4,8 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
95,1%
Obsługa klienta
94,4%
Oferta sklepu
93,2%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Produkty GSM > Oprogramowanie GSM > Serwisowe > Borneo Schematics - przedłużenie posiadanego konta o 1 rok

Borneo Schematics - przedłużenie posiadanego konta o 1 rok

Borneo Schematics - przedłużenie posiadanego konta o 1 rok
Cena netto: 195,93 PLN 
Cena brutto: 241,00 PLN (z VAT)
Wybierz własności produktu:
Typ aktywacji:

Ilość:

Za ten produkt możesz zapłacić w dogodnych ratach:
oblicz eraty

ID: 22834

Typ produktu: Usługa cyfrowa

Przechowalnia prod.

Zapytaj o produkt

Borneo Schematics - przedłużenie posiadanego konta o 1 rok to usługa skierowana do osób, które posiadają już licencje Borneo i pragną ją przedłużyc o kolejny rok. Narzędzie niezbędne dla każdego, kto zajmuje się naprawą sprzętu elektronicznego. Instrukcje i solucje w Borneo są bardzo szczegółowe i łatwe do zastosowania w codziennej naprawie uszkodzonych smartfonów. Ta przeglądarka schematów sprzętowych online umożliwia korzystanie z: bitmap PCB, rozwiązania do naprawy sprzętu, oficjalne schematy PDF.

 

Dostęp ważny przez 1 rok.
 
Aktywacja jest kompatybilna z następującymi modelami telefonów komórkowych
  • Xiaomi
  • Samsung
  • Apple
  • Toshiba
  • Asus
  • Huawei
  • Oppo
  • Vivo
  • Dell
  • Fujitsu
Stworzony przez zespół Borneo Flasher Indonesia, który ma doświadczenie w dziedzinie techników telefonii komórkowej i szkolenia techników telefonii komórkowej od 2001 roku.
Bardzo szczegółowa i łatwa do zastosowania w codziennej naprawie uszkodzonych smartfonów.

 

 

 

Komplet zawiera:
- kod aktywacyjny do przedłuzenia istniejącego konta oprogramowania Borneo na 1 rok czasu

Waga produktu: 0.00 kg.
Czas dostawy: do 24h godzin (e-mail)
Koszt dostawy: 0,00 PLN

NEGOCJUJ CENĘ

PDF

Informacja:

Wszystkie prezentowane zdjęcia podlegają ochronie prawem autorskim . Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 1994-02-04 (Dz.U. 1994 Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)

Dodatkowe informacje dotyczące tego produktu:

Informacja dotycząca środków technicznych:
Do poprawnego korzystania z zakupionego towaru wymagane jest posiadanie stabilnego połączenia Internetowego o min. przepustowości 1024 kb/s (download) i 512 kb/s (upload). Przed przystąpieniem do operacji aktualizacji oprogramowania w urządzeniu czy też aktywacji usługi (kredytów/logów) lub procedury unlocka upewnij się, że posiadasz wystarczające parametry łącza. W przypadku problemów z połączeniem informacje na temat dostępności w/w usługi czy też tymczasowych awarii można sprawdzić na oficjalnej stronie producenta lub dedykowanych do tego forach dyskusyjnych.

Informacja dotycząca interoperacyjności treści cyfrowych:
W przypadku korzystania z w/w oprogramowania lub części oprogramowania jakie producent dostarcza wraz ze sprzętem w niektórych przypadkach (w związku z dwustronną komunikacją TCP/IP) sugeruję się wyłączenie zapory sieciowej (Firewall) oraz oprogramowania antywirusowego. Może ono blokować i uniemożliwiać prawidłowe działanie oprogramowania/usług co objawiąc się będzie komunikatami o braku możliwości nawiązania połączenia np. (Error 10060) lub też alarmami systemu antywirusowego.

Informacja dotycząca wymagań sprzętowych:
Do poprawnego działania kluczy/interfejsów i urządzeń GSM producenci zalecają komputer klasy PC z 32- bitowym systemem operacyjnym Windows XP. Nie gwarantujemy poprawnego działania interfejsów/klucz/boxów na komputerach w innej niż wyżej wymieniona konfiguracja - w szczególności na systemach 64-bitowych, komputerach iMac, systemach Linux czy też wyższych wersjach Windows. Jeżeli masz wątpliwości co do swojego komputera skontaktuj się z naszym Działem Technicznym przed dokonaniem zakupu.

Informacja dotycząca zmiany IMEI:
Informujemy, że opcje zmiany IMEI służą tylko i wyłącznie naprawie i przywróceniu oryginalnego numeru IMEI jeżeli został on uszkodzony podczas operacji serwisowych. Firma Multi-COM nie prowadzi żadnego doradztwa, pomocy w tematach związanych z naprawą IMEI - pomocy w tej kwestii możesz szukać na oficjalnym forum producenta. Nie ponosimy też żadnej odpowiedzialności za korzystanie z tej opcji.
Jeśli interesuje Cię Borneo Schematics - przedłużenie posiadanego konta o 1 rok prawdopodobnie zechcesz również zapoznać się z następującymi produktami:

Zobacz też na

Borneo Schematics - dostęp do schematów 1 rok + Borneo Schematics - dostęp do schematów 1 rok więcej
Cena netto:
205,69 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 253,00 PLN (z VAT)

Nota

1. Oferowane przez nas akcesoria, urządzenia i części zamienne nie są oryginalnymi akcesoriami producentów telefonów, jednakże zostaly starannie wybrane pod kątem jakości, i są w pełni dopasowane do telefonów.

2. Nasza firma dostarcza same urządzenia tj. klucze sprzętowe oraz interfejsy. Informacje na temat oprogramowania które można zastosować do oferowanych kluczy/interfejsów jest dostępne w sieci Internet na stronach producentów wspomnianych urządzeń.

3. Wszystkie znaki towarowe zamieszczone na tej stronie są zastrzeżone przez swoich właścicieli. Nazwy produktów, znaki firmowe, symbole handlowe, nazwy handlowe, slogany są własnością odpowiednich firm i są chronione międzynarodowymi przepisami o prawach autorskich, i użyte są tylko w celach informacyjnych.

4. Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie przedstawia stanów magazynowych.