4,7 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
97,4%
Obsługa klienta
97,3%
Oferta sklepu
96,0%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Odzyskiwanie i Analiza Danych > Odzyskiwanie utraconych danych > Odzyskanie certyfikatów VPN z uszkodzonej pamięci eMMC - Tesla MCU1

Odzyskanie certyfikatów VPN z uszkodzonej pamięci eMMC - Tesla MCU1

5 (1)
Odzyskanie certyfikatów VPN z uszkodzonej pamięci eMMC - Tesla MCU1
Cena netto: 1056,10 PLN 
Cena brutto: 1299,00 PLN (z VAT)

Ilość:

Za ten produkt możesz zapłacić w dogodnych ratach:
oblicz eraty

ID: 22397

Przechowalnia prod.

Zapytaj o produkt

Odzyskanie certyfikatów VPN z uszkodzonej pamięci eMMC - Tesla MCU1 to usługa skierowana dla osób i firm które z racji uszkodzenia pamięci eMMC utraciły dostęp do certyfikatów VPN umożliwiających poprawną komunikację z serwerami Tesla. Utracone dane mogły nastąpić na wskutek uszkodzenia kontrolera, uszkodzenia padów protokołu eMMC, błednymi napięciami podczas wykonywania kopii układu metodami ISP lub samej wady układu. 

 

KIEDY WYKONUJE SIĘ ODZYSK Z PAMIĘCI eMMC PRZEZ PROTOKÓŁ NAND?:

  • w przypadku uszkodzenia kontrolera pamięci eMMc/eMCP: pamięć nie wykrywana, pamięć wykrywana z rozmiarem 32Mb
  • w przypadku uszkodzenia fizycznego (wyrwanie padów, uszkodzenia mechaniczne)

 

CO NALEŻY ZROBIĆ PO STWIERDZENIU UTRATY DANYCH?


ETAP I: wypełnij:

Uzupełnienie formularza jest bardzo istotne na tym etapie . Dzięki temu jesteśmy w stanie dokonać wstępnej analizy i oszacować szansę odzyskania pełnych danych.

ETAP II: otrzymasz od nas e-mail z wstępną analizą i potwierdzeniem czy dane z Twojego urządzenia są możliwe do odzyskania. W załączniku maila otrzymasz wypełniony formularz odzyskiwania danych, który należy wydrukować i wraz z układem eMMC wysłać na adres naszej firmy. Można też skorzystać z opcji zamówienia przez nas kuriera po odbiór telefonu, w tym wypadku prosimy o dodanie informacji kiedy i w jakich godzinach zamówiony przez nas kurier ma odebrać przesyłkę.

ETAP III: teraz zaczyna się nasza praca i cały proces odzyskiwania Twoich danych. Trwa on w terminie standardowym 14 dni pomijając czas potrzeby na transport. Oferujemy również możliwość wyboru czasu realizacji usługi: w wersji przyśpieszonej czas odzyskiwania to 7 dni robocze a w wersji Ekspres jest to 3 dni robocze (czas liczymy od momentu otrzymania przesyłki przez nasze laboratorium danych).

ETAP IV: odczytane i odzyskane dane otrzymasz wraz z raportem na PenDrive lub w postaci dostępu do serwera FTP. Otrzymasz od nas:
- plik car.key
- plik car.crt
- plik ta.key
- plik mcu_commands
- plik carkeys.tar
*-plik shadow

*nie dajemy gwarancji, że plik ten uda się odzyskać jednak dołożymy wszelakich możliwości na jego odzysk


CO NAS WYRÓŻNIA I DLACZEGO WARTO NAM ZLECIĆ USŁUGĘ?

  • Nie jesteśmy pośrednikami - sprzęt nigdy nie opuszcza naszej firmy a całość odzyskania danych wykonywana jest w naszym laboratorium.
  • Odzyskujemy dane z około 90% modeli urządzeń dostępnych na rynku - zarówno z pamięci do których nie ma potrzeby znalezienia klucza XOR jak także tych z pattern'em (głównie dotyczy to pamięci z dysków USB i kart SD).
  • Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży a nasi technicy i serwisanci poza wiedzą teoretyczną posiadają duże doświadczenie.
  • Z JAKIŚ URZĄDZEŃ KORZYSTAMY?
  • Do napraw wykorzystujemy najnowsze metody ekstrakcji korzystając z oryginalnego i licencjonowanego oprogramowania i sprzętu.

 

CZAS REALIZACJI:

  • termin standardowy to 14 dni pomijając czas potrzeby na transport.

 NOTA
Mimo dołożenia wszelkich starań w czasie trwania procesu analizy nie gwarantujemy możliwości odzyskania wszystkich wyżej wymienionych danych - w niektórych przypadkach niektóre z nich mogą być uszkodzone, nadpisane i ich interpretacja może być niemożliwa.ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY KOMISY, SERWISY - DLA STAŁYCH KLIENTÓW SPECJALNE WARUNKI WSPÓŁPRACY

FAQ:

Pytanie: Czy istnieje możliwość płatności przelewem z góry?
Odpowiedź:Nie. Spowodowane jest to faktem, że zanim nie dokonamy wstępnej analizy i zakresu uszkodzeń danych w karcie, nie możemy jednoznacznie stwierdzić czy dany odzysk zakończy się pozytywnie. Gdy odczyt danych okaże się niemożliwy wtedy nie jest przez nas pobierana opłata za usługę. Jedynym kosztem dla klienta jest opłata za transport.

Pytanie: Jak długo trwa naprawa ?
Odpowiedź:Staramy się aby czas odzysku był jak najkrótszy - termin standardowy to 14 dni nie wliczając czasu na dostarczenie karty do naszego laboratorium danych. Oferujemy również możliwość wyboru: w wersji przyśpieszonej czas odzyskiwania to 7 dni robocze a w wersji Expres jest to 3 dni od momentu trafienia przesyłki do naszego laboratorium danych.

Pytanie: Ile wynosi koszt zamówienia kuriera do odbioru telefonu?
Odpowiedź: Koszt zamówienia kuriera to 20,00 zł

Odczytany obraz pamięci NAND (RAW) otrzymasz na PenDrive bądź w postaci dostępu do serwera FTP.

Waga produktu: 0.00 kg.
Czas dostawy: do 24h godzin (e-mail)
Koszt dostawy: 0,00 PLN

NEGOCJUJ CENĘ

PDF

Informacja:

Wszystkie prezentowane zdjęcia podlegają ochronie prawem autorskim . Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 1994-02-04 (Dz.U. 1994 Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)

Jeśli interesuje Cię Odzyskanie certyfikatów VPN z uszkodzonej pamięci eMMC - Tesla MCU1 prawdopodobnie zechcesz również zapoznać się z następującymi produktami:

Zainteresować mogą Cię również:

Odzyskiwanie danych z telefonu komórkowego / tabletu / smartfonu + Odzyskiwanie danych z telefonu komórkowego / tabletu / smartfonu więcej
Cena netto:
691,06 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 850,00 PLN (z VAT)
Odzyskiwanie danych z pamięci eMMC przez protokół NAND + Odzyskiwanie danych z pamięci eMMC przez protokół NAND więcej
Cena netto:
1381,30 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 1699,00 PLN (z VAT)
Odzyskiwanie danych z kart SIM, nanoSIM, microSIM + Odzyskiwanie danych z kart SIM, nanoSIM, microSIM więcej
Cena netto:
405,69 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 499,00 PLN (z VAT)
Odzyskiwanie danych z kart pamięci SD i microSD + Odzyskiwanie danych z kart pamięci SD i microSD więcej
Cena netto:
283,74 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 349,00 PLN (z VAT)
Odzyskiwanie danych z pamięci przenośnych Pendrive USB + Odzyskiwanie danych z pamięci przenośnych Pendrive USB więcej
Cena netto:
283,74 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 349,00 PLN (z VAT)
Kabel do Nokia N-GAGE QD RJ45 dla UFED Touch/4PC + Kabel do Nokia N-GAGE QD RJ45 dla UFED Touch/4PC więcej
Cena netto:
8,12 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 9,99 PLN (z VAT)
Kabel do Nokia 7370 RJ45 dla UFED Touch/4PC + Kabel do Nokia 7370 RJ45 dla UFED Touch/4PC więcej
Cena netto:
16,26 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 20,00 PLN (z VAT)
Kabel do Nokia X6 RJ45 dla UFED Touch/4PC + Kabel do Nokia X6 RJ45 dla UFED Touch/4PC więcej
Cena netto:
16,26 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 20,00 PLN (z VAT)

Nota

1. Oferowane przez nas akcesoria, urządzenia i części zamienne nie są oryginalnymi akcesoriami producentów telefonów, jednakże zostaly starannie wybrane pod kątem jakości, i są w pełni dopasowane do telefonów.

2. Nasza firma dostarcza same urządzenia tj. klucze sprzętowe oraz interfejsy. Informacje na temat oprogramowania które można zastosować do oferowanych kluczy/interfejsów jest dostępne w sieci Internet na stronach producentów wspomnianych urządzeń.

3. Wszystkie znaki towarowe zamieszczone na tej stronie są zastrzeżone przez swoich właścicieli. Nazwy produktów, znaki firmowe, symbole handlowe, nazwy handlowe, slogany są własnością odpowiednich firm i są chronione międzynarodowymi przepisami o prawach autorskich, i użyte są tylko w celach informacyjnych.

4. Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie przedstawia stanów magazynowych.

Opinie

It was all good ... great service and quick to answer on email! Will use you from now on to do eMMC recovery!