4,8 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
94,9%
Obsługa klienta
94,0%
Oferta sklepu
92,8%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Wyposażenie serwisu > Naprawy wyświetlaczy

Sprzęt do naprawy wyświetlaczy

Naprawa wyświetlaczy w telefonach komórkowych, smartfonach

Wymiana wyświetlacza w uszkodzonym telefonie czy wymiana dotyku, wymiana zbitej szybki w telefonie komórkowym zazwyczaj generuje największy koszt. Wymiana LCD może polegać na jego naprawie. Proces rozklejenia szybki od dotyku w sytuacji gdy dotyk w pełni działa zwany refabrykacją, złożony jest z kilku etapów. To rozwarstwienie panelu, czyli oddzielenie warstwy dotykowej od wyświetlacza i jest zdecydowanie najbardziej ekonomiczna wersja dla klienta. Kompleksowe wyposażenie stanowiska związanego z naprawą rozbitych wyświetlaczy, szybek, czy dotyków znajdziesz w tym dziale. Stworzyliśmy zestawy naprawcze do napraw wyświetlaczy, a urządzenia wielofunkcyjne OCA/LOCA zapewnią sprawny cały proces wymiany. Laminatory, komory bezpyłowe, autoklawy to profesjonalne urządzenia do napraw. Posiadamy podstawowe elementy, takiej jak druty molibdenowe do rozcinania szybki wyświetlaczu, taśmy montażowe, kleje. Ale również chemie niezbędną do separacji szybki od korpusu, oraz akcesoria ułatwiające cały proces demontażu LCD od telefonu. 
 

Ta kategoria posiada następujące podkategorie:


Zbita szybka, zbity wyświetlacz czy rozlany ekran w telefonie to sytuacje które zdarzyć się mogą każdemu. Wymiana wyświetlacza w uszkodzonym telefonie to zazwyczaj główna awaryjność smartfonów dzisiejszych czasów. Wymiana ekranu w telefonie komórkowym zazwyczaj generuje największy koszt. Osprzęt niezbędny do wszelkich napraw związanych z uszkodzonym wyświetlaczem znajdziesz w tym dziale. Wymiana LCD może polegać na jego naprawie poprzez proces rozklejenia szybki od dotyku w sytuacji gdy dotyk w pełni działa. Cały proces zwany refabrykacją złożony jest z kilku etapów. To rozwarstwienie panelu, czyli oddzielenie warstwy dotykowej od wyświetlacza. To zdecydowanie ekonomiczna wersja dla klienta. Firma Multi-COM oferuje kompleksowe wyposażenie stanowiska związanego z naprawą rozbitych wyświetlaczy, szybek, czy dotyków. 

Wyróżniamy trzy metody związane z naprawą wyświetlaczy w smartfonach:
  • metoda OCA
  • metoda LOCA
  • klasyczne klejenie szybki do ramki telefonu
Laminatory, komory bezpyłowe, autoklawy to profesjonalne urządzenia do napraw. Ale w asortymencie posiadamy wszelkie podstawowe elementy, takiej jak druty molibdenowe do rozcinania szybki wyświetlaczu, taśmy montażowe, kleje. Ale również chemie niezbędną do separacji szybki od korpusu, oraz akcesoria ułatwiające cały proces demontażu LCD od telefonu. Proces naprawy ekranu polega na odklejeniu polaryzatora wyświetlacza gilotyną, po czym należy wyczyścić ekran odpowiednią chemią dedykowana do danego rodzaju kleju. Komory laminarne będące strefą bezpyłową tworzą sterylne środowisko to kolejny etap niezbędny do całego procesu wymiany. Umieszczenie gotowego modułu (czyli z nałożonym nowym polaryzatorem z warstwą kleju i szybką ochronną) w autoklawie rozpoczyna proces łączenia elementów przy odpowiedniej temperaturze i ciśnieniu. Stworzyliśmy zestawy naprawcze do napraw wyświetlaczy, a urządzenia wielofunkcyjne OCA/LOCA zapewnią sprawny cały proces wymiany.