4,8 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
94,8%
Obsługa klienta
94,0%
Oferta sklepu
92,7%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Wyposażenie serwisu > Chemia serwisowa

Specjalistyczna chemia dla elektroniki

Chemia dla elektroniki

Różnorodność preparatów i substancji chemicznych optymalizują naprawy telefonów i naprawę urządzeń dzięki lepszemu przewodzeniu. Przyczynia się do łatwiejszego lutowania czy odprowadzania ciepła. Pasty izolujące chronią przed przebiciami, pasty termoprzewodzące świetnie odprowadza ciepło dzięki czemu nie uszkodzą elementów elektronicznych. Preparaty czyszczące dla elektorniki z zawartością alkoholu izopropylowego odtłuszczą zanieczyszczone powierzchnie elementów telefonu czy urządzenia elektronicznego przed montażem, demontażem czy jego konserwacją. Oferta chemii dla elektroniki to wynik naszego wieloletniego doświadczenia w pracy serwisu elektronicznego. Zdecydowanie dobre przygotowanie urządzenia przed jego naprawą a później jego właściwe zabezpieczenie to szansa na przedłużenie jego żywotności.

Ta kategoria posiada następujące podkategorie:


Chemia dla elektroniki

W ofercie sklepu Multi-com znajdziecie szeroki wybór chemii serwisowej idealnie przystosowanej do pracy w branży GSM. Dzięki wykorzystaniu produktów chemicznych praca jest o wiele łatwiejsza i bezpieczniejsza. Oferujemy szeroki wybór produktów, np: pianki do szkła i plastiku, chusteczki do czyszczenia, sprężone powietrze, pasty termoprzewodzące, pasty lutownicze,płyny do myjek ultradźwiękowych. Wszystkie produkty dostępne w sklepie Multi-com pochodzą od sprawdzonych i profesjonalnych producentów, dzięki czemu jakość wykonania jest na najwyższym poziomie.
 
W naszej ofercie znajdziecie środek do czyszczenia po lutowaniu. Jest szczególnie skuteczny w myjkach ultradźwiękowych, po podgrzaniu do temperatury 30 - 60° C. Płyn sprawdzi się również jako konserwacja zamków, kłódek oraz zardzewiałych śrub - jako zamiennik preparatu "WD-40". Swoje zastosowanie znajdzie przede wszystkim w produkcji oraz serwisie urządzeń elektronicznych, a także do użytku indywidualnego. Wyróżnia się szybkością, skutecznością działania, a także bezpieczeństwem. Dostępny w trzech pojemnościach.
 
Sklep Multi-com oferuje pasty silikonowe niezbędne do poprawnego działania czujników temperatury, chroni przed przebiciami oraz negatywnym wpływem czynników atmosferycznych. Oprócz tego ułatwia przepływ ciepła pomiędzy elementami elektronicznymi, a radiatorem. Jest odporna na działanie wielu środków chemicznych, kwasów, soli i dwutlenku węgla. Doskonale sprawdzi się w każdym serwisie urządzeń GSM, a także w przemyśle elektronicznym. Oferujemy pasty silikonowe dostępne w różnych pojemnościach.
 
W naszej ofercie znajdziecie klej montażowo - uszczelniający E8000. Jest to klej uniwersalny mający za zadanie zastąpić taśmy montażowe podczas klejenia ramek i szyb w telefonach komórkowych. Klej jest płynny, jednak po zastygnięciu tworzy się gęsta struktura, konsystencją przypominająca gumę. Jest niezwykle odporny na rozciąganie, w porównaniu z innymi produktami silikonowymi. Doskonale sprawdzi się przede wszystkim w serwisach branży GSM - do przyklejania wyświetlaczy LCD, dotyków lub szyb. Klej przeznaczony jest nie tylko do wykorzystania w serwisach elektronicznych, ale także w produkcji biżuterii, ceramiki, tworzyw sztucznych. Sprawdzi się także w warsztatach samochodowych.
 
W sprzedaży posiadamy szeroki wybór różnego rodzaju past lutowniczych przeznaczonych do lutowania elementów elektronicznych w procesie naprawy. Pasta MECHANIC ma bardzo niską temperaturę topnienia wynoszącą 138° C, dlatego doskonale sprawdzi się podczas wykonywania nawet najbardziej skomplikowanych czynności bez narażenie innych części na uszkodzenia.
Oferujemy również pastę lutowniczą BEST z zawartością ołowiu, która doskonale sprawdzi się podczas lutowania trudno dostępnych elementów. Pasta termoprzewodząca jest najczęściej wykorzystywana podczas wszelkiego rodzaju prac wykonywanych na urządzeniach mobilnych. Po naniesieniu pasty na element lutowniczy wystarczy ją podgrzać za pomocą gorącego powietrza lub podczerwieni. Nie wymaga dodatkowego mycia po lutowaniu.