4,8 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
95,0%
Obsługa klienta
94,2%
Oferta sklepu
93,0%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Zwroty towarów

Zwroty towarów

Klient będący Konsumentem lub przedsiębiorca z uprawnieniami Konsumenta, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny. Bieg terminu na odstąpienie od Umowy sprzedaży rozpoczyna się od chwili objęcia Towaru w posiadanie przez Klienta.

Klient może odstąpić od Umowy sprzedaży składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu. Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór został zamieszczony przez Sprzedawcę na Stronie Internetowej Sklepu pod adresem:

Pobierz formularz odstąpienia

Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. W przypadku odstąpienia od Umowy sprzedaży, jest ona uważana za niezawartą. W ciągu 14 dni od dnia odstąpienia, konsument jest zobowiązany zwrócić towar w stanie niezmienionym (chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu) na adres MULTI-COM Sp. z o.o., ul. Krzaklewskiego 31B, 36-100 Kolbuszowa. Zwrot uiszczonej przez klienta ceny towaru wraz z kosztami wysyłki zostanie dokonany nie później niż w terminie 14 dni.

W przypadku odstąpienia od umowy koszt dostarczenia zwracanego towaru ponosi Klient. Jeżeli Klient korzystający z prawa do odstąpienia wybrał sposób dostarczenia Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób Dostawy oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Dodatkowo chcemy poinformować, że w przypadku odstąpienia od umowy, towary należące do grup: Stacje lutownicze, Stacje lutownicze BGA, Kompresory, Autoklawy do LCD nie mogą być odesłane zwykłą przesyłką pocztową ze względu na duże gabaryty a w związku z tym koszt odesłania towaru będzie wyższy niż zwykła przesyłka pocztowa.