4,7 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
97,6%
Obsługa klienta
97,5%
Oferta sklepu
96,2%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Wyposażenie serwisu > Maty i podkładki

Maty i podkładki dla serwisów elekronicznych

Maty dla serwisów elektronicznych

Niezbędnymm elementem wyposażenia każdego serwisu elektronicznego są maty antystatyczne, silikonowe i magnetyczne. Zapewniają zachowanie drobnych elementów w jednym miejscu, pełnią funkcję antypoślizgową i zabezpieczającą. W sklepie Multi-com oferujemy szeroki wybór mat dla serwisów elektronicznych, w zależności od zapotrzebowania. Znajdziecie maty antystatyczne, zapewniające odprowadzenie ładunków elektrostatycznych, dzięki czemu można uniknąć uszkodzenia drobnych elementów w urządzeniu mobilnym. W ofercie posiadamy również maty magnetyczne, kauczukowe i silikonowe, a także maty podłogowe, które zapewniają bezpieczeństwo oraz komfort podczas wykonywania prac stojących.

Maty antystatyczne ESD i maty magnetyczne

W sklepie Multi-com znajdziecie szeroki wybór mat antystatycznych ESD. Polecamy matę antystatyczną ProsKit. Gwarantujemy najlepszą jakość maty, która świetnie sprawdzi się w każdym serwisie. Mata została wyposażona w zatrzask i przewód uziemiający, niezbędny do prawidłowej i bezpiecznej pracy. Dolna część maty została wykonana z materiału antypoślizgowego gwarantującego stabilność. W sprzedaży posiadamy również matę antystatyczną z uziemieniem idealną do serwisów elektronicznych i komputerowych. Dzięki zastosowaniu gumowej powierzchni mata pełni funkcję przewodnika. Odprowadza ładunki elektrostatyczne przedmiotów na niej się znajdujących. Antypoślizgowa kauczukowa warstwa dolna maty zapewnia niezwykłą stabilność podczas pracy. Wierzchnia warstwa maty jest odporna na wysoką temperaturę np. podczas lutowania. Mata dostępna w dwóch kolorach: zielonym i czarnym.

W sprzedaży posiadamy maty magnetyczne, w tym maty na śrubki dostępne w różnych rozmiarach. Mata przeznaczona do utrzymania drobnych elementów, w tym śrubek w jednym miejscu, dzięki czemu można uniknąć przypadkowego zagubienia elementów podczas rozkręcania i naprawy telefonu. Wskazanie kolejności odkręcania śrubek uniemożliwia uszkodzenie telefonu podczas demontażu i ponownego montażu.

Maty silikonowe i kauczukowe do napraw LCD

W sklepie Multi-com znajdziecie serwisową matę silikonową 2w1. To 2 częściowa profesjonalna mata przeznaczona do serwisów i komisów GSM.  Mata została wyposażona w przegródki do przechowywania elementów, płyt telefonów, układów scalonych lub chemii. Posiada również dodatkowe przegrody na śrubki i mniejsze elementy. Polecamy również maty kauczukowe do napraw LCD dostępne w różnych rozmiarach. Maty są odporne na działanie wysokich temperatur wykorzystywanych podczas montażu lub naprawy wyświetlaczy LCD. Rozmiar maty można również formować poprzez cięcie.

Maty podłogowe do serwisu GSM

Oferujemy matę podłogową antystatyczną ESD zapewniającą bezpieczeństwo oraz ochronę antystatyczną przed działaniem szkodliwych wyładowań elektrostatycznych. Wyładowania elektrostatyczne mogą spowodować zwarcie lub obniżenie jakości urządzeń, a nawet ich spalenie. Mata doskonale sprawdzi się podczas wykonywania pracy w pozycji stojącej, np. podczas obsługi automatów lutowniczych. W razie awarii opaski zapewnia również ochronę podczas pracy siedzącej. Mata jest wykonana z gumy, idealnie przylega do podeszwy obuwia. Została wyposażona w dwa klipsy które umożliwiają podłączenie maty do uziemienia, w celu odprowadzenia ładunków elektrostatycznych.


Ta kategoria posiada następujące podkategorie: