4,8 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
94,9%
Obsługa klienta
94,0%
Oferta sklepu
92,8%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Wyposażenie serwisu > Zasilacze laboratoryjne

Zasilacze laboratoryjne

Zasilacze laboratoryjne

Zasilacz laboratoryjny stanowi źródło zasilania w energię elektryczną wielu różnych urządzeń, zarówno będących w fazie projektowania, czy montażu ale i testowania i serwisowania. Możliwość regulacji zasilaczy laboratoryjnych stanowi o ich uniwersalności, można je ustawić jako źródło stałoprądowe ale również jako źródło stałonapięciowe w celu testowania elementów elektronicznych, przekaźników czy też układów scalonych. Cyfrowe wyświetlacze pozwalają na łatwy i szybki odczyt parametrów wyjściowych zasilacza. Wbudowane zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, przeciwzwarciowe i przeciwprzeciążeniowe znacząco wpływają na bezpieczeństwo podczas pracy. 

Ta kategoria posiada następujące podkategorie:


Zasilacze laboratoryjne i akcesoria do zasilaczy

W ofercie posiadamy zasilacze laboratoryjne:
  • zasilacz jednokanałowe typu PowerLab - dedykowane nieskomplikowanych przypadkach gdzie wykorzystanie będzie wystarczające
  • zasilacze wielokanałowe - do projektów, które wymagają kilku różnych wartości napięć zasilających
  • zasilacze do pracy ciągłej

stabilizowane, z płynną regulacją napięcia i prądu wyjściowego to idealne źródło prądu stałego dla celów laboratoryjnych, serwisowych i hobbystycznych. Wyposażone w duże, czytelne wyświetlacze LED, wyjście oraz zabezpieczenie przeciwzwarciowe. Zasilacze odznaczają się wysoką precyzją działania, nowoczesnym wzornictwem i solidnym wykonaniem. Podwójny zasilacz idealnie sprawdzi się do pracy ciągłej z wyświetlaczami LED.

W dziale tym znajdziesz również:
  • kable do zasilaczy, kable serwisowe z wbudowanym zabezpieczeniem przepięciowym. Służą do zasilania telefonów iPhone. Umożliwia także emulacje klawisza POWER On/Off, która niezbędna jest przy pracach związanych z naprawą telefonów iPhone. Kable zastępują konieczność zasilania telefonu baterią przy diagnozowaniu usterek telefonu i przy jego naprawie, gdzie używanie baterii może być niemożliwe.
  • ładowarki do zasilaczy - umożliwia "pobudzenie" i ładowanie całkowicie rozładowanych baterii telefonów czy smartfonów
  • adaptery do zasilaczy - adapter do aktywowania "uśpionych" / martwych baterii, służy również jako szybka ładowarka baterii, posiadająca ochronę "nad-prądową". Adapter idealny dla szybkich testów baterii tzn. test zwarcia, szybka ocena stopnia naładowania baterii.