4,8 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
97,3%
Obsługa klienta
97,2%
Oferta sklepu
95,8%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Wyposażenie serwisu > Mikroskopy i kamery

Mikroskopy i kamery serwisowe

Mikroskopy i kamery dla serwisów GSM

W ofercie sklepu Multi-com znajdziecie szeroki wybór mikroskopów, kamer i akcesoriów do serwisów elektronicznych i komisów, które zapewniają łatwość pracy nawet na najmniejszych elementach w urządzeniach mobilnych. W swojej ofercie posiadamy również oświetlacze, adaptery i soczewki ochronne do głowicy mikroskopu. Oferujemy mikroskopy cechujące się niezwykle jasną optyką oraz sporym zakresem Zoom, który daje możliwość uzyskania powiększenia nawet do 200x. Zastosowanie szerokokątnych okularów pozwala na użytkowanie sprzętu również przez osoby noszące okulary korekcyjne. Wyposażenie głowicy w uchwyt dla oświetlacza pierścieniowego daje możliwość zamontowania oświetlenia bez konieczności używania specjalnych pierścieni mocujących. 

Profesjonalne kamery FULL HD umożliwiające podgląd oraz rejestrację obrazu za pomocą podłączonego komputera przez złącze USB, a także podłączonego monitora przez wejście HDMI. Kamery swoje zastosowanie znajdą w każdym serwisie telefonów GSM, a także w geologii, jubilerstwie i zegarmistrzostwie, gdzie regularnie wykonuje się pracę na drobnych elementach urządzeń. Podświetlacze oraz oświetlacze idealnie sprawdzające się podczas pracy z mikroskopem. Zapewniają lepszą widoczność oraz dobrej jakości światło w miejscu obserwacji. Polecamy oświetlacz pierścieniowy z możliwością regulacji natężenia światła.

Ta kategoria posiada następujące podkategorie:


Mikroskopy i kamery dla serwisów GSM

W ofercie sklepu Multi-com znajdziecie szeroki wybór mikroskopów, kamer i akcesoriów do serwisów elektronicznych i komisów. Zapewniają łatwość pracy nawet na najmniejszych elementach w urządzeniach mobilnych. W swojej ofercie posiadamy również oświetlacze, adaptery i soczewki ochronne do głowicy mikroskopu. Oferujemy mikroskopy dla najbardziej wymagających, cechujące się niezwykle jasną optyką oraz sporym zakresem Zoom, który daje możliwość uzyskania powiększenia nawet do 200x. Zastosowanie szerokokątnych okularów pozwala na użytkowanie sprzętu również przez osoby noszące okulary korekcyjne. Wyposażenie głowicy w uchwyt dla oświetlacza pierścieniowego daje możliwość zamontowania oświetlenia bez konieczności używania specjalnych pierścieni mocujących. Mikroskop swoje zastosowanie znajdzie w serwisach i komisach GSM, a także w salonach jubilerskich oraz w pracy geologów.

Kamery serwisowe

Oferujemy profesjonalne kamery FULL HD umożliwiające podgląd oraz rejestrację obrazu za pomocą podłączonego komputera przez złącze USB, a także podłączonego monitora przez wejście HDMI. Polecana przez nas kamera wyposażona została nie tylko w złącze HDMI i port USB2.0, ale także czytnik kart SD. Pozwala na podgląd obrazu w wysokiej rozdzielczości, cechuje się cyfrowym powiększeniem do 5x.  Kamery swoje zastosowanie znajdą w każdym serwisie telefonów GSM, a także w geologii, jubilerstwie i zegarmistrzostwie, gdzie regularnie wykonuje się pracę na drobnych elementach urządzeń.

Oświetlacze i podświetlacze serwisowe

Sklep Multi-com oferuje różnego rodzaju podświetlacze oraz oświetlacze idealnie sprawdzające się podczas pracy z mikroskopem. Zapewniają lepszą widoczność oraz dobrej jakości światło w miejscu obserwacji. Polecamy oświetlacz pierścieniowy z możliwością regulacji natężenia światła, wyposażony w 64 diody LED. Znajdziecie również oświetlacz światłowodowy wyposażony w aktywne chłodzenie wentylatorem i mocny halogen o mocy 150 W, posiada możliwość regulacji natężenia światła. Oprócz oświetlaczy znajdziecie również wiele modeli podświetlaczy. Oferujemy podświetlacz pierścieniowy LED z regulatorem natężenia światła oraz 60 diodami LED. A także podświetlacz strefowy, który również został wyposażony w regulację natężenia światła i 144 diody LED.