4,8 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
95,0%
Obsługa klienta
94,2%
Oferta sklepu
93,0%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Wyposażenie serwisu > Taśmy serwisowe

Taśmy serwisowe i montażowe

Taśmy mają za zadanie ułtwić pracę w serwisie elektronicznym. Taśmy dwustronne 3M mają zastosowanie przy montażu nowych wyswietlaczy LCD/ szybek  w telefonach czy tabletach oraz montażu dotyków. Wykorzystywane są do podklejania obudowy, podklejania klapek tylnych w telefonach czy baterii. W ofercie posiadamy całą gamę taśm, zróżnicowanych ze względu na swoją grubość, kolor i przyczepność. Taśmy dzielimy na aluminiowe, kaptonowe, testowe - w zależności od zastosowania. Taśmy kaptonowe blokują wymianę ciepła, nadają się do drobnych prac serwisowych, jak i do zaawansowanych procesów technologicznych. Taśmy ochronne aluminiowe służy do zaklejanie płyty podczas lutowania.  Z kolei samoprzylepna dwustronna taśma, która posiada wysoką przyczepność przez co idealnie nadaje się na naprawy i montażu ramek, dotyków i LCD telefonów. Nie rwie się, mocno rozciągliwa. Ten typ taśmy stosowany jest w fabrykach produkujących telefony. Dwustronna taśma do montażu ramki jest precyzyjnie docięta pod dany wymiar modelu telefonu, co bardzo ułatwia zamontowanie ekranu LCD bądź ramki.

Ta kategoria posiada następujące podkategorie:


Taśmy serwisowe i montażowe mają zastosowanie przy montażu nowych wyswietlaczy LCD/ szybek  w telefonach czy tabletach oraz montażu dotyków. Wykorzystywane są do podklejania obudowy, podklejania klapek tylnych w telefonach czy baterii. W ofercie posiadamy całą gamę taśm, zróżnicowanych ze względu na swoją grubość, kolor i przyczepność. Taśmy dzielimy na aluminiowe, kaptonowe, testowe - w zależności od zastosowania.

Taśmy kaptonowe to taśma która powstrzymuje wymianę ciepła, nadaje się do drobnych prac serwisowych, jak i do zaawansowanych procesów technologicznych.

Taśmy ochronne aluminiowe służą do zaklejanie płyty podczas lutowania. Doskonale nadaje się do stacji typu IR doskonale ropraszając ciepło z elementów któych nie chcemy lutować/grzać. 

Taśmy montażowe dwustronne do LCD to samoprzylepna dwustronna taśma, która posiada wysoką przyczepność przez co idealnie nadaje się na naprawy i montażu ramek, dotyków i LCD telefonów. Nie rwie się, mocno rozciągliwa. Ten typ taśmy stosowany jest w fabrykach produkujących telefony.

Taśmy zabezpieczające wyświetlacz LCD podczas prac serwisowych wpomocna przy wszelkich naprawach serwisowych gdzie chcemy zabezpieczyć wyświetlacz przed uszkodzeniem. Każdy profesjonalny serwis powinien traktować telefon lub inne urządzenie przyjęte do naprawy z należytą ostrożnością.

Taśmy montażowa do ramek dla konkretnych modeli telefonów dwustronna taśma do montażu ramki o bardzo wytrzymałym i mocnym kleju który na stałe precyzyjnie połączy oba elementy. Atutem taśmy poza właściwościami kleju jest fakt że taśma jest precyzyjnie docięta pod dany wymiar modelu telefonu, co bardzo ułatwia zamontowanie ekranu LCD bądź ramki.

Taśmy testowe do LCD  to niezbędne elementy w serwisie elektronicznym wymiant wyświetlaczy gdzie przed montażem warto przetestować pod względem technicznym wyświetlacz LCD oraz digitizer bez konieczności jego bezpośredniego montażu w telefonie. Dzięki taśmie testowej nie narażamy się na możliwe mechaniczne uszkodzenia gniazda telefonu przy testowaniu wielu wyświetlaczy.