4,7 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
98,4%
Obsługa klienta
98,3%
Oferta sklepu
97,1%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Produkty GSM > Boxy i klucze serwisowe > Chimera Dongle > Chimera Authenticator Dongle (bez aktywacji)

Chimera Authenticator Dongle (bez aktywacji)

5 (2)
Chimera Authenticator Dongle (bez aktywacji)
Cena netto: 129,27 PLN 
Cena brutto: 159,00 PLN (z VAT)

Ilość:

Za ten produkt możesz zapłacić w dogodnych ratach:
oblicz eraty

ID: 21791

Waga produktu: 0.10 kg

Chimera Authenticator Dongle (bez aktywacji) to czytnik zabezpieczający smart card, który pozwala na transfer aktualnych licencji i użytkowanie oprogramowania ChimeraTool poprzez autoryzacje użytkownika na serwerze bez konieczności wypisywania hasła dostępowego i przypisania do komputera.
Właściwości:
 • 1. Logowanie bez podawania nazwy użytkownika oraz hasła!
  Jeśli klucz jest zarejestrowany i podłączony, oprogramowanie ChimeraTool pozowoli na zalogowanie bez ręczeniego wpisywania danych autoryzacyjnych. Rozwiązanie chroni Cię przed keylogerami, oraz zwalnia zapamiętywania hasła.

 • 2. Możesz używać licencji na różnych komputerach.
  Do tej pory licencja na oprogramowanie ChimeraTool była przypisana do konretnego komputera PC, i tylko na tym komputerze można było korzystać z ChimeraTool. Posiadając klucz, licencje można podłączyć pod PC lub pod klucz autoryzacyjny. Jeśli licencja jest podłączona pod autoryzator, z ChimeraTool można korzystać na dowolnym komputerze tak długo jak jesteś zalogowany za pomocą klucza, a nie nazwy użytkownika i hasła.


 • Komplet zawiera:
  - Chimera Dongle Authenticator (bez aktywacji)
  Waga produktu: 0.10 kg.
  Kraj:
  Kurier:
  Czas dostawy: 10-15 dni roboczych od daty wysyłki
  Koszt dostawy: 23,00 PLN

  NEGOCJUJ CENĘ

  PDF

  Informacja:

  Wszystkie prezentowane zdjęcia podlegają ochronie prawem autorskim . Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 1994-02-04 (Dz.U. 1994 Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)

  Dodatkowe informacje dotyczące tego produktu:

  Informacja dotycząca funkcjonalności:
  Producent (Developer) zapewnia wsparcie tylko dla tych telefonów, które znajdują się na liście obsługiwanych modeli. Proszę jednak zwrócić uwagę, że nie wszystkie funkcje serwisowe można zastosować do niektórych obsługiwanych modeli, ze względu na różnice wersji sprzętu / oprogramowania. Pełna lista obsługiwanych modeli znajduje się na oficjalnej stronie produktu lub na forum GSM (GSMHosting).

  Informacja dotycząca środków technicznych:
  Do poprawnego korzystania z zakupionego towaru wymagane jest posiadanie stabilnego połączenia Internetowego o min. przepustowości 1024 kb/s (download) i 512 kb/s (upload). Przed przystąpieniem do operacji aktualizacji oprogramowania w urządzeniu czy też aktywacji usługi (kredytów/logów) lub procedury unlocka upewnij się, że posiadasz wystarczające parametry łącza. W przypadku problemów z połączeniem informacje na temat dostępności w/w usługi czy też tymczasowych awarii można sprawdzić na oficjalnej stronie producenta lub dedykowanych do tego forach dyskusyjnych.

  Informacja dotycząca interoperacyjności treści cyfrowych:
  W przypadku korzystania z w/w oprogramowania lub części oprogramowania jakie producent dostarcza wraz ze sprzętem w niektórych przypadkach (w związku z dwustronną komunikacją TCP/IP) sugeruję się wyłączenie zapory sieciowej (Firewall) oraz oprogramowania antywirusowego. Może ono blokować i uniemożliwiać prawidłowe działanie oprogramowania/usług co objawiąc się będzie komunikatami o braku możliwości nawiązania połączenia np. (Error 10060) lub też alarmami systemu antywirusowego.

  Informacja dotycząca wymagań sprzętowych:
  Do poprawnego działania kluczy/interfejsów i urządzeń GSM producenci zalecają komputer klasy PC z 32- bitowym systemem operacyjnym Windows XP. Nie gwarantujemy poprawnego działania interfejsów/klucz/boxów na komputerach w innej niż wyżej wymieniona konfiguracja - w szczególności na systemach 64-bitowych, komputerach iMac, systemach Linux czy też wyższych wersjach Windows. Jeżeli masz wątpliwości co do swojego komputera skontaktuj się z naszym Działem Technicznym przed dokonaniem zakupu.

  Informacja dotycząca zmiany IMEI:
  Informujemy, że opcje zmiany IMEI służą tylko i wyłącznie naprawie i przywróceniu oryginalnego numeru IMEI jeżeli został on uszkodzony podczas operacji serwisowych. Firma Multi-COM nie prowadzi żadnego doradztwa, pomocy w tematach związanych z naprawą IMEI - pomocy w tej kwestii możesz szukać na oficjalnym forum producenta. Nie ponosimy też żadnej odpowiedzialności za korzystanie z tej opcji.
  Jeśli interesuje Cię Chimera Authenticator Dongle (bez aktywacji) prawdopodobnie zechcesz również zapoznać się z następującymi produktami:

  Zobacz też na

  EFT (Easy Firmware Team) Dongle EFT (Easy Firmware Team) Dongle więcej
  Cena netto:
  316,26 PLN +23,00% VAT
  Cena brutto: 389,00 PLN (z VAT)

  Ten produkt był najchętniej kupowany wraz z następującymi produktami:

  EFT (Easy Firmware Team) Dongle EFT (Easy Firmware Team) Dongle więcej
  Cena netto:
  316,26 PLN +23,00% VAT
  Cena brutto: 389,00 PLN (z VAT)
  Ładowarka / Adapter do aktywowania baterii MIJING - iPhone, Samsung, Mi, Huaweii Ładowarka / Adapter do aktywowania baterii MIJING - iPhone, Samsung, Mi, Huaweii więcej
  Cena netto:
  64,23 PLN +23,00% VAT
  Cena brutto: 79,00 PLN (z VAT)
  Kabel EDL (Deep Flash Mode) microUSB i Type-C Kabel EDL (Deep Flash Mode) microUSB i Type-C więcej
  Cena netto:
  39,84 PLN +23,00% VAT
  Cena brutto: 49,00 PLN (z VAT)
  Polaryzator do wyświetlacza LCD w Samsung Galaxy S6 (G920) Polaryzator do wyświetlacza LCD w Samsung Galaxy S6 (G920) więcej
  Cena netto:
  5,68 PLN +23,00% VAT
  Cena brutto: 6,99 PLN (z VAT)
  Klej LOCA Drei Bond 6020 Klej LOCA Drei Bond 6020 więcej
  Cena netto:
  27,64 PLN +23,00% VAT
  Cena brutto: 34,00 PLN (z VAT)
  Drut molibdenowy 0.06mm do rozcinania kleju LCD - 10 m Drut molibdenowy 0.06mm do rozcinania kleju LCD - 10 m więcej
  Cena netto:
  8,12 PLN +23,00% VAT
  Cena brutto: 9,99 PLN (z VAT)
  Taśma montażowa 1,0mm x 8,4m - 60 pasków Taśma montażowa 1,0mm x 8,4m - 60 pasków więcej
  Cena netto:
  10,56 PLN +23,00% VAT
  Cena brutto: 12,99 PLN (z VAT)

  Nota

  1. Oferowane przez nas akcesoria, urządzenia i części zamienne nie są oryginalnymi akcesoriami producentów telefonów, jednakże zostaly starannie wybrane pod kątem jakości, i są w pełni dopasowane do telefonów.

  2. Nasza firma dostarcza same urządzenia tj. klucze sprzętowe oraz interfejsy. Informacje na temat oprogramowania które można zastosować do oferowanych kluczy/interfejsów jest dostępne w sieci Internet na stronach producentów wspomnianych urządzeń.

  3. Wszystkie znaki towarowe zamieszczone na tej stronie są zastrzeżone przez swoich właścicieli. Nazwy produktów, znaki firmowe, symbole handlowe, nazwy handlowe, slogany są własnością odpowiednich firm i są chronione międzynarodowymi przepisami o prawach autorskich, i użyte są tylko w celach informacyjnych.

  4. Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie przedstawia stanów magazynowych.

  Opinie

  innowacyjna_gospodarka unia_europejska geotrust firma_przyjazna_naturze rzetelny_regulamin rzetelna_firma