4,8 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
95,1%
Obsługa klienta
94,4%
Oferta sklepu
93,1%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Odzyskiwanie i Analiza Danych > Sprzęt lutowniczy

Sprzęt lutowniczy

Stacje lutownicze i profesjonalne systemy lutownicze są podstawowym urządzeniem optymalnego wyposażenia stanowiska w laboratorium odzyskiwania danych. Rynek produktów do lutowania tworzy to coraz urządzenia poprawiające kluczowe parametry użytkowe, ich ergonomię czy stabilizację temperatury. Eliminuje przez to możliwość uszkodzenia elementów w wyniku przegrzania pól lutowniczych. Posiadamy stacje i systemy lutownicze do demontażu i montażu układów BGA i pokrewnych, o różnym stopniu zaawansowania. Oferujemy rozwiązania do demontażu i montażu układów BGA, uBGA, CBGA, CCGA, CSP, QFN, MLGF, PGA .

Sortuj pozycje

Pozycje: 1-2/2 Strona: 1/1
Stacja lutownicza BGA WISDOMSHOW WDS-550 5,1kW LCD 7
Powiększ zdjęcie

Zapytaj o produkt

Negocjuj cenę

Przechowalnia prod.

17277

Stacja lutownicza BGA WISDOMSHOW WDS-550 5,1kW LCD 7"

Stacja lutownicza BGA WISDOMSHOW WDS-550 5,1kW LCD 7" to profesjonalne i nowoczesne rozwiązanie do demontażu i montażu układów BGA, uBGA, CBGA, CCGA, CSP, QFN, MLF, PGA dla serwisów elektroniki użytkowej, medycznej, telekomunikacyjnej, wojskowej, samochodowej. Urządzenie zaprojektowano do naprawy płyt głównych komputerów, kart graficznych, notebooków, konsol, telefonów komórkowych, modułów i sterowników samochodowych wykonanych w technologii lutu ołowiowego jak i bezołowiowego. Szczególnie polecane do pracy z dużymi płytami PCB. Duża moc i wydajny system chłodzenia zapewnia efektywną pracę i skrócenie czasu oddziaływania wysokiej temperatury na płytę do minimum.

Dostępna ilość: 20
Więcej informacji
Cena netto: 11218,70 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 13799,00 PLN (z VAT)
Stacja lutownicza BGA WISDOMSHOW WDS-620 5,3kW LCD 7
Powiększ zdjęcie

Zapytaj o produkt

Negocjuj cenę

Przechowalnia prod.

17279

Stacja lutownicza BGA WISDOMSHOW WDS-620 5,3kW LCD 7" Split Vision

Stacja lutownicza BGA WISDOMSHOW WDS-620 5,3kW LCD 7" Split Vision to profesjonalne i nowoczesne rozwiązanie do demontażu i montażu układów BGA, uBGA, CBGA, CCGA, CSP, QFN, MLF, PGA dla serwisów elektroniki użytkowej, medycznej, telekomunikacyjnej, wojskowej, samochodowej. Urządzenie zaprojektowano do naprawy płyt głównych komputerów, kart graficznych, notebooków, konsol, telefonów komórkowych, modułów i sterowników samochodowych wykonanych w technologii lutu ołowiowego jak i bezołowiowego. Szczególnie polecane do pracy z dużymi płytami PCB. Duża moc i wydajny system chłodzenia zapewnia efektywną pracę i skrócenie czasu oddziaływania wysokiej temperatury na płytę do minimum.

Dostępna ilość: 31
Więcej informacji
Cena netto: 20283,74 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 24949,00 PLN (z VAT)