4,8 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
94,9%
Obsługa klienta
94,1%
Oferta sklepu
92,8%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Wyposażenie serwisu > Sprzęt lutowniczy

Sprzęt lutowniczy

Sprzęt lutowniczy i akcesoria do lutowania

Rynek produktów do lutowania, stacji lutowniczych, lutownic kolbowych tworzy to coraz nowsze urządzenia poprawiające kluczowe parametry użytkowe, ich ergonomię czy stabilizację temperatury. Eliminuje przez to możliwość uszkodzenia elementów podczas lutowania w wyniku przegrzania pól lutowniczych. Posiadamy stacje lutownicze do demontażu i montażu układów BGA i pokrewnych, o różnym stopniu zaawansowania. Systemy lutownicze z wyświetlaczem dają możliwość zarządzaniem pracy i jej rejestracji. Z kolei wyciągi, jonizatory i pochłaniacze dymu oraz oparów powstających podczas lutowania są niezbędne nawet na najmniejszym stanowisku lutowniczym. Oferujemy akcesoria w postaci: grotów o różnych kształtach, w niskich cenach, trwałych, a więc wystarczających na wiele godzin pracy. Taśmy kaptonowe, topniki i kalafonie,pasty lutownicze, kulki pod układy BGA, cyna czy sita do BGA ze stali to akcesoria tworzące profesjonalny serwis elektroniczny.

Ta kategoria posiada następujące podkategorie:


Dział ze sprzętem lutowniczym zawiera niezbędne urządzenia lutownicze ale i osprzęt i akcesoria bez których stanowisko lutownicze nie funkcjonuje. Stacje lutownicze są podstawowym urządzeniem i dopełnieniem optymalnego wyposażenia stanowiska roboczego serwisu elektronicznego. Rynek produktów do lutowania ciągle się udoskonala tworząc to urządzenia poprawiające kluczowe parametry użytkowe, ich ergonomię czy stabilizację temperatury. Ułatwia to wielogodzinna pracę serwisanta, ale i eliminuje możliwość uszkodzenia elementów w wyniku przegrzania pól lutowniczych.

Stacje do demontażu i montażu układów BGA i pokrewnych o różnym stopniu zaawansowania całego procesu i jego dokładnością. Systemy lutownicze z wyświetlaczem Split-Vision BGA dają możliwość zarządzaniem pracy i jej rejestracji. Z kolei wyciągi, jonizatory i pochłaniacze dymu oraz oparów powstających podczas lutowania są niezbędne nawet na najmniejszym stanowisku lutowniczym.  

Poza stacjami lutowniczymi, lutownicami kolbowymi (na gorące powietrze - HotAir), wielofunkcyjnymi urządzeniami do lutowania, oferujemy:

  • stacje do demontażu i montażu układów BGA 
  • systemy lutownicze z wyświetlaczem Split-Vision BGA
  • wielofunkcyjne stacje lutownicze
  • piece do wysuszenia BGA
  • rozlutownice,
  • termopary do stacji

Oferujemy akcesoria w postaci: grotów o różnych kształtach, w niskich cenach, trwałych, a więc wystarczających na wiele godzin pracy.

Taśmy kaptonowe przeznaczone do zabezpieczania elementów na płytkach podczas lutowania na fali lub innych procesów produkcyjnych gdzie występuje wysoka temperatura. Topniki i kalafonie,pasty lutownicze, kulki pod układy BGA, cyna czy sita do BGA ze stali to akcesoria tworzące profesjonalny serwis elektroniczny.