4,7 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
98,1%
Obsługa klienta
98,1%
Oferta sklepu
96,7%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Produkty GSM > Oprogramowanie GSM > Serwisowe > Uniwersalne

Oprogramowanie Serwisowe - Uniwersalne

Sortuj pozycje

Pozycje: 1-3/3 Strona: 1/1
GPG Workshop Dongle
Powiększ zdjęcie

Zapytaj o produkt

Przechowalnia prod.

GPG Workshop Dongle

GPGWorkshop Dongle to klucz dla posiadaczy serwisów i komisów GSM/RTV które dokonuja oprócz napraw programowych także naprawy sprzętowe. Jest to zbiór solucji, rozwiazań naprawczych, manuali i tutorialil Video dla takich urządzen jak telefony, urządzenia GSM, kamery cyfrowe, laptopy (baza jest wciąż na bieżąco uaktualniana). Jeżeli kiedykolwiek szukałeś schematu, digramu lub rozwiazania problemów związanych z hardware to ten klucz jest dla Ciebie.

Niestety, w tej chwili nie posiadamy tego produktu na stanie.

Kliknij tutaj, by otrzymać emailem informację o dostępności towaru.

Więcej informacji
Cena netto: 226,83 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 279,00 PLN (z VAT)
UFSx2COM UFS Virtual COM Port
Powiększ zdjęcie

Zapytaj o produkt

Negocjuj cenę

Przechowalnia prod.

UFSx2COM UFS Virtual COM Port

UFSx2COM UFS Virtual COM Port jest programem, który przeznaczony jest do pracy z Boxami Saras'a tj. Twister, UFS2, UFS3 Tornado/Excalibur, NBOX, PowerFlasher jak takze na klonowanych UFS'ach który umozliwia wykorzystanie w/w urzadzen jako Uniwersalny Box do pracy z programami potrzebujacymi portu COM. Mozliwosci do wykorzystania jest wiec wiele - od wykorzystania wszystkich dostepnych kabli do pracy ze zwyklymi programami dzialajacymi po porcie COM np. Oxygene Phone Manager, LogoManager az do wykorzystania Box'a do flashowania np. tel. Siemensa poprzez SWUPy z wysokimi predkosciami do 1 Mbit/s.

Więcej informacji
Cena netto: 39,84 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 49,00 PLN (z VAT)
WGSM.pl 2.0- licencja startowa na 2 miesiące
Powiększ zdjęcie

Zapytaj o produkt

Negocjuj cenę

Przechowalnia prod.

(1)

WGSM.pl 2.0- licencja startowa na 2 miesiące

WGSM.pl 2.0 - prowadzisz sklep bądź komis z telefonami i akcesoriami GSM i czasem masz wrażenie, ze nie kontrolujesz juz wszystkiego, zasypują Cię stosy papieru, setki maili,nie wiesz co dokładnie masz na magazynie, jaki serwis masz na dzisiaj zrobić,pracownik spóźnia się juz pól godziny, a jeszcze do tego czeka naCiebie przygotowanie 20 aukcji Allegro? WGSM pomoze Ci w szybki i latwy sposób znalezc telefon który miesiac temu zakupiles do sklepu. Nie pamietasz, a chcialbys odpowiedziec szybko klientowi czy mial zalozonego simlocka? WGSM.pl umozliwi Ci sprawdzenie tego i innych danych kazdego telefonu w sklepie w kilka sekund. WGSM.pl umozliwi Ci w prosty i przejrzysty sposób prowadzenie rejestru telefonów, które posiadasz w sklepie, wydrukowanie ich listy, czy cennika posortowanych wedlug róznych kryteriów.

reseler

Więcej informacji
Cena netto: 23,58 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 29,00 PLN (z VAT)