4,8 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
94,9%
Obsługa klienta
94,0%
Oferta sklepu
92,8%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > O Nas

O Nas

"Multi-Com Sp. z o.o." powstała w Kolbuszowej w 1999 roku, zaczynając od sprzedaży urządzeń, okablowania i akcesoriów stanowiących podstawę wyposażenia serwisu GSM. Na bieżąco poszerzaliśmy naszą ofertę, pilnie śledząc nowości i aktualności na szybko rozwijającym się rynku elektronicznym i GSM.

Aktualnie, w naszej ofercie, można znaleźć profesjonalny asortyment z zakresu produktów GSM, wyposażenia serwisu elektronicznego, diagnostyki samochodowej, naprawy wyświetlaczy LCD (system OCA/LOCA) oraz odzyskiwania i analizy danych.

Sprzedajemy urządzenia na których, w dużej większości, sami pracujemy. Daje nam to pewność i gwarancje profesjonalnego podejścia do klienta. Skrupulatne śledzenie rynku pozwala nam aktualizować nasz asortyment. Jest także inspiracją do stosowania nowych rozwiązań technicznych i organizacyjnych, zwłaszcza w procesie produkcji. Niespełna 20 letnie doświadczenie w sprzedaży internetowej, daje gwarancje naszego profesjonalizmu w relacji z Klientami.

Jesteśmy dumni, że wytwarzane przez nas produkty używane są na całym świecie w serwisach elektronicznych, GSM i odzyskiwania danych, a dzięki swej niezawodności cieszą się rosnącą popularnością i uznaniem.Nasza firma posiada bezpośrednie autoryzację od producentów czołowych światowych urządzeń: