4,8 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
94,9%
Obsługa klienta
94,0%
Oferta sklepu
92,8%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Wyposażenie serwisu > Antystatyka (ESD)

Akcesoria i narzędzia antystatyczne (ESD)

Podczas pracy z elementami elektronicznymi największym zagrożeniem są wyładowania elektrostatyczne, dlatego tak ważne jest używanie narzędzi antystatycznych ESD, które skutecznie zabezpieczą stanowisko elektroniczne.  Wyładowania elektrostatyczne niejednokrotnie są przyczyną błędów podczas napraw sprzętu. Maty antystatyczne skutecznie rozprowadzą ładunki, zabezpieczając elementy na niej znajdujące się. Maty antystatyczne podłogowe, opaski na nadgarstek uziemią serwisanta. Antystatyczne narzędzia do czyszczenia urządzeń, tabletów czy telefonów w postaci pęset, pincet, szczoteczek rękawiczek czy ściereczek zabezpieczą dodatkowo urządzenia. Jonizator ładunków elektrostatycznych neutralizuje ładunki w środowisku stanowisk elektronicznych, co dodatkowo zabezpieczy serwisowane urządzenia.

Ta kategoria posiada następujące podkategorie:


Podczas pracy z elementami elektronicznymi największym zagrożeniem są wyładowania elektrostatyczne, dlatego tak ważne jest używanie narzędzi antystatycznych. W sklepie Multi-com oferujemy szeroki wybór produktów ESD, w tym między innymi:
 
  • maty ESD,
  • pęsety ESD,
  • opaski antystatyczne,
  • ściereczki ESD,
  • rękawiczki ESD.
W sprzedaży posiadamy również stoły warsztatowe i testery ESD, które są niezbędnym wyposażeniem każdego serwisu.
 
Mata antystatyczna jest jednym z podstawowych sposobów ochrony elementów przed ładunkami elektrostatycznymi. W skuteczny sposób odprowadza ładunki zabezpieczając elementy na niej się znajdujące. Została wykonana z dwóch warstw. Warstwa dolna ma właściwości antypoślizgowe, z kolei warstwa wierzchnia ma za zadanie odprowadzać ładunki elektrostatyczne od elementów. Dodatkowo jest odporna na działanie wysokiej temperatury i ścieranie. Idealnie sprawdzi się w przemyśle elektronicznym, w serwisach produkcyjnych, montażowych i elektrycznych.
 
Naszym klientom oferujemy zestaw szczotek i pędzli niezbędny do oczyszczania płyt telefonów lub komputerów. Szczotki i pędzle w skuteczny sposób oczyszczają z kurzu i innego rodzaju zanieczyszczeń. Produkty zostały wykonane z materiałów antystatycznych, co oznacza, że żaden element urządzenia nie zostanie uszkodzony.
 
W ofercie sklepu Multi-com mamy szeroki wybór produktów i narzędzi antystatycznych niezbędnych do wyposażenia każdego serwisu elektronicznego. Polecamy stoły warsztatowe firmy Viking. To jeden z najbardziej uniwersalnych, nowoczesnych i odpornych mebli do serwisu. Dzięki zastosowaniu zamiennych modułów umożliwia stworzenie idealnego miejsca do pracy na urządzeniach mobilnych i nie tylko. Swoje zastosowanie znajdzie przede wszystkim w zakładach produkujących urządzenia oraz elementy elektroniczne, a także w serwisach do naprawy telefonów i innych urządzeń.
 
W sprzedaży posiadamy również tester uziemienia ESD QUICK 492E, który umożliwia dwa tryby testowe - indywidualny i kompleksowy. Za pomocą testu indywidualnego sprawdzimy stan zużycia paska na rękę i pojedynczej stopy lub obu - oddzielnie. Kompleksowe wykonanie testu pozwoli ocenić zużycie paska na rękę i obie stopy jednocześnie. Produkt wykorzystuje niewielką ilość prądu do wykonania testu, co gwarantuje dokładne dane podczas jego wykonania. Tester oferuje również możliwość podłączenia do komputera przy pomocy kabla. Naszym klientom oferujemy również tester elektryczności statycznej i uziemienia, który stanowi bezpieczeństwo na stanowisku pracy.
Mata antystatyczna ProsKit 8BM-612A 60x120cm
Powiększ zdjęcie

Zapytaj o produkt

Przechowalnia prod.

(1)

21738

Mata antystatyczna ProsKit 8BM-612A 60x120cm

Mata antystatyczna ProsKit 8BM-612A 60x120 cm to bardzo dobrej jakości mata antystatyczna ESD idealna do każdego serwisu. Mata wyposażona w zatrzask oraz przewód uziemiający (z podłączonym rezystorem 1MΩ), który jest niezbędny do prawidłowej i bezpiecznej pracy. Spodnia powierzchnia maty doskonale przylega do każdej powierzchni i gwarantuje stabilność podczas pracy.

Niestety, w tej chwili nie posiadamy tego produktu na stanie.

Kliknij tutaj, by otrzymać emailem informację o dostępności towaru.

Więcej informacji
Cena netto: 137,40 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 169,00 PLN (z VAT)