4,7 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
97,6%
Obsługa klienta
97,5%
Oferta sklepu
96,2%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Odzyskiwanie i Analiza Danych > Medusa Pro II Box - Basic

Boxy i klucze serwisowe do urządzeń GSM

Sklep Multi-com oferuje szeroki wybór w 100 % oryginalnych boxów z możliwością aktualizacji i wsparciem technicznym. Wszystkie akcesoria GSM dostępne w naszej ofercie pochodzą od najlepszych producentów i wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. W sklepie Multi-com znajdziecie m.in. najnowszy interfejs Easy Jtag Plus Box grupy Z3X, której nasza firma Multi-com jest oficjalnym przedstawicielem. Interfejs służy do naprawy bootloadera oraz posiada wbudowany PinFinder, dzięki któremu zaledwie w kilka sekund możemy odnaleźć pinout JTAG. Box jest wsparciem dla 8 bitowej transmisji ISP oraz posiada funkcjonalny moduł komunikacyjny Fbus oraz SPI który umożliwia flashowanie naprawionego telefonu.

Oferujemy także klucze, w tym klucz USB Miracle Thunder Dongle. Klucz został zaprojektowany specjalnie z myślą o chińskich telefonach oraz innych urządzeniach opartych o procesory Qualcomm, SPD, CoolSand, MTK oraz MSTAR. Klucz daje możliwość naprawy telefonów, odblokowania oraz flashowania. Posiada funkcję automatycznej aktualizacji oraz wielojęzyczny interfejs oprogramowania. Sprzęt objęty jest 6 -cio miesięcznych okresem gwarancji.

Uniwersalne boxy i klucze

W ofercie naszego sklepu znajdziecie również Easy Jtag Z3X Plus Ultimate 16w1. Jest to w pełni kompletny zestaw dla komunikacji po protokole JTAG, SD (odczyt/zapis układów eMMC/eMCP) oraz MPHY. Zestaw Ultimate dzięki wyposażeniu w adaptery 13w1 pozwala na odczyt 99% układów eMMC/ eMCP,  a adaptery 3w1 mają na celu odczyt układów UFS. Firma Multi-com jest oficjalnym przedstawicielem grupy Z3X. Interfejs służy do naprawy bootloadera, a wbudowany PinFinder pozwala odnaleźć pinout JTAG zaledwie w kilka sekund.

Sklep Multi-com oferuje także zestaw XTC 2 Clip + Power Adapter + kabel Y. Jest do zestaw obsługujący telefony HTC za pomocą którego można zablokować, odblokować, naprawić IMEI w praktycznie wszystkich najnowszych modelach telefonów HTC.

Dla posiadaczy oraz serwisantów telefonów marki iPhone w sprzedaży oferujemy iPower MAX przewód zasilający dedykowany dla marki iPhone.  Jest to serwisowy kabel/box z wbudowanym zabezpieczeniem przepięciowym. Służy do zasilania większości modeli telefonów iPhone ( od 6 do X). Oprócz tego daje możliwość emulacji klawisza Power On/ OFF, który jest niezbędny podczas naprawy telefonu. Kabel ma na celu zastąpić konieczność ładowania telefonu za pomocą baterii podczas wykonywania prac diagnostycznych oraz naprawy, ( często używanie baterii nie jest możliwe). IPower jest niezbędny podczas obracania i pomiaru płyty głównej, kiedy nie wolno utracić zasilania. W zestawie znajdziecie urządzenie iPower MAX, 4 szt. kabli USB, kabel przejściowy, komplet płytek PCB oraz naklejki z oznaczeniami modeli telefonów.

Dla serwisantów urządzeń marki Xiaomi oferujemy kabel USB EDL, który ma na celu wprowadzenie telefonów w tryb Emergency Download Mode, gdy urządzenie jest uszkodzone programowo, a wprowadzenie trybu poprzez np. ADB lub tryb klawiszowy nie jest możliwe.

Oferujemy również adapter eMMC/JTAG dla Riff Box 2, którego firma Multi-com jest producentem. Dodatkowy adapter ma na celu rozwiązanie problemów związanych z komunikacją ISP. Poprzez zastosowanie adaptera nie ma konieczności wylutowywania rezystora na szynie CLK. Oprócz tego umożliwia obsługę telefonów z uszkodzonymi punktami JTAG, formatowanie EMMC, oraz low-format podczas uszkodzenia EMMC.

W sklepie Multi-com znajdują się wyłącznie produkty od najlepszych producentów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży GSM, a z wielu urządzeń sami korzystamy, dlatego wybieramy produkty najwyższej jakości. Wiemy, jak branża telefonii komórkowej rozwija się w zawrotnym tempie, więc współpraca z najlepszymi producentami pozwala nam zoptymalizować ofertę według zapotrzebowania naszych klientów.Medusa Pro II Box - Basic

Medusa Pro II Box - Basic
Cena netto: 812,20 PLN 
Cena brutto: 999,00 PLN (z VAT)

Ilość:

Za ten produkt możesz zapłacić w dogodnych ratach:
oblicz eraty

ID: 22377

Waga produktu: 0.70 kg

Przechowalnia prod.

Zapytaj o produkt

Medusa Pro II Box - Basic  to najnowsze, najbardziej złożone i niezawodne rozwiązanie do obsługi układów pamięci i naprawy martwych telefonów (tzw. "hard-bricked"). Każdy dumny właściciel Medusa Pro II będzie cieszył się obsługą pamięci UFS przy najwyższych prędkościach, w tym połączeniem ISP, zwiększoną wydajnością eMMC i precyzyjnie dopasowanymi gniazdami BGA. Wersja Basic nie zawiera adaptrów eMMC, UFS.
 

Główne cechy produktu:

- Prosty i inteligentny interfejs użytkownika odpowiedni dla początkujących i ekspertów
- Szybka naprawa urządzenia docelowego za pomocą Smart-Repair-Files (SRF)
- Wbudowany menedżer partycji
- Obsługiwane tryby magistrali MMC 1-bit, 4-bit i 8-bit
- Tryb szybki USB 3.0
- Szybkość przesyłania danych UFS 55 MB / s (zapis) / 100 MB / s (odczyt) i więcej
- W pełni funkcjonalne, profesjonalne oprogramowanie Medusa PRO II obsługuje wszystkie operacje z dowolnymi wymaganymi sekcjami pamięci za pośrednictwem interfejsów UFS, USB i MMC
- Konstruktor plików SRF i ekstraktor treści

Porównanie wersji PRO II wersją PRO:

 

 

Obsługiwane pamięci UFS:

- KLUDG8J1EB-B0B1  SAMSUNG 119.19 GB
- KLUDG8V1EE-B0C1  SAMSUNG 119.19 GB
- KLUDG8J1CB-B0B1  SAMSUNG 119.19 GB
- KLUCG4J1CB-B0B1  SAMSUNG 59.60 GB
- KLUCG4J1EB-B0B1  SAMSUNG 59.60 GB
- KLUCG4J1ED-B0C1  SAMSUNG 59.60 GB
- KLUBG4G1CE-B0B1  SAMSUNG 29.81 GB
- KLUDG4U1EA-B0C1  SAMSUNG 119.20 GB
- KLUBG4G1BD-E0B1  SAMSUNG 29.81 GB
- THGAF8T1T83BAIRB  TOSHIBA 238.37 GB
- THGAF8T0T43BAIRB  TOSHIBA 119.20 GB
- THGAF8G9T43BAIRB  TOSHIBA 59.61 GB
- THGAF4G9N4LBAIRB  TOSHIBA 59.61 GB
- THGBF7G8K4LBATRC  TOSHIBA 32GB
- THGAF8G8T23BAILB  TOSHIBA 29.82
- THGAF4G9N4LBAIRA  TOSHIBA 60 GB
- SDINDDH4-32G  SANDISK 32GB
- H28U74303AMR (hC8aM1)  SKHYNIX 60 GB
- H28U74301AMR (hC8aL1)  SKHYNIX 60 GB
- H28U62301AMR (hB8aL1)  SKHYNIX 29.81 GB

 

Zestaw zawiera:

- Medusa Pro II Box - 1 szt.
- Czytnik kart inteligentnych Medusa Pro II z kartą inteligentną - 1 szt.
- Medusa Pro II Pin - Adapter połączeniowy - 1 szt.
- Kabel USB 3.0 A - A do transmisji danych - 1 szt.
- Bezpłatny dostęp do pobierania plików napraw w Boot-Loader v2.0

Gwarancja

- 6 miesięcy gwarancji

Waga produktu: 0.70 kg.
Kraj:
Kurier:
Czas dostawy: 10-15 dni roboczych od daty wysyłki
Koszt dostawy: 54,00 PLN

NEGOCJUJ CENĘ

PDF

Informacja:

Wszystkie prezentowane zdjęcia podlegają ochronie prawem autorskim . Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 1994-02-04 (Dz.U. 1994 Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)

Dodatkowe informacje dotyczące tego produktu:

Informacja dotycząca funkcjonalności:
Producent (Developer) zapewnia wsparcie tylko dla tych telefonów, które znajdują się na liście obsługiwanych modeli. Proszę jednak zwrócić uwagę, że nie wszystkie funkcje serwisowe można zastosować do niektórych obsługiwanych modeli, ze względu na różnice wersji sprzętu / oprogramowania. Pełna lista obsługiwanych modeli znajduje się na oficjalnej stronie produktu lub na forum GSM (GSMHosting).

Informacja dotycząca środków technicznych:
Do poprawnego korzystania z zakupionego towaru wymagane jest posiadanie stabilnego połączenia Internetowego o min. przepustowości 1024 kb/s (download) i 512 kb/s (upload). Przed przystąpieniem do operacji aktualizacji oprogramowania w urządzeniu czy też aktywacji usługi (kredytów/logów) lub procedury unlocka upewnij się, że posiadasz wystarczające parametry łącza. W przypadku problemów z połączeniem informacje na temat dostępności w/w usługi czy też tymczasowych awarii można sprawdzić na oficjalnej stronie producenta lub dedykowanych do tego forach dyskusyjnych.

Informacja dotycząca interoperacyjności treści cyfrowych:
W przypadku korzystania z w/w oprogramowania lub części oprogramowania jakie producent dostarcza wraz ze sprzętem w niektórych przypadkach (w związku z dwustronną komunikacją TCP/IP) sugeruję się wyłączenie zapory sieciowej (Firewall) oraz oprogramowania antywirusowego. Może ono blokować i uniemożliwiać prawidłowe działanie oprogramowania/usług co objawiąc się będzie komunikatami o braku możliwości nawiązania połączenia np. (Error 10060) lub też alarmami systemu antywirusowego.

Informacja dotycząca wymagań sprzętowych:
Do poprawnego działania kluczy/interfejsów i urządzeń GSM producenci zalecają komputer klasy PC z 32- bitowym systemem operacyjnym Windows XP. Nie gwarantujemy poprawnego działania interfejsów/klucz/boxów na komputerach w innej niż wyżej wymieniona konfiguracja - w szczególności na systemach 64-bitowych, komputerach iMac, systemach Linux czy też wyższych wersjach Windows. Jeżeli masz wątpliwości co do swojego komputera skontaktuj się z naszym Działem Technicznym przed dokonaniem zakupu.

Informacja dotycząca zmiany IMEI:
Informujemy, że opcje zmiany IMEI służą tylko i wyłącznie naprawie i przywróceniu oryginalnego numeru IMEI jeżeli został on uszkodzony podczas operacji serwisowych. Firma Multi-COM nie prowadzi żadnego doradztwa, pomocy w tematach związanych z naprawą IMEI - pomocy w tej kwestii możesz szukać na oficjalnym forum producenta. Nie ponosimy też żadnej odpowiedzialności za korzystanie z tej opcji.
Jeśli interesuje Cię Medusa Pro II Box - Basic prawdopodobnie zechcesz również zapoznać się z następującymi produktami:

Dedykowane urządzenia dla tego adaptera:

Adapter Medusa Pro II UFS BGA 254 + Adapter Medusa Pro II UFS BGA 254 więcej
Cena netto:
283,74 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 349,00 PLN (z VAT)

Nota

1. Oferowane przez nas akcesoria, urządzenia i części zamienne nie są oryginalnymi akcesoriami producentów telefonów, jednakże zostaly starannie wybrane pod kątem jakości, i są w pełni dopasowane do telefonów.

2. Nasza firma dostarcza same urządzenia tj. klucze sprzętowe oraz interfejsy. Informacje na temat oprogramowania które można zastosować do oferowanych kluczy/interfejsów jest dostępne w sieci Internet na stronach producentów wspomnianych urządzeń.

3. Wszystkie znaki towarowe zamieszczone na tej stronie są zastrzeżone przez swoich właścicieli. Nazwy produktów, znaki firmowe, symbole handlowe, nazwy handlowe, slogany są własnością odpowiednich firm i są chronione międzynarodowymi przepisami o prawach autorskich, i użyte są tylko w celach informacyjnych.

4. Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie przedstawia stanów magazynowych.