4,8 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
94,8%
Obsługa klienta
94,0%
Oferta sklepu
92,7%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Formy i metody płatności

Formy i metody płatności

Formy i metody płatności W naszym sklepie Internetowym akceptujemy następujące formy i metody płatności:

Gotówka - zamówienie płatne gotówką w momencie odbioru zamówionego towaru w siedzibie naszej firmy na ul. 22-go Lipca 31b w Kolbuszowej
Gotówka za pobraniem - w tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do Państwa. Koszt pobrania wyliczany jest na naszej stronie w zależności od wagi przesyłki oraz wartości pobrania. Jeżeli to możliwe, towar o wartości powyżej limitu pobrania może być rozdzielony na dwie osobne przesyłki i wysłany na dwa razy w tym samym dniu lecz tylko w przypadku jeżeli dotyczy różnych jego elementów (nie ma możliwości rozdzielenia na dwie przesyłki np. stacji lutowniczej lub innego sprzętu o wartości 10 tyś. złotych).
 
 
Przedpłata na konto bankowe - wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Faktura proforma wystawiana jest i dołączana automatycznie do każdego zamówienia składanego w naszym sklepie Internetowym w formacie PDF. Terminem płatności uważa się dzień wpłynięcia i zaksięgowania środków na naszym rachunku bankowym.
 
 
ePrzelewy - dotyczy towarów i usług kupionych bezpośrednio poprzez nasz sklep Internetowy. ePrzelewy są jedną z najpopularniejszych form płatności online oferowanych przez eCard S.A. System płatności online działa w oparciu o system bankowy i sesje księgowania przelewów. Bezpieczeństwo transakcji w przypadku płatności za pośrednictwem Eprzelewów gwarantuje Ecard. Informacje dla konkretnych banków tj. ich godzin działania i dni można sprawdzić tutaj.
 
PayPal - to wiodący na świecie system wysyłania i otrzymywania pieniędzy przez Internet, z którego korzysta już ponad 150 mln osób w 190 krajach. Umożliwia on użytkownikom posiadającym adres e-mail bezpiecznie, wygodnie i korzystnie pod względem kosztów wysyłać oraz pobierać płatności online.
 
System płatności PayPal oferuje użytkownikom:
- proste zasady - proces zapisywania się, umożliwiający założenie konta PayPal, jest prosty i trwa jedynie kilka minut.
- bezpieczeństwo - płacisz bez ujawniania handlowcom informacji o Twojej karcie kredytowej
- szybka realizacja transakcji - płatności dokonujesz w kilka chwil, we wszystkich ulubionych witrynach podajesz zawsze jedno i to samo konto i hasło.
- powszechność usługi - płatność PayPal jest akceptowana przez tysiące firm na całym świecie.
- komfort - płatności dokonujesz, nie wychodząc z domu, z dowolnego miejsca na świecie - wystarczy łącze internetowe.
 
Skrill - to wiodący międzynarodowy system płatności elektronicznych i internetowych ustanowiony zgodnie z prawem Wielkiej Brytanii i prawem Unii Europejskiej polegający nadzorowi Urzędu Regulacji Rynków Finansowych (FSA) w Wielkiej Brytanii. Płatności mogą być dokonywane z użyciem kart wypukłych wszystkich systemów standardowo obsługiwanych przez Skrill (dawniej Moneybookers) tj. VISA, MASTERCARD, AMERICAN EXPRESS, JCB, Dinners Club lub też użycia elektronicznej portmonetki. Szczegółowe informacje na temat działania systemu znajdą Państwo na stronie www.skrill.com
 
Karta kredytową - dotyczy towarów i usług kupionych bezpośrednio poprzez nasz sklep Internetowy. Płatności mogą być dokonywane z użyciem kart wypukłych wszystkich systemów standardowo obsługiwanych przez Ecard tj. VISA, MASTERCARD, AMERICAN EXPRESS. W zależności od decyzji banku - wystawcy karty - możliwe jest dokonywanie zapłat przy użyciu kart VISA ELECTRON. Bezpieczeństwo transakcji w przypadku płatności za pośrednictwem Kart płatniczych gwarantuje Ecard.
 
Sprzedaż na raty (eRaty Santander Consumer Bank S.A.) - naszym klientom oferujemy szybki zakup towaru na raty w systemie ratalnym eRaty obsługiwanym przez Santander Consumer Bank S.A., które są dostępne dla klientów z całej Polski.
 
Główne zalety eRaty Santander Consumer Bank S.A. to:
- prosty sposób sfinansowania zakupu towarów i usług na atrakcyjnych warunkach
- minimalna wartość zamówienia od której eRaty są dostępne to jedynie 100 zł brutto (z VAT)
- oprocentowanie tylko 1.3% za każdy miesiąc
- dowolny okres kredytowania do 24 miesięcy
- możliwość wcześniejszej spłaty kredytu
- możliwy zakup towaru bez pierwszej wpłaty
- możliwość uzyskania kredytu BEZ ZAŚWIADCZEŃ o zarobkach i zatrudnieniu
 
Leasing - z myślą o Twojej wygodzie, oferujemy możliwość sfinansowania zakupów poprzez firmę Leasing-Plus w leasingu online. Tak więc już teraz, siedząc wygodnie przed ekranem swojego komputera, możesz w łatwy sposób wybrać potrzebny Ci sprzęt i załatwić wszystkie formalności leasingowe poprzez nasz sklep internetowy. Leasing online to wygodny i szybki sposób finansowania zakupów dla Twojej firmy. Więcej na stronie http://leasingplus.pl
 
 
Zalety leasingu online to:
- proste procedury
- wniosek leasingowy wypełniany online
- umowa leasingowa wysyłana firmą kurierską
- brak konieczności wizyty w sklepie czy w firmie leasingowej
- szybka decyzja leasingowa
- szybka dostawa sprzętu
- korzystne warunki finansowe (minimalna wartość leasingu to jedynie 1000 zł netto + VAT)