4,7 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
98,4%
Obsługa klienta
98,3%
Oferta sklepu
97,1%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Odzyskiwanie i Analiza Danych > Sprzęt lutowniczy

Sprzęt lutowniczy

Sortuj pozycje

Pozycje: 1-4/4 Strona: 1/1
Stacja lutownicza BGA TOUCHBGA GM590 6900W LCD 7
Powiększ zdjęcie

Zapytaj o produkt

Przechowalnia prod.

Stacja lutownicza BGA TOUCHBGA GM590 6900W LCD 7"

Stacja lutownicza BGA TOUCHBGA GM590 6900W LCD 7" to profesjonalne i nowoczesne rozwiązanie do demontażu i montażu układów BGA, uBGA, CBGA, CCGA, CSP, QFN, MLF, PGA dla serwisów elektroniki użytkowej, medycznej, telekomunikacyjnej, wojskowej, samochodowej. Urządzenie zaprojektowano do naprawy płyt głównych komputerów, kart graficznych, notebooków, konsol, telefonów komórkowych, modułów i sterowników samochodowych wykonanych w technologii lutu ołowiowego jak i bezołowiowego. Szczególnie polecane do pracy z dużymi płytami PCB. Duża moc i wydajny system chłodzenia zapewnia efektywną pracę i skrócenie czasu oddziaływania wysokiej temperatury na płytę do minimum.

reseler

Niestety, w tej chwili nie posiadamy tego produktu na stanie.

Kliknij tutaj, by otrzymać emailem informację o dostępności towaru.

Więcej informacji
Cena netto: 9348,78 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 11499,00 PLN (z VAT)
Stacja lutownicza BGA WISDOMSHOW WDS-420 4kW LCD 4,3
Powiększ zdjęcie

Zapytaj o produkt

Negocjuj cenę

Przechowalnia prod.

Stacja lutownicza BGA WISDOMSHOW WDS-420 4kW LCD 4,3"

Stacja lutownicza BGA WISDOMSHOW WDS-420 4kW LCD 4,3" to profesjonalne i nowoczesne rozwiązanie do demontażu i montażu układów BGA, uBGA, BGA, CSP, SMD, mikro SMD, LGA, CCGA, CBGA, CCGA, QFN, MLF, PGA, naprawy paneli LED dla serwisów elektroniki użytkowej, medycznej, telekomunikacyjnej, wojskowej, samochodowej. Urządzenie zaprojektowano ze szczególnym uwzględnieniem małych elementów BGA, SMD typu mikro do naprawy płyt głównych telefonów komórkowych, wszelkich modułów i sterowników w tym również samochodowych wykonanych w technologii lutu ołowiowego jak i bezołowiowego. Szczególnie polecane do pracy z małymi układami i płytami PCB/PBA. Duża moc jak i wydajny system chłodzenia zapewnia efektywną pracę i skrócenie czasu oddziaływania wysokiej temperatury na płytę do minimum.

Więcej informacji
Cena netto: 2844,72 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 3499,00 PLN (z VAT)
Stacja lutownicza BGA WISDOMSHOW WDS-550 5,1kW LCD 7
Powiększ zdjęcie

Zapytaj o produkt

Negocjuj cenę

Przechowalnia prod.

Stacja lutownicza BGA WISDOMSHOW WDS-550 5,1kW LCD 7"

Stacja lutownicza BGA WISDOMSHOW WDS-550 5,1kW LCD 7" to profesjonalne i nowoczesne rozwiązanie do demontażu i montażu układów BGA, uBGA, CBGA, CCGA, CSP, QFN, MLF, PGA dla serwisów elektroniki użytkowej, medycznej, telekomunikacyjnej, wojskowej, samochodowej. Urządzenie zaprojektowano do naprawy płyt głównych komputerów, kart graficznych, notebooków, konsol, telefonów komórkowych, modułów i sterowników samochodowych wykonanych w technologii lutu ołowiowego jak i bezołowiowego. Szczególnie polecane do pracy z dużymi płytami PCB. Duża moc i wydajny system chłodzenia zapewnia efektywną pracę i skrócenie czasu oddziaływania wysokiej temperatury na płytę do minimum.

Więcej informacji
Cena netto: 6340,65 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 7799,00 PLN (z VAT)
Stacja lutownicza BGA WISDOMSHOW WDS-620 5,3kW LCD 7
Powiększ zdjęcie

Zapytaj o produkt

Negocjuj cenę

Przechowalnia prod.

Stacja lutownicza BGA WISDOMSHOW WDS-620 5,3kW LCD 7" Split Vision

Stacja lutownicza BGA WISDOMSHOW WDS-620 5,3kW LCD 7" Split Vision to profesjonalne i nowoczesne rozwiązanie do demontażu i montażu układów BGA, uBGA, CBGA, CCGA, CSP, QFN, MLF, PGA dla serwisów elektroniki użytkowej, medycznej, telekomunikacyjnej, wojskowej, samochodowej. Urządzenie zaprojektowano do naprawy płyt głównych komputerów, kart graficznych, notebooków, konsol, telefonów komórkowych, modułów i sterowników samochodowych wykonanych w technologii lutu ołowiowego jak i bezołowiowego. Szczególnie polecane do pracy z dużymi płytami PCB. Duża moc i wydajny system chłodzenia zapewnia efektywną pracę i skrócenie czasu oddziaływania wysokiej temperatury na płytę do minimum.

Więcej informacji
Cena netto: 14389,43 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 17699,00 PLN (z VAT)