiedzieć o tym.  Połączone Kontakty

  Analizuj i badaj kontakty z wielu źródeł takich jak Książka Telefoniczna, Wiadomości , Dziennik Zdarzeń, Skype, czat i aplikacje wiadadomości w skupisko kontaktów.

  Sekcja automatycznie ujawnia ludzi z różnych źródeł i grupuje ich razem w jeden meta-contact.

  Kiedy automat nie znajdzie powiązań kontaktów, a ekspert zorientuje się, że kontakty z różnych źródeł należą do jednej osoby, może ręcznie je połączyć. Później ten kontakt zostanie użyty jako pojedynczy element dla linków i analiz statystycznych.

  Sekcja oferuje funkjonalność szybkiego filtrowania, wygodny filtr źródeł danych i sortowanie dla przyspieszenia analizy.

  Przygotowanie i drukowanie raportów jest tak proste, jak w innych działach Oxygen Forensic Suite®.  Rootowanie Androida

  Rootowanie urządzenia opartego na systemie Android ujawnia śledczemu kompletny zestaw danych użytkownika.

  Ogólnie ta procedura wymaga pewniej wiedzy i rozeznania, ale Oxygen Forensic® Suite pomaga ekspertom zautomatyzować tą procedurę.

  Operacja Rootowania jest częścią kreatora wydobycia danych, który prowadzi użytkownika przez cały proces uzyskiwania praw roota do urządzenia. Istotną zaletą tej metody jest to, że dostęp do roota zostanie natychmiast cofnięty po ponownym uruchomieniu urządzenia. Ta metoda sprawia, że rootowanie i dalsze wydobycie danych staje się całkowicie niepodważalne i bezpieczne.

  Moduł rootowania Androida daje dostęp do:

 • Pełnego systemu plików, przechowywanych zarówno w węwnętrznej pamięci urządzenia jak również na karcie pamięci
 • Danych zapisanych przez aplikacje włącznie z loginami, hasłami, historią, cache i wielu innych
 • Informacji o położeniu geograficznym do śledzenia pozycji podejrzanego w przeszłości
 • Usuniętych danych z tabel baz danych


 • Nie istnieje 100% gwarancja na udany proces rootowania. Procedura ta jest dostępna dla większości urządzeń z systemem operacyjnym Android od wersji 1.6 do 2.3.4 oraz od 3.0 do 4.2.2.  Aplikacje:

  Oxygen Forensic Detective pobiera liczne dane aplikacji z urządzeń mobilnych. W sekcji Aplikacje śledczy widzą listę pre-instalowanych aplikacji oraz aplikacje użytkownika razem z plikami przez nie utworzonymi.

  Każda aplikacja może zawierać wartościowe dane użytkownika takie, jak hasła, logi, historia, pliki itd.

  Główne możliwości sekcji:
 • Uzyskiwanie loginów i haseł do aplikacji
 • Wyszukiwanie lokalizacji ostatniej trasy
 • Kontrolowanie wszystkich użytych lub stworzonych plików aplikacji
 • Poznanie kiedy dokładnie aplikacja była używana
 • Dostęp do systemu i aplikacji użytkownika
 • Filtrowanie aplikacji na podstawie określonego parametru
 • Eksportowanie i drukowanie wybranych elementów


 • Wiele popularnych aplikacji posiada specjalną zakładkę Dane Użytkownika, gdzie śledzczy znajdą dane aplikacji skategoryzowane i przygotowane do efektywnej analizy

  Eksperci sądowi mogą zawsze uzyskać dostęp do plików źródłowych w celu poznania jak Oxygen Forensic® Suite gromadzi informacje dla zakładki Dane Użytkownika lub analizuje aplikacje, które nie zostały automatycznie przygotowane.

  Oxygen Forensic® Suite jest jedynym programem do analizy śledczej smartfonów pozwalającym na tak dogłębne analizowanie Aplikacji.

  Nawigacja

  Oxygen Forensic Detective udziela dostęp do popularnych aplikacji nawigacyjnych i ujawnia punkty POI, trasy i frazy wyszukiwane w urządzeniu.

  Skype & Komunikatory

  Oxygen Forensic® Suite wspiera wiele mobilnych komunikatorów jak: Skype, Facebook, WhatsApp, Viber i inne.

  Oprogramowanie szpiegujące

  Oxygen Forensic Detective potrafi wykryć aplikacje szpiegujące zainstalowane na urządzeniach z Android oraz iOS, odkrywa, przetwarza ich logi i pliki konfiguracyjne.

  Przeglądarki Internetowe

  Oxygen Forensic Detective wspiera wszystkie popularne przeglądarki internetowe dla systemów Android, Apple iOS oraz Symbian.  Kopia zapasowa Blackberry

  BBB i IPD są plikami kopii zapasowej Blackberry utworzonymi przez Blackberry Desktop Manager. Te pliki mogą zostać znalezione na komputerze podejrzanego lub zewnętrznych nośnikach jak np. płyty CD, DVD, dyski, karty pamięci itd.

  Oxygen Forensic® Suite pozwala na wydobycie i zaprezentowanie z tych plików kopii zapasowej istotnych informacji śledczych.

  Kopia zapasowa iTunes

  Częstą praktyką jest znajdowanie kopii zapasowej iTunes na komputerze podejrzanego ze względu na popularność urządzeń Apple.

  Oxygen Forensic® Suite oferuje śledczym łatwą drogę pozyskania z plików kopii zapasowej iTunes prywatnych danych osób podejrzanych.

  Windows Phone Cloud  Obsługa chińskich telefonów

  Obsługa chińskich telefonów pozwala ekspertom śledczym na wydobycie danych z popularnych podróbek i tanich urządzeń.

  Oxygen Forensic® Suite pozwala na otrzymanie z chińskich urządzeń ważnych danych użytkownika takich, jak dziennik zdarzeń, wiadomości, kontakty oraz pliki.

  Chińskie marki telefonów zajmują znaczną część azjatyckiego rynku urządzeń mobilnych, a ich liczba wzrasta również na rynkach Ameryki Północnej, Europy i międzynarodowych ze względu na ich niski koszt oraz lepszy stosunek jakości do ceny niż urządzenia oferowane przez markowych producentów. W rynkach wschodzących chińskie marki telefonów dominują w niszy niskobudżetowej. Północnoamerykańscy i europejscy operatorzy komórkowi często oferują te niskobudżetowe urządzenia dla nowych klientów i użytkowników prepaid.

  Oxygen Forensic® Suite obsługuje ogromną różnorodnośc urządzeń opartych na układzie MTK (Mediatek) i umożliwiają śledczym dostęp do następującyh danych użytkownika:

 • Podstawowe informacje. Zawiera IMEI/IMEI2, wersja sprzętu, wersja oprogramowania i baseband.
 • Książka telefoniczna. Odzyskuje kontakty z karty SIM oraz pamięci telefonu, dostęp do informacji o grupach.
 • Kalendarz. Obsługiwane typy zdarzeń: Spotkanie, Połączenie, Rocznica, Urodziny, Trening, Przypomnienie, Notatka.
 • Spis połączeń Uwzględnia wybrane, odebrane i nieodebrane połączenia.
 • Wiadomości: SMS i MMS w domyślnych folderach.
 • Pliki w pamięci telefonu i na zewnętrznej karcie pamięci.  Przeglądarki danych

  Różne przeglądarki danych pomagają ekspertom śledczym wygodnie analizować pozyskane dane.

  Oxygen Forensic® Suite posiada wbudowany HEX-viewer, przeglądarkę obrazów, odtwarzacz muzyki i filmów, przeglądarkę tekstów z konwerterem strony kodowej, HTML, SQLite i Plist viewer.

  Nowoczesne urządzenia mobilne tworzą duża liczbę plików podczas ich cyklu życia. Podstawowym narzędziem przeznaczonym do ich otwierania jest HEX viewer, który pozwala na analizowanie danych w surowej postaci.Wbudowany HEX viewer w program Oxygen Forensic® Suite pozwala ekspertom na wyszukiwanie danych, konwersję bajtów wybranych części, a także zapisywanie plików na dysku.

  W przypadku plików multimedialnych wygodne jest użycie wbudowanego odtwarzacza multimedialnego, który pozwoli na odtwarzanie nagranych filmów, wiadomości głosowych i obejrzenie zdjęć. Dodatkowo, eksperci śledczy mogą przeglądać informację EXIF i dane geolokalizacji, jeśli są one dostępne.

  Dla dokumentów tekstowych oraz stron internetowych w cache'u Oxygen Forensic® Suite oferuję przeglądarkę tekstową z ustawieniem strony kodowej i bezpieczną przeglądarkę internetową

  SQLite Viewer

  SQLite Viewer pozwala na przeglądanie plików baz danych o rozszerzeniach: .sqlite, .sqlite3, .sqlitedb, .db, .db3.

  Eksperci mają dostęp do aktualnych oraz usuniętych danych przechowywanych w bazach danych utworzonych przez system i aplikacje użytkownika.

  Plist Viewer

  Pliki Plist, znane jako Property List XML Files, zawierają wiele cennych informacji śledczych w urządzeniach Apple. Historia przeglądarki, punkty dostępu Wi-Fi, numery szybkiego wybierania, ustawienia Bluetooth, ustawienia globalne aplikacji, ustawienia Sklepu Apple a nawet więcej danych może być wydobyte z plików .plist.  Słowniki

  Sekcja słowników ukazuje wszystkie słowa wprowadzone do urządzenia za pomocą wiadomości, notatek lub kalendarza.

  Nie są to słowa pochodzące ze słownika systemowego urządzenia, pochodzą one z unikalnego słownika użytkownika, który został utworzony przez właściciela urządzenia podczas jego użytkowania.

  Główne funkcjonalności Sekcji słowników:

 • Podgląd wszystkich słów wprowadzonych przez podejrzanego
 • Przechwytywanie haseł
 • Symulacja fraz
 • Wybieranie ustalonego języka na żądanie
 • Sprawdzanie częstotliwości używania każdego słowa
 • Ujawnianie według porządku używanych słów
 • Filtrowanie słów według języka
 • Eksportowanie i drukowanie wybranych elementów


 • Sekcja słowników dostarcza listę słów wprowadzonych przez podejrzanego. Eksperci śledczy mogą ustalać porządek pojawiania się słów, częstotliwości ich używania, filtrować i zmieniać kolejność uporządkowania listy.

  Funkcja symulacji fraz jest wysoko cenionym narzędziem dla ekspertów. Korzystanie z niego pozwala przypuszczać wyrażenia, które podejrzany wprowadził. To mogą być hasła, adresy a nawet usunięte wiadomości.  Wyszukiwarka

  Wyszukiwarka pozwala odkrywać dane użytkownika w każdym segmencie urządzenia.

  Narzędzie oferuje wyszukiwanie tekstów, numerów telefonów, e-maili, współrzędnych geograficznych, adresów IP, adresów MAC, numerów kart kredytowych. Biblioteka wyrażeń regularnych jest dostępna dla większości dowolnych wyszukiwań.

  Eksperci śledczy mogą wyszukać dane z pojedynczego urządzenia, wszystkich urządzeń, wszystkich urządzeń z danej sprawy lub wszystkich pozyskanych urządzeń. Mogą wybierać część, w której szukać dane zapytanie, zastosować terminy logiczne lub wybrać jeden z gotowych wzorów.

  Menadżer listy słów kluczowych umożliwia tworzenie zestawu warunków i wykonanie szukania dla wszystkich tych warunków od razu. Na przykład mogą to być listy nazwisk lub zestaw obraźliwych słów lub fraz.

  Narzędzie wyszukiwarki zapisuje wszystkie rezultaty, oferuje wydruk i przygotowanie raportów dla dowolnej liczby wyszukiwań.  Dowód kluczowy

  Sekcja Dowodu kluczowego oferuje czysty, czytelny widok na dowód oznaczony przez śledczych jako istotny.

  Specjaliści śledczy mogą oznaczać pewne elementy należące do różnych sekcji jako istotny dowód, następnie przejrzeć je wszystkie naraz, niezależnie od ich pierwotnej lokalizacji.

  Dowód kluczowy jest połączonym widokiem, który może wyświetlać wybrane elementy z poziomu książki telefonicznej, kalendarza, wiadomości, zdjęć, połączeń internetowych oraz usługi lokalizacji, aplikacji jak również innych sekcji dostępnych w Oxygen Forensic® Suite. Sekcja oferuje możliwość przeglądania istotnych informacji jednym kliknięciem, koncentrując wysiłki na tym co naprawdę ważne i odfiltrowując rozpraszające i nieistotne dane.

  Śledczy inspektorzy są w stanie sortować, filtrować i grupować dane dla najlepszych efektów wizualnych. Tagowanie i notatki czynią sekcję Dowodu kluczowego jeszcze bardziej wygodną w użyciu.

  Oxygen Forensic® Suite jest jedynym programem śledczym, który pozwala badającemu na przeglądanie wszystkich ważnych danych w jednym miejscu.  Połączenia i Statystyki

  Szybko ujawnij powiązania społeczne pomiędzy użytkownikami urządzeń mobilnych w ramach dochodzenia i ich kontakty.

  Sekcja linków i statystyk zapewnia wygodne narzędzie do odkrywania społecznych zależności pomiędzy użytkownikami urządzeń przez analizowanie połączeń, wiadomości tekstowych, multimediów, wiadomości e-mail oraz aktywności na Skype.

  Podgląd diagramu z graficznym wykresem prezentuje szybkie pominięcie środowisk komunikacyjnych, pozwalając ekspertom śledczym na określenie i analizę komunikacji podejrzanych wraz z wszystkimi szczegółami na pierwszy rzut oka.

  Przełączanie do widoku tabeli pozwala na dogłębną analizę komunikacji użytkowników urządzeń, włącznie z wszystkimi kontaktami, numerami telefonów i stronami zdalnymi. Wraz z czasem trwania komunikacji wytwarza zwięzłe streszczenie istotnych informacji śledczych.

  Oxygen Forensic® Suite oferuję badającym zdolność analizy interakcji między użytkownikami wielu zajętych urządzeń mobilnych. Funkcja tworzy i wyświetla diagram połączeń i statystyk z wykresem dla wielu urzadzeń, jasno wizualizując połączenia pomiędzy użytkownikami telefonów.  Hasła

  Sekcja haseł wyświetla loginy i hasła wydobyte z domyślnych bezpiecznie przechowywanych baz danych.

  Pliki aplikacji mogą również zawierać cenne dane. Oxygen Forensic® Suite analizuje je i wyświetla.

  Odzyskiwanie haseł jest dostępne dla urządzeń opartych na systemie iOS i Android.

  W urządzeniach Apple iOS w tym iPhone i iPad, dane wrażliwe przechowywane są w łańcuchu kluczy. Łańcuch kluczy dostarcza środki do bezpiecznego przechowywania danych takich, jak hasła do kont e-mail, serwisów internetowych i pewnych oprogramowań innych firm, jak również inne prywatne, finansowe, wrażliwe dane.

  Zawartość przechowywana jest bezpiecznie zaszyfrowana przy użyciu charakterystycznych kluczy sprzętowych unikalnych dla danego urządzenia. Oxygen Forensic® Suite dodaje mozliwość dostępu do chronionej zawartości przechowywanej w łańcuchu kluczy, pobierając i wyświetlając hasła użytkownika.

  Więcej haseł jest ukrytych w plikach aplikacji. Sekcja haseł także wydobywa te dane i wyświetla hasła z aplikacji w jednym miejscu.  Wykres społeczny

  Wykres społeczny wizualizuje złożone połaczenia wewnątrz grup przestępczych.

  Jest to wysoce konfigurowalne miejsce pracy, które pozwala ekspertom śledczym przeglądać połączenia pomiędzy właścicielami urządzeń mobilnych i ich kontaktów, wskazać związki pomiędzy wieloma właścicielami urządzeń i wykrycia ich wspólnych kontaktów.

  Oxygen Forensic® Suite tworzy diagram społeczny opierający sie na aktywności komunikacyjnej właścicieli urzadzeń. Diagram nie jest statyczny, eksperci mogą swobodnie manipulować wyglądem diagramu poprzez przemieszczanie, ukrywanie i scalanie kontaktów.

  Badacz może także zmieniać zakres dat w celu odkrycia najbardziej popularnych połączeń w dowolnym okresie czasu lub/i wybrać minimalną liczbę połączeń dla kontaktów, które mają być wyświetlane.

  Wykres społeczny zawiera informacje o każdym wyświetlonym właścicielu i kontakcie jak preferowany rodzaj komunikacji, pierwsza i ostatnia data komunikacji, całkowity czas spędzony na rozmowach, liczba wiadomości wysłana między sobą.

  Dodatkowo ekspert śledczy może zmienić układ diagramu używając skrótów myszy i klawiatury, wyświetlać w trybie pełnoekranowym, zapisywać do pliku dla przyszłych raportów.  Oś Czasu

  Oś czasu pozwala na podgląd wszystkich faktów o wykorzystywaniu urządzenia mobilnego w jednej posortowanej liście.

  Ta sekcja uporządkowywuje wszystkie połaczenia, wiadomości, wydarzenia w kalendarzu, dane geograficzne, i inną aktywność w chronologiczny sposób, dzięki czemu możesz łatwo śledzić historię konwersacji bez potrzeby przełączania pomiędzy róznymi sekcjami.

  Oś czasu jest dostępna dla pojedynczego urządzenia i dla wszystkich urzadzeń należących do sprawy, odkrywając kompletną listę zdarzeń mających miejsce.

  Śledczy inspektorzy będą mogli sortować, filtrowac, grupować telefoniczną listę aktywności według dat, określonych numerów telefonu oraz danych geograficznych.

  Graficzny wykres umożliwia wyświetlenie aktywności użytkownika w wybranych okresach czasowych. Wykres pozwala na grupowanie wszystkich możliwych zdarzeń w urządzeniu w różnych odstępach czasu (od jednej sekundy do jednego roku) i filtrowanie ich według różnych parametrów.

  Wykres umożliwia ekspertom śledczym łatwą analizę szczegółowych działań pojedynczego kontaktu lub grupy kontaktów na pierwszy rzut oka.

  Drukowanie i eksportowanie danych w popularnych formatach jest także dostępne w sekcji Oś Czasu.  Połączenia Internetowe & Lokalizacje

  Sekcja Połączeń Internetowych i Lokalizacji ujawnia miejsca i trasy odwiedzone przez podejrzanych.

  Eksperci mogą analizować wiele źródeł lokalizacji geograficznej: połączenia Wi-Fi, połączenia IP i bazy danych lokalizacji.

  W liście połączeń Wi-Fi eksperci śledczy są w stanie ustalić gdzie i kiedy podejrzany używał dostępu do sieci WiFi (publicznej lub nawet prywatnej) i ujawnić jego lokalizację.

  Wpisy w liście hot spot mają następujące parametry: nazwa hotspot (SSID), hotspot BSSID (adres MAC) i RSSI (Poziom sygnału), ostatni czas w którym podejrzany korzystał z hot spotu. Przetwarzając te dane Oxygen Forensic® Suite pozyskuję współrzędne geograficzne i mini mapy dla każdej lokalizacji.

  Zakładka Połączenia IP pokazuję całą historię połączeń internetowych (Wi-Fi, GPRS, LTE) i ich szczegóły: adresy MAC i VPN, adres IP urządzenia i routera, nazwa DNS, region, znacznik czasu, itp.

  Zakładka Lokalizacje przedstawia zawartość plików consolidated.db i cache_encryptedA.db w bardzo wygodny sposób.

  Początkowo te pliki przechowują wszystkie informacje o sieciowej aktywności urządzenia w oparciu o dane GPS/Komórkowe/Wi-Fi. Eksperci mogą namierzyć poruszanie się urządzenia i określić lokalizację właściciela urządzenia w oparciu o dane Lokalizacji.

  Eksperci widzą współrzędne geograficzne i mapy bezpośrednio w Oxygen Forensic® Suite lub mogą eksportować dane do formatu KML w celu wizualizacji trasy w Google Earth. Standardowo dostępne są funkcje raportowania i drukowania.  Obsługa ponad 2500 modeli urządzeń przenośnych - lista ciągle jest poszerzana. Korzystanie ze specjalnych protokołów i bezpośredniego dostępu do telefonów pozwala programowi Oxygen Forensic Detective na obsługę również modeli CDMA i DAMPS!

  Lista obsługiwanych telefonów:

  Nokia:
  1506, 1680 Classic, 2125, 2220 Slide, 2320 Classic, 2323 Classic, 2330 Classic, 2600 Classic, 2605, 2608, 2610, 2626, 2630, 2650, 2660, 2680 Slide, 2690, 2700 Classic, 2710 Navigation Edition, 2720 Fold, 2730 Classic, 2760, 2855, 2865, 3100, 3105, 3108, 3109 Classic, 3110 Classic, 3120 Classic, 3125, 3128, 3152, 3155, 3155i, 3200, 3205, 3208 Classic, 3210, 3220, 3230, 3250, 3300, 3310, 3315, 3320, 3321, 3330, 3350, 3360, 3361, 3390, 3395, 3410, 3500 Classic, 3510, 3510i, 3520, 3555, 3560, 3570, 3580, 3585, 3586, 3586i, 3587, 3587i, 3588i, 3589i, 3590, 3595, 3600 Slide, 3600, 3606, 3608, 3610 Fold, 3610, 3620, 3650, 3660, 3710 Fold, 3720 Classic, 3806, 5000, 5070, 5100, 5110, 5130 XpressMusic, 5130, 5140, 5140i, 5190, 5200, 5210, 5220 XpressMusic, 5228, 5230, 5230, 5230, 5232, 5233, 5250, 5300, 5310 XpressMusic, 5320 XpressMusic, 5330 Mobile TV Edition, 5330 XpressMusic, 5500 Sport, 5510, 5530 XpressMusic, 5610 XpressMusic, 5630 XpressMusic, 5700 XpressMusic, 5730 XpressMusic, 5800 XpressMusic, 6010, 6011, 6011i, 6012, 6015, 6020, 6021, 6030, 6060, 6061, 6062, 6066, 6070, 6080, 6085, 6086, 6088, 6100, 6101, 6102, 6102i, 6103, 6108, 6110 Navigator, 6110, 6111, 6112, 6120 Classic, 6121 Classic, 6122 Classic, 6124 Classic, 6125, 6126, 6131, 6133, 6136, 6150, 6151, 6152, 6155, 6165, 6170, 6175i, 6178i, 6190, 6200, 6208 Classic, 6210 Navigator, 6210, 6212 Classic, 6216 Classic, 6220 Classic, 6220, 6225, 6230, 6230i, 6233, 6234, 6235, 6245i, 6250, 6255, 6260 Slide, 6260, 6263, 6265, 6267, 6270, 6275, 6280, 6282, 6288, 6290, 6300, 6300i, 6301, 6303 Classic, 6303i Classic, 6310, 6310i, 6316s, 6320, 6340, 6340i, 6350, 6360, 6370, 6385, 6500 Classic, 6500 Slide, 6510, 6555, 6560, 6585, 6590, 6600 Fold, 6600 Slide, 6600, 6600i Slide, 6610, 6620, 6630, 6631, 6638, 6650 (smartphone), 6650, 6651, 6670, 6680, 6681, 6682, 6700 Classic, 6700 Slide, 6708, 6710 Navigator, 6720 Classic, 6730 Classic, 6750 Mural, 6760 Slide, 6788, 6788i, 6790 Slide, 6790 Surge, 6800, 6810, 6820, 6820, 6822, 7020, 702T, 7070 Prism, 7088, 7100 Supernova, 7110, 7160, 7190, 7200, 7210 Supernova, 7210, 7230, 7230, 7250, 7250i, 7260, 7270, 7280, 7310 Supernova, 7360, 7370, 7373, 7380, 7390, 7500 Prism, 7510 Supernova, 7600, 7610 Supernova, 7610, 7650, 7700, 7710, 7900 Prism, 8208, 8210, 8250, 8310, 8390, 8600 Luna, 8800 Arte, 8800 Sirocco Edition, 8800, 8801, 8810, 8850, 8855, 8890, 8910, 8910i, 9300, 9300i, 9500, C1-01, C1-02, C2-00, C2-01, C2-01.1, C3-00, C3-01, C3-01m, C5-00, C5-03, C6-00, C6-01, C7 Astound, C7-00, E50, E5-00, E51, E52, E55, E55, E60, E6-00, E6-00.1, E61, E61i, E62, E63, E65, E66, E66, E70, E7-00, E71, E71, E71x, E71x, E72, E73 Mode, E75, E90, N70, N71, N72, N73, N75, N76, N77, N78, N79, N80, N8-00, N81, N82, N85, N86, N90, N91, N92, N93, N93i, N95 8GB, N95, N96, N97 mini, N97, N-Gage QD, N-Gage, T7-00, X2-00, X2-01, X3, X3-01, X3-02, X5-00, X5-01, X5-01.2, X6, X7-00, X7-00.1

  BlackBerry:
  8100, 8110, 8120, 8130, 8230 Flip, 8300, 8310, 8320, 8330, 8350i, 8500, 8520, 8530, 8800, 8820, 8830, 8900, 8910, 9100 Pearl 3G, 9105 Pearl 3G, 9300, 9330, 9500, 9520 or 9550, 9520, 9530, 9630 Tour, 9650 Bold, 9670, 9780, 9800 Torch, 9810, 9850, 9860, Bold Touch, Bold, Flip 8220, IPD

  Apple:
  Generic device, iPad 2 WiFi CDMA, iPad 2 WiFi GSM, iPad 2 WiFi, iPad, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone, iPod Touch

  Android
  Dell: Aero, Flash, Mini3i, Mini3iX, Mini5, Streak 7 Wi-Fi, Streak 7, Streak, Venue Pro, Venue, XCD28, XCD35; HTC: Aria, ChaChaCha, Click, Desire, Doubleshot, Dream, Droid Incredible 2, Droid Incredible, Eris, EVO 4G, Hero, Icon, Incredible S (Vivo), Incredible S(Vivo), Inspire 4G, Legend, Lexikon (Merge), Magic, Nexus One, Panache 4G (Emerald), Pyramid, Rider, Saga (Desire S), Salsa (Weike), Shooter (ShooterU), Tattoo, Thunderbolt, Vivo (Incredible S), Vivo_w, Wildfire S (Marvel), Wildfire; Motorola: ATRIX 4G, ATRIX, BackFlip, Bravo, CHARM, CITRUS, CLIQ (DEXT), CLIQ 2, DEFY, DEFY+, DEVOUR, DROID 2 Global, DROID 3, DROID X, DROID, FIRE, FLIPOUT, FLIPSIDE, i1, MILESTONE 2, MILESTONE, MOTO A1260, MOTO A1680, MOTO GLAM XT800w, MOTO GLAM, MOTO MB612, MOTO ME525, MOTO ME811, MOTO MT620, MOTO MT870, MOTO QRTY, MOTO XT301, MOTO XT316, MOTO XT531, MOTO XT701, MOTO XT702, MOTO XT711, MOTO XT800, MOTO XT806, MOTO XT882, PHOTON 4G, PRO XT610, QUENCH XT3, QUENCH XT5, QUENCH, SPICE Key, SPICE, TITANIUM, TRIUMPH, XOOM, XT860 4G; Philips: T910 White, V808 Black, V900 Black, V900 Silver, V900 White, V900; Samsung: Acclaim, Admire, Behold II, Captivate Glide, Captivate, Conquer 4G, Continuum, Dart, DoubleTime, Droid Charge, Epic 4g, Exhibit 4G, Fascinate, Galaxy 3, Galaxy 551, Galaxy Ace, Galaxy Apollo, Galaxy Europa, Galaxy Fit, Galaxy Gio, Galaxy Lite, Galaxy Mini, Galaxy Neo, Galaxy Note, Galaxy Pop, Galaxy Portal, Galaxy Prevail, Galaxy Pro, Galaxy Q, Galaxy R, Galaxy S Hoppin, Galaxy S i909, Galaxy S II 4G, Galaxy S II Epic 4G Touch, Galaxy S II Skyrocket, Galaxy S Plus, Galaxy S scLCD, Galaxy S Wi-Fi 4.0 (G1), Galaxy S Wi-Fi 5.0 (G70), Galaxy SII, Galaxy Tab 10.1 (Verizon 4G LTE), Galaxy Tab 10.1 (Wi-Fi Only), Galaxy Tab 7.0 (ATT), Galaxy Tab 7.0 (CDMA), Galaxy Tab 7.0 (Sprint), Galaxy Tab 7.0 (T-Mobile), Galaxy Tab 7.0 (Wi-Fi Only), Galaxy Tab 8.9 (Wi-Fi Only), Galaxy Tab, Galaxy Y, Gem, Giorgio Armani, Gravity SMART, GT-I5700 Galaxy Spica, GT-i5800L Apollo, GT-I7500 Galaxy, GT-I9000 Galaxy S, Infuse 4G, Instinct Android, InstinctQ, Intercept, Mesmerize, Moment 2, Moment, Nexus S (Indian), Nexus S (T-Mobile), Nexus S 4G (CDMA), Nexus S, Saturn, Showcase, SHW-M100S Galaxy A, Stratosphere Galaxy S, Transfix, Transform, Vibrant; Sony Ericsson: A8i, Live with Walkman, SO-01B, SO-01C Sakura Pink, SO-01C, Xperia Active, Xperia arc S, Xperia arc, Xperia mini pro, Xperia mini, Xperia neo, Xperia play SO-01D, Xperia play, Xperia X10 mini pro, Xperia X10 mini, Xperia X10a, Xperia X10i, Xperia X8; T-Mobile: G1, G2, myTouch 3G, Pulse;

  Pełna lista telefonów Android

  Windows Mobile:
  Acer: Acer Windows Mobile, beTouch E100, beTouch E101, beTouch E200, C510, C530, C531, DX650, F900, n300, N310, n311, n320, n321, neoTouch P300, neoTouch P400, neoTouch S200, NeoTouch; Asus: Asus Windows Mobile, Lamborghini ZX1, M530w, M536, M930, Mars II, MyPal A626, MyPal A632, MyPal A636, MyPal A636N, MyPal A639, MyPal A686, MyPal A696, P305, P320, P525, P526, P527, P535, P550, P552w, P560, P565, P735, P750; Cingular: 2125, 3125, 8125, 8500, 8525, Cingular Windows Mobile; Eten: Eten Windows Mobile, G500, G500+, Glofiish M750, Glofiish M800, Glofiish M810, Glofiish V900, Glofiish X500, Glofiish X500+, Glofiish X600, Glofiish X610, Glofiish X650, Glofiish X800, Glofiish X900, M550, M600, M600+; HTC: Advantage X7500, Advantage X7501, Advantage X7510, Apache, Artemis, Athena, Atlas, Breeze, Cavalier, Dash 3G, Elf, Erato, Excalibur, Faraday, Galaxy, Gene, HD Mini, HD2, Herald, Hermes, HTC Windows Mobile, Imagio, Kaiser, Libra, Love, MAX 4G, Mogul, Monet, Mteor, Muse, Nike, Omni, Oxygen, Ozone, P3300, P3400, P3470, P3600, P4350, Panda, Pharos, Prophet, Pure, Qilin, Raphael, S1200, S310, S620, S630, S650, S710, Sedna, Sirius, Snap, Star Trek, Tilt 2, Titan, Tornado Noble, Tornado Tempo, Tornado, Touch CDMA, Touch Cruise P3650, Touch Cruise, Touch Cruise2, Touch Diamond P3700, Touch Diamond, Touch Dual, Touch P3452, Touch Pro, Touch Pro2, Touch Viva 2223, Touch, Trinity, TyTN, Tytn-II, Universal, Volans, Vox, Whitestone, Wings, Wizard; i-mate: 810-F, i-mate Windows Mobile, Jama 101, Jama 201, Jama, Jamin, JAQ, JAQ3, JAQ4, JasJam, JasJar, K-Jam, KJAR, PDA-L, PDA-N, SmartFlip, SP5, SP5m, SP6, SPjas, SPL, Ultimate 5150, Ultimate 6150, Ultimate 7150, Ultimate 8150, Ultimate 8502, Ultimate 9150, Ultimate 9502; Motorola: A3000, A3100, ES400, Franklin, i930, MC35, MC55, MC9000, MC9090-G, MC909X-K, MC909X-S, MOTO Q, MOTO Q11, MOTO Q8, MOTO Q9c, MOTO Q9h, MOTO Q9m, Motorola Windows Mobile, Norman, Q9; O2: O2 Windows Mobile, XDA Argon, XDA Atom Exec, XDA Atom Life, XDA Atom Pure, XDA Atom, XDA Cosmo, XDA Exec, XDA Flame, XDA Graphite, XDA IQ, XDA mini S, XDA Neo, XDA Nova, XDA Orbit, XDA Orion, XDA Phone, XDA Stealth, XDA Terra, XDA Trion, XDA Zinc; Orange: Orange Windows Mobile, SPV C100, SPV C200, SPV C600 Superclub Edition, SPV C600, SPV C700, SPV E600, SPV E610, SPV E650, SPV F600, SPV M3000, SPV M3100, SPV M5000, SPV M600, SPV M650, SPV M700; Palm: Palm Windows Mobile, Treo 500, Treo 700w, Treo 700wx, Treo 750, Treo 750v, Treo 800w, Treo Pro; Psion Teklogix: Ikon, Psion Teklogix Windows Mobile, WORKABOUT PRO 3 C, WORKABOUT PRO 3 S QWERTY, WORKABOUT PRO 3 S, WORKABOUT PRO G2, WORKABOUT PRO; Qtek: 8300, 8310, 8500, 8600, 9000, 9100, 9600, G100, G200, Qtek Windows Mobile, S200, S310; Verizon Wireless: PN-820, SMT5800, Verizon Wireless Windows Mobile, XV6800, XV6900; Vodafone: 1210, V1240, v1640, VDA II, VDA IV, Vodafone Windows Mobile, VPA Compact GPS, VPA Compact II, VPA Compact III, VPA Compact IV, VPA Compact s, VPA III, VPA IV;


  Pełna lista telefonów Windows Mobile

  Samsung:
  Acclaim, Admire, Amoled, B7300 Omnia Lite, B7320 Omnia Pro, B7330 Omnia Pro, B7610 Omnia Pro, B7620 Armani 2, B7620 Armani, Behold II, BlackJack II, Captivate Glide, Captivate, Conquer 4G, Continuum, Dart, DoubleTime, Droid Charge, Epic 4g, Epix, Exec, Exhibit 4G, Fascinate, Galaxy 3, Galaxy 551, Galaxy Ace, Galaxy Apollo, Galaxy Europa, Galaxy Fit, Galaxy Gio, Galaxy Lite, Galaxy Mini, Galaxy Neo, Galaxy Note, Galaxy Pop, Galaxy Portal, Galaxy Prevail, Galaxy Pro, Galaxy Q, Galaxy R, Galaxy S Hoppin, Galaxy S i909, Galaxy S II 4G, Galaxy S II Epic 4G Touch, Galaxy S II Skyrocket, Galaxy S Plus, Galaxy S scLCD, Galaxy S Wi-Fi 4.0 (G1), Galaxy S Wi-Fi 5.0 (G70), Galaxy SII, Galaxy Tab 10.1 (Verizon 4G LTE), Galaxy Tab 10.1 (Wi-Fi Only), Galaxy Tab 7.0 (ATT), Galaxy Tab 7.0 (CDMA), Galaxy Tab 7.0 (Sprint), Galaxy Tab 7.0 (T-Mobile), Galaxy Tab 7.0 (Wi-Fi Only), Galaxy Tab 8.9 (Wi-Fi Only), Galaxy Tab, Galaxy Y, Gem, Giorgio Armani, Gravity SMART, GT-B7300, GT-B7330, GT-B7610, GT-B7620, GT-C6625, GT-I5700 Galaxy Spica, GT-i5800L Apollo, GT-I7110, GT-I7500 Galaxy, GT-I8000 Omnia II, GT-I8150, GT-I9000 Galaxy S, i910 Omnia I, Infuse 4G, INNOV8 (I8510), Instinct Android, InstinctQ, Intercept, Mesmerize, Moment 2, Moment, Nexus S (Indian), Nexus S (T-Mobile), Nexus S 4G (CDMA), Nexus S, OMNIA HD, Omnia, Propel Pro, Samsung Windows Mobile, Saturn, SCH-I760, SCH-I770, SCH-I910, SCH-I920, SCH-M490, SCH-M495, SCH-M710, SCH-M715, SCH-M720, SCH-M7200, SCH-U350 Smooth, SGH-A137, SGH-A226, SGH-A227, SGH-A237, SGH-A26A, SGH-A437, SGH-A516, SGH-B110, SGH-B110L, SGH-B130, SGH-B130S, SGH-B138, SGH-B210, SGH-BC01, SGH-C160, SGH-C160B, SGH-C160G, SGH-C161, SGH-C165, SGH-C168, SGH-C168B, SGH-C180, SGH-C280, SGH-C288, SGH-C327, SGH-C420, SGH-C425, SGH-C426, SGH-C450, SGH-C458, SGH-CC03, SGH-D488, SGH-D500, SGH-D500E, SGH-D508, SGH-D510, SGH-D600, SGH-D600E, SGH-D608, SGH-D610, SGH-D618, SGH-D700, SGH-D710, SGH-D720, SGH-D728, SGH-D730, SGH-D820, SGH-D820E, SGH-D828, SGH-D828E, SGH-D888+, SGH-D900, SGH-D900i, SGH-D908, SGH-D908i, SGH-E100, SGH-E108, SGH-E1110, SGH-E200, SGH-E200B, SGH-E208, SGH-E208B, SGH-E236, SGH-E250, SGH-E250D, SGH-E250i, SGH-E250W, SGH-E251, SGH-E251C, SGH-E256, SGH-E258, SGH-E258D, SGH-E330, SGH-E330C, SGH-E330N, SGH-E335, SGH-E338, SGH-E340, SGH-E348, SGH-E350, SGH-E358, SGH-E360, SGH-E368, SGH-E370, SGH-E370L, SGH-E378, SGH-E380, SGH-E388, SGH-E390, SGH-E398, SGH-E420, SGH-E428, SGH-E480, SGH-E488, SGH-E500, SGH-E508, SGH-E590, SGH-E598, SGH-E630, SGH-E630C, SGH-E638, SGH-E640, SGH-E648, SGH-E690, SGH-E698, SGH-E700, SGH-E700A, SGH-E708, SGH-E730, SGH-E736, SGH-E738, SGH-E740, SGH-E746, SGH-E747, SGH-E748, SGH-E750, SGH-E758, SGH-E760, SGH-E768, SGH-E780, SGH-E788, SGH-E800, SGH-E800C, SGH-E808, SGH-E820, SGH-E830, SGH-E838, SGH-E840i, SGH-E848i, SGH-E890, SGH-E898, SGH-F110, SGH-F118, SGH-F150, SGH-F158, SGH-F250, SGH-F250L, SGH-F258, SGH-F260, SGH-F265, SGH-F268, SGH-F270, SGH-F270L, SGH-F278, SGH-F480L, SGH-F480V, SGH-F488E, SGH-G600, SGH-G608, SGH-G618, SGH-G808E, SGH-G810, SGH-i200, SGH-i310, SGH-i320, SGH-i400, SGH-i450, SGH-i520, SGH-i550, SGH-i560, SGH-i570, SGH-i600, SGH-I607, SGH-I617, SGH-I627, SGH-I637, SGH-i710, SGH-i718, SGH-I718+, SGH-I720, SGH-I728, SGH-i740, SGH-I750, SGH-i760, SGH-i780, SGH-I858, SGH-i900 (WITU), SGH-I900 WiTu, SGH-I907, SGH-J150, SGH-J158, SGH-J210, SGH-J218, SGH-J700, SGH-J700L, SGH-J700V, SGH-J706, SGH-J708, SGH-J708C, SGH-J808E, SGH-L250, SGH-L258, SGH-L310, SGH-L318, SGH-L600, SGH-L608, SGH-L750, SGH-L870, SGH-M110, SGH-M120, SGH-M130L, SGH-M140, SGH-M150, SGH-M158, SGH-M3510, SGH-M610, SGH-M618, SGH-P180, SGH-P200, SGH-P220, SGH-P240, SGH-P260, SGH-P780, SGH-P788, SGH-P850, SGH-P858, SGH-P906, SGH-S500, SGH-S508, SGH-T101, SGH-T101G, SGH-T109, SGH-T209, SGH-T219, SGH-T229, SGH-T301, SGH-T309, SGH-T319, SGH-T329, SGH-T329, SGH-T336, SGH-T339, SGH-T409, SGH-T429, SGH-T439, SGH-T459, SGH-T509, SGH-T619, SGH-T709, SGH-T729, SGH-T739, SGH-T809, SGH-U708E, SGH-U808E, SGH-U900L, SGH-U908E, SGH-X100, SGH-X108, SGH-X437, SGH-X460, SGH-X490, SGH-X495, SGH-X497, SGH-X540, SGH-X550, SGH-X560, SGH-X560L, SGH-X566, SGH-X576, SGH-X600, SGH-X600A, SGH-X608, SGH-X620, SGH-X628, SGH-X640, SGH-X648, SGH-X650, SGH-X658, SGH-X670, SGH-X678, SGH-X690, SGH-X698, SGH-X700, SGH-X708, SGH-Z600, Showcase, SHW-M100S Galaxy A, SPH-i325, SPH-I350, SPH-M7350, SPH-M8400, Stratosphere Galaxy S, Transfix, Transform, Vibrant, WiTu Pro

  BenQSiemens:
  BenQ Windows Mobile, E72, P30, P31, P51, SX1

  Sony Ericsson:
  550im, 658c, 901a, A8i, C510, C510a, C702a, C702c, C702i, C901, C902, C902c, C903, C903a, C905, C905a, C905c, D750i, K758c, F100i Jalou by Dolce Gabbana, F100i Jalou, F500i, G502, G502c, G700, G700c, G700i Business Edition, G702, G705, G705a, G705u, G900, J10, J105a (Naite), J105i (Naite), J108a Cedar, J108i Cedar, J10i2 Elm, J20 Hazel, J20i Hazel, K500c, K500i, K506c, K508c, K508i, K510i, K510c, K530i, K550i, K550c, K600i, K608i, K610i, K618i, V630i, K630i, K660i, K700c, K700i, K750i, K750c, K770i, K790a, K790i, K790c, K800i, K810i, K818c, K850a, K850i, K858c, Live with Walkman, M1a Aspen, M1i Aspen, M600i, M608c, P1c, P1i, P800, P802, P900, P908, P910a, P910c, P910i, P990i, S302, S500i, S700c, S700i, S710a, Satio U1a, Satio U1i, SO-01B, SO-01C Sakura Pink, SO-01C, Sony Ericsson Windows Mobile, T226, T228, T230, T290c, T290i, T300, T302, T310i, T312, T610, T618, T630, T650i, T68, T68i, T68ie, T700, T707, T707a, T715, T715a, U100a Yari, U100i Yari, U10a Aino, U10i, U5a Vivaz, U5at Vivaz, U5i Vivaz, U8a Vivaz Pro, U8i Vivaz Pro, V600i, V640i, V800, V802SE, Z800i, W20 Zylo, W200i, W200c, W20i Zylo, W300i, W300c, W350, W350a, W380a, W380i, W395, W508, W518a, W550i, W550c, W580i, W580c, W595, W600a, W600c, W600i, W610i, W610c, W660i, W700i, W700c, W705, W710i, W710c, W715, W760c, W760i, W800i, W800c, W810i, W810c, W830i, W830c, W850i, W880i, W888c, W890i, W900i, W902, W908c, W910i, W950i, W958c, W960i, W980, W995, W995a, Xperia Active, Xperia arc S, Xperia arc, Xperia mini pro, Xperia mini, Xperia neo, Xperia play SO-01D, Xperia play, XPERIA X1, Xperia X10 mini pro, Xperia X10 mini, Xperia X10a, Xperia X10i, XPERIA X1a, Xperia X2, Xperia X2a, Xperia X5 Pureness, Xperia X8, Z1010, Z310a, Z310i, Z500a, Z520a, Z520i, Z520c, Z525a, Z530i, Z530c, Z550i, Z550c, Z555a, Z555i, Z558i, Z558c, Z600, Z608, Z610i, Z710i, Z710c, Z750i, Z770i, Z780i

  Motorola:
  A1000, A1010, A3000, A3100, A810, A845, A920, A925, ATRIX 4G, ATRIX, BackFlip, Bravo, C380, C650, C980, CHARM, CITRUS, CLIQ (DEXT), CLIQ 2, DEFY, DEFY+, DEVOUR, DROID 2 Global, DROID 3, DROID X, DROID, E1000, E1070, E380, E398, E550, E770, ES400, FIRE, FLIPOUT, FLIPSIDE, Franklin, i1, i930, L2, L6, L6i, MC35, MC55, MC9000, MC9090-G, MC909X-K, MC909X-S, MILESTONE 2, MILESTONE, MOTO A1260, MOTO A1680, MOTO GLAM XT800w, MOTO GLAM, MOTO MB612, MOTO ME525, MOTO ME811, MOTO MT620, MOTO MT870, MOTO Q, MOTO Q11, MOTO Q8, MOTO Q9c, MOTO Q9h, MOTO Q9m, MOTO QRTY, MOTO W388, MOTO XT301, MOTO XT316, MOTO XT531, MOTO XT701, MOTO XT702, MOTO XT711, MOTO XT800, MOTO XT806, MOTO XT882, MOTO Z9 (Z9N), MOTO ZN200, MOTOACTV W6, MOTOKRZR K1, MOTOKRZR K3, MOTOPEBL U3, MOTOPEBL U6, MOTORAZR maxx V6, MOTORAZR V3 (CLDC 1.0), MOTORAZR V3 (CLDC 1.1), MOTORAZR V3, MOTORAZR V3e, MOTORAZR V3i, MOTORAZR V3im, MOTORAZR V3r, MOTORAZR V3re, MOTORAZR V3t, MOTORAZR V3v, MOTORAZR V3x, MOTORAZR V3xx, MOTORAZR2 V8, MOTORAZR2 V9, MOTORAZR2 V9x, MOTORIZR Z3, MotoRizr Z8, MOTOROKR E1, MOTOROKR E8, MOTOROKR EM28 (EM330), MOTOROKR EM30, Motorola Windows Mobile, MOTOSLVR L7, MOTOSLVR L72, MOTOSLVR L7i, L7e, MOTOSLVR L9, MOTOZINE ZN5, Norman, PHOTON 4G, PRO XT610, Q9, QUENCH XT3, QUENCH XT5, QUENCH, ROKR EM25 (MOTO EM325), SPICE Key, SPICE, T720, T720i, T721, T725, TITANIUM, TRIUMPH, V1050, V1100, V180, V195, V197, V220, V300, V360, V400, V500, V550, V551, V600, V620, V635, V80, V975, V980, VE538, W230, W270, W490, XOOM, XT860 4G, Z10

  Panasonic:
  X700, X800

  Vertu
  Ascent 2004, Ascent M 2006, Ascent Ti, Constellation, Signature 2002, Signature 2006, Signature 2008


  Zestaw zawiera:
  - Oxygen Forensic Detective
  - licencja jednostanowiskowa dostarczana drogą elektroniczną
  - bezplatne aktualizacje i wsparcie techniczne producenta przez okres 1 roku od momentu zakupu
  Waga produktu: 0.01 kg.
  Kraj:
  Kurier:
  Czas dostawy: 10-15 dni roboczych od daty wysyłki
  Koszt dostawy: 23,00 PLN

  NEGOCJUJ CENĘ

  PDF

  Informacja:

  Wszystkie prezentowane zdjęcia podlegają ochronie prawem autorskim . Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 1994-02-04 (Dz.U. 1994 Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)

  Jeśli interesuje Cię Oxygen Forensic Detective (zawiera 12 m-cy aktualizacji) prawdopodobnie zechcesz również zapoznać się z następującymi produktami:

  Zobacz też na

  Passware Kit Forensic Passware Kit Forensic więcej
  Cena netto:
  4755,28 PLN +23,00% VAT
  Cena brutto: 5849,00 PLN (z VAT)

  Nota

  1. Oferowane przez nas akcesoria, urządzenia i części zamienne nie są oryginalnymi akcesoriami producentów telefonów, jednakże zostaly starannie wybrane pod kątem jakości, i są w pełni dopasowane do telefonów.

  2. Nasza firma dostarcza same urządzenia tj. klucze sprzętowe oraz interfejsy. Informacje na temat oprogramowania które można zastosować do oferowanych kluczy/interfejsów jest dostępne w sieci Internet na stronach producentów wspomnianych urządzeń.

  3. Wszystkie znaki towarowe zamieszczone na tej stronie są zastrzeżone przez swoich właścicieli. Nazwy produktów, znaki firmowe, symbole handlowe, nazwy handlowe, slogany są własnością odpowiednich firm i są chronione międzynarodowymi przepisami o prawach autorskich, i użyte są tylko w celach informacyjnych.

  4. Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie przedstawia stanów magazynowych.