4,8 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
97,3%
Obsługa klienta
97,2%
Oferta sklepu
95,8%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Wyposażenie serwisu > Zasilacze laboratoryjne

Zasilacze laboratoryjne

Zasilacze laboratoryjne

Zasilacz laboratoryjny jest urządzeniem niezastąpionym w wyposażeniu serwisu elektronicznego. Stanowi źródło zasilania w energię elektryczną wielu różnych urządzeń, zarówno będących w fazie projektowania, czy montażu ale i testowania i serwisowania. Możliwość regulacji zasilaczy laboratoryjnych stanowi o ich uniwersalności, można je ustawić jako źródło stałoprądowe ale również jako źródło stałonapięciowe w celu testowania elementów elektronicznych, przekaźników czy też układów scalonych. Cyfrowe wyświetlacze pozwalają na łatwy i szybki odczyt parametrów wyjściowych zasilacza. Wbudowane zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, przeciwzwarciowe i przeciwprzeciążeniowe znacząco wpływają na bezpieczeństwo podczas pracy. W ofercie posiadamy zasilacze jednokanałowe dedykowane nieskomplikowanych przypadkach gdzie wykorzystanie będzie wystarczające. Do projektów, które wymagają kilku różnych wartości napięć zasilających, bardzo dobrze sprawdzi się zasilacz wielokanałowy.  Oferujemy również kable do zasilaczy, które służą do zasilania telefonów. Umożliwiają także emulacje klawisza POWER On/Off, która niezbędna jest przy pracach związanych z naprawą telefonów iPhone. Zastępują konieczność zasilania telefonu baterią przy diagnozowaniu usterek telefonu i przy jego naprawie, gdzie używanie baterii może być niemożliwe.

Ta kategoria posiada następujące podkategorie:


Zasilacze laboratoryjne i akcesoria do zasilaczy

W ofercie posiadamy zasilacze laboratoryjne:
  • zasilacz jednokanałowe typu PowerLab - dedykowane nieskomplikowanych przypadkach gdzie wykorzystanie będzie wystarczające
  • zasilacze wielokanałowe - do projektów, które wymagają kilku różnych wartości napięć zasilających
  • zasilacze do pracy ciągłej

stabilizowane, z płynną regulacją napięcia i prądu wyjściowego to idealne źródło prądu stałego dla celów laboratoryjnych, serwisowych i hobbystycznych. Wyposażone w duże, czytelne wyświetlacze LED, wyjście oraz zabezpieczenie przeciwzwarciowe. Zasilacze odznaczają się wysoką precyzją działania, nowoczesnym wzornictwem i solidnym wykonaniem. Podwójny zasilacz idealnie sprawdzi się do pracy ciągłej z wyświetlaczami LED.

W dziale tym znajdziesz również:
  • kable do zasilaczy, kable serwisowe z wbudowanym zabezpieczeniem przepięciowym. Służą do zasilania telefonów iPhone. Umożliwia także emulacje klawisza POWER On/Off, która niezbędna jest przy pracach związanych z naprawą telefonów iPhone. Kable zastępują konieczność zasilania telefonu baterią przy diagnozowaniu usterek telefonu i przy jego naprawie, gdzie używanie baterii może być niemożliwe.
  • ładowarki do zasilaczy - umożliwia "pobudzenie" i ładowanie całkowicie rozładowanych baterii telefonów czy smartfonów
  • adaptery do zasilaczy - adapter do aktywowania "uśpionych" / martwych baterii, służy również jako szybka ładowarka baterii, posiadająca ochronę "nad-prądową". Adapter idealny dla szybkich testów baterii tzn. test zwarcia, szybka ocena stopnia naładowania baterii.