4,8 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
94,9%
Obsługa klienta
94,1%
Oferta sklepu
92,8%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Wyposażenie serwisu > Przyrządy pomiarowe

Przyrządy pomiarowe dla serwisu

Przyrządy pomiarowe pozwalaja na szybka diagnostykę urządzeń i optymalizują czas pracy w serwisie elektronicznym. Mierniki uniwersalne, mierniki sygnału wyjściowego, oscyloskopy są podstawowymi przyrządami pomiarowymi, pozwalającym na pomiar parametrów sygnałów zmiennych, pomiaru napięcia, prądu, rezystancji, a w lepszych modelach także pojemności, indukcyjności i częstotliwości. Oferujemy też testery wyświetlaczy, baterii i akumulatorów, które pozwalają w szybki sposób sprawdzić stan i jakość poszczególnych części, oszczędzając czas i przyspieszając diagnozę urządzeń i ustalenie problemu przed montażem nowej części w telefonach.

Ta kategoria posiada następujące podkategorie:


Przyrządy pomiarowe 

Przyrządy pomiarowe w optymalnie wyposażonym serwisie elektronicznym odgrywają istotna rolę. Pozwalaja na szybka diagnostykę urządzeń przez co optymalizują czas pracy. Mierniki uniwersalne, mierniki sygnału wyjściowego, oscyloskopy są podstawowymi przyrządami pomiarowymi, pozwalającym na obserwację kształtu czy pomiar parametrów sygnałów zmiennych.
 
Mierniki uniwersalne (inaczej multimetry) są ważniejszymi urządzeniami pomiarowymi w każdym warsztacie i laboratorium elektronicznym bez względu na jego wielkość. Zadaniem miernika uniwersalnego jest pomiar napięcia, prądu, rezystancji, a w lepszych modelach także pojemności, indukcyjności i częstotliwości. Niektóre mierniki są wyposażone w funkcje pomiaru wartości nieelektrycznych, np. temperatury czy natężenia oświetlenia. Wysokiej jakości miernik to sprzęt niezbędny dla każdego elektronika, konstruktora, testera, instalatora czy serwisanta urządzeń elektronicznych.
 
Oferujemy też testery wyświetlaczy, baterii i akumulatorów, które pozwalają w szybki sposób sprawdzić stan i jakość poszczególnych części, oszczędzając czas i przyspieszając diagnozę telefonów, diagnozę smartfonów.
Testery dla iPhone: tester płyty głównej, tester układów zasilania, tester gniazda ładowania i układu Tristar/Hydra i inne, które ułatwiają i redukują koszty naprawy telefonów.

Diagnozowanie usterek w telefonach iPhone

Oferujemy szereg urządzeń do diagnostyki i diagnozy usterek w telefonach komórkowych, dzięki którym możliwe jest ustalenie problemu bez demontażu telefonu, między innymi :
  • JC DFU BOX-C3 dla iPhone (A7-A11) - Purple Mode D-BOX urządzenie pozwala natychmiastowe wprowadzenia iPhone'a w tryb Recovery (odczytanie informacji SN / ECID) oraz na wprowadzenie telefonu w tryb debugowania (Purple Mode) z poziomu Windowsa. 
  • JC DFU BOX-C2 pozwala na natychmiastowe przywrócenie i ponowne uruchomienie iPhone'a poprzez wprowadzenie go w tryb DFU. Dzięki DFU odczytywanie informacji SN / ECID / MODELU odbywa się w sposób automatyczny. Również wyświetlanie poboru prądu czy napięcia USB w czasie rzeczywistym pozwala wstępnie zdiagnozować usterkę na podstawie procesu bootowania.
  • Tester płyt głównych dla iPhone 11 Pro/11 Pro Max Qianli iSocket - to profesjonalne urządzenie marki Qianli umożliwia test płyty głównej telefonu bez konieczności ponownego reballingu środkowej warstwy tylko by sprawdzić czy naprawa się powiodła. Jak wiemy kilkukrotna ingerencja w podzespoły mocno je eksploatuje, co może spowodować ich trwałe uszkodzenie.
  • Tester TRISTAR gniazda ładowania i układu Tristar/Hydra dla iPhone/iPod/iPad (wersja v3) umożliwia w szybki sposób diagnozę poprawnego działania gniazda ładowania (gniazdo Lightning) w telefonach i tabletach marki Apple.