4,8 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
94,9%
Obsługa klienta
94,2%
Oferta sklepu
92,9%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Produkty GSM > Aktywacje / Kredyty

Aktywacje, kredyty i support do urządzeń GSM

Usługi, kredyty, aktywacje i dostępy do supportu skierowane są do posiadaczy urządzeń i jako samodzielne rozwiazania - usługi zdalne. Aktywacje pozwalają na korzystanie z modułów producenta w określonym czasie bądź bezterminowo. Umożliwiają serwisowanie telefonów, ich naprawę i uaktualnienie. Dostępy do programów serwisowych boxów serwisowych zapewniają ich naprawę sprzętową. Posiadamy szeroki wybór kredytów i logów do kluczy serwisowych, urządzeń serwisowych wiodących producentów na rynku GSM. Kredyty to zestawy pakietów dostępu, umożliwiające wykonywanie określonych czynności serwisowych, które nie są w pakiecie z urządzeniem czy kluczem. 

Ta kategoria posiada następujące podkategorie:


Aktywacje i kredyty do urządzeń GSM

W sklepie Multi-com oferujemy takie usługi jak kredyty, aktywacje i dostępy do supportu producentów urządzeń. Są to usługi skierowane zarówno do posiadaczy urządzeń, ale również rozwiązania nie wymagające urządzeń serwisowych w postaci boxa czy klucza HASP. Aktywacje pozwalają na korzystanie z modułów producenta w określonym czasie bądź bezterminowo. Umożliwiają serwisowanie telefonów, ich naprawę i uaktualnienie. Ze względu na zmiany na rynku związane ze zmianami oprogramowania w telefonach producenci na bieżąco dodają aktualizacje do swoich urządzeń.

Dostęp do urządzeń GSM

W naszej ofercie znajdziecie dostępy do programów serwisowych urządzeń i boxów serwisowych, które zapewniają ich naprawę sprzętową. Dostępy do rozwiązań poszczególnych producentów urządzeń pozwalają na bieżąco rozwiązywać problemy i korzystać z aktualizacji przez określone okresy. Dla przykładu Aktywacja ZXW Online v3.0 to program serwisowy pomocny przy naprawach sprzętowych telefonów i tabletów iPhone, iPad, Nokia, LG, Samsung, BlackBerry, Sony, Sony Ericsson, Motorola, HTC. ZXW pozwala na interaktywne śledzenie połączeń, wyszukiwanie elementów na płycie. Jest to podstawowy zestaw jaki powinien znaleźć się w serwisie zajmującym się sprzętowymi naprawami. Posiada bogatą baza telefonów na bieżąco aktualizowana przez producenta.

Kredyty w sklepie Multi-com

Sklep Multi-com oferuje szeroki wybór kredytów i logów do kluczy serwisowych, urządzeń serwisowych wiodących producentów na rynku GSM. Kredyty to zestawy pakietów dostępu umożliwiające wykonywanie określonych czynności serwisowych, które nie są w pakiecie z urządzeniem czy kluczem. Limitowane są w rozróżnieniu na poszczególne urządzenia i poszczególnych producentów.