4,7 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
97,6%
Obsługa klienta
97,5%
Oferta sklepu
96,2%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Produkty GSM > Boxy i klucze serwisowe

Boxy i klucze serwisowe

Boxy i klucze serwisowe do urządzeń GSM

Sklep Multi-com oferuje szeroki wybór w 100 % oryginalnych boxów z możliwością aktualizacji i wsparciem technicznym. Wszystkie akcesoria GSM dostępne w naszej ofercie pochodzą od najlepszych producentów i wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. W sklepie Multi-com znajdziecie m.in. najnowszy interfejs Easy Jtag Plus Box grupy Z3X, której nasza firma Multi-com jest oficjalnym przedstawicielem. Interfejs służy do naprawy bootloadera oraz posiada wbudowany PinFinder, dzięki któremu zaledwie w kilka sekund możemy odnaleźć pinout JTAG. Box jest wsparciem dla 8 bitowej transmisji ISP oraz posiada funkcjonalny moduł komunikacyjny Fbus oraz SPI który umożliwia flashowanie naprawionego telefonu.

Oferujemy także klucze, w tym klucz USB Miracle Thunder Dongle. Klucz został zaprojektowany specjalnie z myślą o chińskich telefonach oraz innych urządzeniach opartych o procesory Qualcomm, SPD, CoolSand, MTK oraz MSTAR. Klucz daje możliwość naprawy telefonów, odblokowania oraz flashowania. Posiada funkcję automatycznej aktualizacji oraz wielojęzyczny interfejs oprogramowania. Sprzęt objęty jest 6 -cio miesięcznych okresem gwarancji.

Uniwersalne boxy i klucze

W ofercie naszego sklepu znajdziecie również Easy Jtag Z3X Plus Ultimate 16w1. Jest to w pełni kompletny zestaw dla komunikacji po protokole JTAG, SD (odczyt/zapis układów eMMC/eMCP) oraz MPHY. Zestaw Ultimate dzięki wyposażeniu w adaptery 13w1 pozwala na odczyt 99% układów eMMC/ eMCP,  a adaptery 3w1 mają na celu odczyt układów UFS. Firma Multi-com jest oficjalnym przedstawicielem grupy Z3X. Interfejs służy do naprawy bootloadera, a wbudowany PinFinder pozwala odnaleźć pinout JTAG zaledwie w kilka sekund.

Sklep Multi-com oferuje także zestaw XTC 2 Clip + Power Adapter + kabel Y. Jest do zestaw obsługujący telefony HTC za pomocą którego można zablokować, odblokować, naprawić IMEI w praktycznie wszystkich najnowszych modelach telefonów HTC.

Dla posiadaczy oraz serwisantów telefonów marki iPhone w sprzedaży oferujemy iPower MAX przewód zasilający dedykowany dla marki iPhone.  Jest to serwisowy kabel/box z wbudowanym zabezpieczeniem przepięciowym. Służy do zasilania większości modeli telefonów iPhone ( od 6 do X). Oprócz tego daje możliwość emulacji klawisza Power On/ OFF, który jest niezbędny podczas naprawy telefonu. Kabel ma na celu zastąpić konieczność ładowania telefonu za pomocą baterii podczas wykonywania prac diagnostycznych oraz naprawy, ( często używanie baterii nie jest możliwe). IPower jest niezbędny podczas obracania i pomiaru płyty głównej, kiedy nie wolno utracić zasilania. W zestawie znajdziecie urządzenie iPower MAX, 4 szt. kabli USB, kabel przejściowy, komplet płytek PCB oraz naklejki z oznaczeniami modeli telefonów.

Dla serwisantów urządzeń marki Xiaomi oferujemy kabel USB EDL, który ma na celu wprowadzenie telefonów w tryb Emergency Download Mode, gdy urządzenie jest uszkodzone programowo, a wprowadzenie trybu poprzez np. ADB lub tryb klawiszowy nie jest możliwe.

Oferujemy również adapter eMMC/JTAG dla Riff Box 2, którego firma Multi-com jest producentem. Dodatkowy adapter ma na celu rozwiązanie problemów związanych z komunikacją ISP. Poprzez zastosowanie adaptera nie ma konieczności wylutowywania rezystora na szynie CLK. Oprócz tego umożliwia obsługę telefonów z uszkodzonymi punktami JTAG, formatowanie EMMC, oraz low-format podczas uszkodzenia EMMC.

W sklepie Multi-com znajdują się wyłącznie produkty od najlepszych producentów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży GSM, a z wielu urządzeń sami korzystamy, dlatego wybieramy produkty najwyższej jakości. Wiemy, jak branża telefonii komórkowej rozwija się w zawrotnym tempie, więc współpraca z najlepszymi producentami pozwala nam zoptymalizować ofertę według zapotrzebowania naszych klientów.Ta kategoria posiada następujące podkategorie:


Medusa Pro II Box - Basic
Powiększ zdjęcie

Zapytaj o produkt

Negocjuj cenę

Przechowalnia prod.

22377

Medusa Pro II Box - Basic

Medusa Pro II Box - Basic to najnowsze, najbardziej złożone i niezawodne rozwiązanie do obsługi układów pamięci i naprawy martwych telefonów (tzw. "hard-bricked"). Każdy dumny właściciel Medusa Pro II będzie cieszył się obsługą pamięci UFS przy najwyższych prędkościach, w tym połączeniem ISP, zwiększoną wydajnością eMMC i precyzyjnie dopasowanymi gniazdami BGA. Wersja Basic nie zawiera adaptrów eMMC, UFS.

Więcej informacji
Cena netto: 812,20 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 999,00 PLN (z VAT)