4,7 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
97,6%
Obsługa klienta
97,5%
Oferta sklepu
96,2%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Wyposażenie serwisu > Lampy warsztatowe

Lampy serwisowe i akcesoria

Lampy warsztatowe

Lampa warsztatowa to niezbędny element wyposażenia każdego warsztatu serwisowego lub komisu. Pozytywnie wpływa na efektywność oraz komfort pracy, zapewnia lepszą widoczność i nie męczy oczu. Oświetlenie warsztatowe dostępne w sklepie Multi-com jest najwyższej jakości, pozyskane od profesjonalnych dostawców. W ofercie znajdziecie między innymi lampy UV do utwardzania, lampy biurkowe, lampy warsztatowe z lupą oraz wszelkiego rodzaju akcesoria do lamp. Lampy warsztatowe znajdą swoje zastosowanie nie tylko w serwisie GSM lub komisie, ale także świetnie sprawdzą się do użytku indywidualnego - oświetlą blat lub inną powierzchnię, na której wykonuje się prace serwisowe.

Lampy warsztatowe z lupą

W ofercie sklepu Multi-com znajdziecie szeroki wybór lamp warsztatowych z lupą. To praktyczne rozwiązanie dla osób wykonujących pracę na nawet najdrobniejszych elementach urządzeń elektronicznych. Podświetlana lupa pozwala oglądać mikroelementy na płytach telefonów lub komputerów, sprawdzać prawidłowość lutowania oraz pozwoli wykryć nawet najdrobniejsze wady lub uszkodzenia. Lampy warsztatowe LED z lupą mogą być używane jako źródło światła na powierzchnię roboczą, a w razie potrzeby można wykorzystać lupę. Świetlówka w lampie promieniuje jasnym, niezawodnym światłem, nieszkodliwym dla oka. Lampa została wyposażona w ruchome przeguby, dzięki czemu daje możliwość regulacji wysokości oraz nachylania, w zależności od potrzeby. Zapewnia niezwykłą precyzję w serwisach elektronicznych, a także w jubilerstwie lub zegarmistrzostwie. Swoje zastosowanie znajdzie również w salonach kosmetycznych oraz niektórych gabinetach medycznych.

Lampy UV do utwardzania kleju

Znajdziecie również różnego rodzaju lampy UV służące do utwardzania kleju. Lampy dostępne w sklepie Multi-com są w stanie utwardzić klej LOCA już po upływie ok. 15 min. Oferujemy także lampy wyposażone w wentylator i specjalną powłokę odblaskową, która pozytywnie wpływa na proces utwardzenia. Posiadamy lampę UV 54W LCD wyposażoną w cyfrowe sterowanie wyświetlaczem oraz możliwością włączenia 4/6 lamp (wyłącznik z tyłu obudowy).

Lampy biurkowe i akcesoria do lamp

Sklep Multi-com oferuje lampy biurkowe z możliwością przymocowania do powierzchni, regulacją kąta nachylenia i odległości oprawy. Lampa LED warsztatowa na biurko jest elegancka, energooszczędna, z 4-o stopniową regulacją natężenia oświetlenia. Najwyższej jakości diody LED zapewniają brak efektu mrugania światła oraz oszczędność prądu.

W ofercie sklepu znajdziecie również akcesoria do lamp, w tym zapasowe świetlówki do lamp biurkowych oraz okulary ochronne z filtrem UV. Okulary w świetny sposób chronią oczy przed promieniowaniem UV. np. podczas utwardzania kleju z użyciem lampy UV. Okulary doskonale dopasowują się do twarzy, zapewniają wygodę oraz komfort. Obrotowe i regulowane ramiona umożliwiają regulację kąta nachylenia soczewki. Okulary pokryte są powłoką zapewniającą ochronę przed zarysowaniami i zaparowaniem szkieł. Spełniają wymagania normy EN166 oraz EN172.


Ta kategoria posiada następujące podkategorie: