4,7 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
98,1%
Obsługa klienta
98,1%
Oferta sklepu
96,7%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Usługi serwisowe > Odczyt kodu blokady > Odczyt kodu PIN/Hasło/Pattern Lock w telefonie Android 2.x.x-5.x.x (JTAG/eMMC/Chip-Off)

Odczyt kodu PIN/Hasło/Pattern Lock w telefonie Android 2.x.x-5.x.x (JTAG/eMMC/Chip-Off)

Odczyt kodu PIN/Hasło/Pattern Lock w telefonie Android 2.x.x-5.x.x (JTAG/eMMC/Chip-Off)
Cena netto: 486,99 PLN 
Cena brutto: 599,00 PLN (z VAT)
Wybierz własności produktu:
Odczyt poprzez: ?

Ilość:

Za ten produkt możesz zapłacić w dogodnych ratach:
oblicz eraty

ID: 21267

Ten produkt nie może zostać zakupiony za pomocą płatności Paypal ze względu na ograniczenia produktów do nadzoru komputerowego. Inne metody płatności są dostępne.

Odczyt kodu blokady PIN/Hasło/Pattern Lock w telefonie opartym o Android 2.x.x-5.x.x to usługa polegająca na odczycie kodu PIN, hasła lub blokady Pattern Lock (wzór / tzw. perełki). Telefon nie musi mieć włączonego debugowania USB lub trybu programisty - nie dokonujemy żadnych zmian w telefon tj. nie lutujemy nic w telefonie, nie ingerujemy w dane oraz nie wgrywamy Recovery czy tez nie wykonujemy roota. Do odczytu wykorzystujemy protokoły JTAG lub eMMC ISP wykorzystując do tego bezinwazyjny stół diagnostyczny VR-Table dedykowany do tego typu zadań a następnie własne skrypty do analizy odczytanego obrazu pamięci. Przy korzystaniu z tej metody nie ma znaczenia długość PINu, hasła czy też Pattern Locka.


ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY KOMISY, SERWISY I LABORATORIA - DLA STAŁYCH KLIENTÓW SPECJALNE WARUNKI WSPÓŁPRACY


Obsługiwane systemy operacyjne:
Android 2.x
Android 3.x
Android 4.x
Android 5.x


Zalety i wady (+/-) przy odczycie poprzez JTAG/eMMC ISP/Chip-Off
+ bez znaczenia jest tutaj długość kodu
+ możliwe odczytanie także hasła (znaki alfanumeryczne i specjalne) a nie tylko cyfr (PIN)
+ bez rootowania (nie wgrywamy Custom Recovery narażając dane na uszkodzenie)
+ bez właczania debugowania USB czy tez ADB
+ bez odblokowywania bootloadera
+ bez nareszenia flagi KNOX
+ bez usuwania/resetu i wyłaczenia kodu (kod nadal pozostaje niezmieniony - jedynie dokonujemy odczytu)
- telefon musi zostać rozebrany przez co traci się na niego gwarancję
- przy korzystaniu z opcji Chip-Off konieczność dodatkowych nakładów finansowych związanych z ponownym wlutowaniem układu


Terminy realizacji i sposób realizacji usługi:

Po złożeniu zamówienia należy wypełnić Formularz zgłoszeniowy i ustalić sposób dostarczenia urządzenia. Istnieją trzy możliwości:
 • dostarczyć urządzenie osobiście
 • wysyłać go na własną rękę
 • zamówić kuriera przez naszą firmę (w tym przypadku w uwagach do zamówienia, należy podać kiedy i w jakich godzinach zamówiony przez nas kurier ma odebrać przesyłkę. Koszt zamówienia kuriera to 18 zł brutto. Gdy urządzenie trafi do nas, przystępujemy do realizacji usługi.)

  Standardowy termin wykonania usługi to od 3 do 7 dni roboczych od momentu otrzymania urządzenia do naszej firmy i akceptacji przyjęcia zlecenia. Termin Express uzgadniany jest indywidualnie w zależności od rodzaju ataku i zajmuje od 24h do 3 dni (dopłata +50%).


  Najczęściej zadawane pytania (FAQ):

  Pytanie: Na czym polega odczyt ?
  Odpowiedź: Odczyt danych z telefonu dokonywany jest poprzez JTAG lub eMMC co wymaga w większości wypadków rozebrania urządzenia. W odróżnieniu jednak od innych firm wykonujących tego typu usługi nie lutujemy się urządzenia ale wykorzystujemy specjalnie do tego dedykowany stół diagnostyczny VR-Table. Tak odczytana pamięć z telefonu w formacie HEX RAW analizujemy korzystając z własnych skryptów w celu odnalezienia kodu/hasła.


  Pytanie: Czy telefon po tym odczycie będzie w pełni sprawny ?
  Odpowiedź: Tak - odczyt dokonywany jest bez utraty danych i w 99% przypadków telefon po odczycie jest w pełni sprawny. Wyjątkiem są tutaj odczyty poprzez Chip-Off czyli wylutowanie kości pamięci, wykonanie odczytu i ponowne jej umieszczenie w telefonie - tutaj ryzyko jest wyższe. Metoda Chip-Off stosowana jest jednak w ostateczności po wcześniejszym kontakcie z klientem i uzgodnioneniu szczegółów dalszego postępowania.


  Pytanie: Posiadam telefon w którym założony jest kod Pattern/PIN lub hasło jednak nie wiem jakiej jest długości - co zrobić ?
  Odpowiedź: W przypadku tej usługi nie ma to znaczenia - możemy odczytać nawet najbardziej skomplikowane hasło , układ pattern.


  Pytanie: Dla kogo dedykowany jest odczyt i komu jest to przydatne ?
  Odpowiedź: Odczyt dedykowany jest szczególnie dla biegłych, śledczych (laboratoria, Policja i inne służby), detektywów, którzy nie mogą dokonać żadnych ingerencji w dane znajdujące się na urządzeniu - tj. nie mogą naruszać ich integralności. Dedykowany jest także dla osób, które założyły sobie nieumyślnie kod i nie pamiętają go, a na telefonie miały ważne zdjęcia/dane - w tej sytuacji najczęściej ważne jest uzyskanie dostępu do telefonu.


  Pytanie: Czy na usługę wystawiana jest faktura VAT?
  Odpowiedź: Tak. Wystawiamy faktury VAT.
 • Waga produktu: 0.00 kg.
  Czas dostawy: do 24h godzin (e-mail)
  Koszt dostawy: 0,00 PLN

  NEGOCJUJ CENĘ

  PDF

  Informacja:

  Wszystkie prezentowane zdjęcia podlegają ochronie prawem autorskim . Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 1994-02-04 (Dz.U. 1994 Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)

  Jeśli interesuje Cię Odczyt kodu PIN/Hasło/Pattern Lock w telefonie Android 2.x.x-5.x.x (JTAG/eMMC/Chip-Off) prawdopodobnie zechcesz również zapoznać się z następującymi produktami:

  Zobacz też na

  Odczyt danych/obraz pamięci UFS w formie binarnej (Chip-Off) + Odczyt danych/obraz pamięci UFS w formie binarnej (Chip-Off) więcej
  Cena netto:
  486,99 PLN +23,00% VAT
  Cena brutto: 599,00 PLN (z VAT)
  Odczyt danych/obraz pamięci eMMC/eMCP w formie binarnej (Chip-Off) + Odczyt danych/obraz pamięci eMMC/eMCP w formie binarnej (Chip-Off) więcej
  Cena netto:
  486,99 PLN +23,00% VAT
  Cena brutto: 599,00 PLN (z VAT)
  Analiza i odzyskanie danych na podstawie pliku / danych dostarczonych przez klienta + Analiza i odzyskanie danych na podstawie pliku / danych dostarczonych przez klienta więcej
  Cena netto:
  365,04 PLN +23,00% VAT
  Cena brutto: 449,00 PLN (z VAT)

  Nota

  1. Oferowane przez nas akcesoria, urządzenia i części zamienne nie są oryginalnymi akcesoriami producentów telefonów, jednakże zostaly starannie wybrane pod kątem jakości, i są w pełni dopasowane do telefonów.

  2. Nasza firma dostarcza same urządzenia tj. klucze sprzętowe oraz interfejsy. Informacje na temat oprogramowania które można zastosować do oferowanych kluczy/interfejsów jest dostępne w sieci Internet na stronach producentów wspomnianych urządzeń.

  3. Wszystkie znaki towarowe zamieszczone na tej stronie są zastrzeżone przez swoich właścicieli. Nazwy produktów, znaki firmowe, symbole handlowe, nazwy handlowe, slogany są własnością odpowiednich firm i są chronione międzynarodowymi przepisami o prawach autorskich, i użyte są tylko w celach informacyjnych.

  4. Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie przedstawia stanów magazynowych.