4,8 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
94,9%
Obsługa klienta
94,0%
Oferta sklepu
92,8%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Certyfikaty i wyróżnienia

Certyfikaty i wyróżnienia


Firma przyjazna Naturze to program, którego celem jest propagowanie idei zrównoważonego rozwoju, czyli zarządzanie przedsiębiorstwem w sposób niezagrażający środowisku naturalnemu. Państwo dbacie o rozwój swojego przedsiębiorstwa, a my dbamy o to, by wprowadzone przez Państwa zużyte opakowania i baterie, po wykorzystaniu, nie zagrażały środowisku. Chcemy, aby ten program przyczyniał się do szerzenia idei świadomej konsumpcji i gospodarki zużytymi opakowaniami i bateriami, wśród odbiorców końcowych. Pozostaje naszym celem propagowanie wśród społeczeństwa postawy proekologicznej, wyrażającej się wysoką świadomością ekologiczną i segregowaniem odpadów.

Pragniemy, aby społeczeństwo, czyli także konsumenci, byli świadomi:
- zagrożeń, jakie wynikają z niebezpiecznych substancji, zawartych w zużytych bateriach,
- problemów ze zużytymi opakowaniami .

Więcej na temat programu mogą Państwo przeczytać na http://www.auraekoopakowania.pl/aktualnosci/9-pl/83-program-lojalnosciowy-firma-przyjazna-naturze


GeoTrust jest jednym z najbardziej zaufanych Centrów Autoryzacji na świecie. Wysoka pozycja i znajomość na rynku gwarantują, że odwiedzając Naszą stronę korzystasz z bezpiecznego połączenia. Klienci mogą ufać zabezpieczeniom oferowanym przez GeoTrust, ponieważ bazują one na najsilniejszym szyfrowaniu 2048-bit. Certyfikaty GeoTrust zapewniają:

  • ochronę informacji,
  • integralność danych,
  • zaufanie internautów,
  • prywatność.
  • Systemy zabezpieczeń GeoTrust gwarantują bezpieczeństwo wszystkich informacji przesyłanych za ich pośrednictwem.

     

Program RZETELNA Firma prowadzony jest pod patronatem Krajowego Rejestru Długów, który rekomenduje współpracę wyłącznie z Rzetelnymi Firmami.