4,8 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
95,1%
Obsługa klienta
94,4%
Oferta sklepu
93,2%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Produkty GSM > Programatory / JTAG > Uniwersalny programator NuProg-E2 (eMMC, UFS, NAND, NOR)

Programatory JTAG, adaptery i urządzenia służące do komunikacji - bądź ją ułatwiające - z telefonami komórkowymi. Programator układów UFS / eMMC przeznaczony do odczytu / zapisu i naprawy danych zarówno wykorzystując metodę ISP jak też Direct. Komunikacja odbywa się w różnym protokole JTAG, SD czy MPHY. Oferujemy urządzenia pfrofesjonalne do  programowania pamięci masowych flash. VR-TABLE ułatwia i znacznie przyspiesza pracę od komunikacją, odczytem /zapisem pamięci poprzez EMMS,JTAG czy też komunikacje w trybie FBUS.

 

Uniwersalny programator NuProg-E2 (eMMC, UFS, NAND, NOR)

Uniwersalny programator NuProg-E2 (eMMC, UFS, NAND, NOR)
Cena netto: 5751,22 PLN 
Cena brutto: 7074,00 PLN (z VAT)
Wybierz własności produktu:
Wyposazenie dodatkowe:

Ilość:

Za ten produkt możesz zapłacić w dogodnych ratach:
oblicz eraty

ID: 22780

Waga produktu: 1.00 kg

Przechowalnia prod.

Zapytaj o produkt

Uniwersalny programator NuProg-E2 (eMMC, UFS, NAND, NOR) oferuje szeroką obsługe większość typów układów scalonych na rynku, UFS, eMMC, MCU, CPLD, FPGA, SPI NOR, SPI NAND, Parallel NOR, Parallel NAND i EEPROM itp. A także różne typy obudów układów scalonych: CSP, BGA, QFN, QFP, SOP, TSOP, SSOP, PLCC, DIP itp. Zaprojektowana architektura oparta na FPGA zapewnia bardzo wysoką wydajność programowania. Projekt programowania i gniazda są kompatybilne z NuProgPlus. Wraz z wbudowanym interfejsem SuperSpeed® USB 3.0 do szybkiej komunikacji, jest to wydajne narzędzie, które pozwala skupić się na analizie aplikacji i rozwoju produktu.

 

 • Szybkie programowanie
  • Wbudowany szybki procesor w celu uzyskania dużej szybkości programowania.
 • Obsługa programowania UFS/UMCP i eMMC/eMCP
  •  UFS (v2.0/v2.1/v3.0/v3.1)
   • Deskryptory wsparcia, atrybuty, ustawienia flag
   • Obsługa skonfigurowanej jednostki LUN i zaawansowanych ustawień
  • eMMC
   • Obsługa obszaru użytkownika, partycji Boot1/2 i rozszerzenia CSD
   • Obsługa RPMB, GPP1~4 i trybu rozszerzonego
 • Obsługa USB 2.0 i USB 3.0 (przy użyciu zasilacza)
 • Obsługa różnych układów pamięci masowej
  • UFS, eMMC, MCU, SPI NOR, SPI NAND, równoległy NOR, równoległy NAND, EEPROM, CPLD, FPGA
 • Obsługuje wszystkie pakiety IC
  • CSP, BGA, QFN, QFP, SOP, TSOP, SSOP, PLCC, DIP itp.
 • Obsługuje różne formaty plików:
  • Binarny (bin/rom), Intel Hex (h16/h20/hex), Motorola S19(mhx/mot/s19/srec) i specyficzny dla MCU IC.
 • Regularna aktualizacja oprogramowania
 • Projekt programistyczny i gniazda są kompatybilne z NuProgPlus. (NuProg-E2 może współdzielić gniazdo z NuProgPlus, a NuProg-E2 obsługuje tylko górne gniazdo podwójnego gniazda.)
 • Adaptery gniazd dla NuProg-E2 i NuProg-E nie są kompatybilne.
 • Obsługa Windows 7/8/8.1/10

 

 

 

 

Waga produktu: 1.00 kg.
Kraj:
Kurier:
Czas dostawy: 14-28 dni roboczych od daty wysyłki
Koszt dostawy: 54,00 PLN

NEGOCJUJ CENĘ

PDF

Informacja:

Wszystkie prezentowane zdjęcia podlegają ochronie prawem autorskim . Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 1994-02-04 (Dz.U. 1994 Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)

Dodatkowe informacje dotyczące tego produktu:

Informacja dotycząca środków technicznych:
Do poprawnego korzystania z zakupionego towaru wymagane jest posiadanie stabilnego połączenia Internetowego o min. przepustowości 1024 kb/s (download) i 512 kb/s (upload). Przed przystąpieniem do operacji aktualizacji oprogramowania w urządzeniu czy też aktywacji usługi (kredytów/logów) lub procedury unlocka upewnij się, że posiadasz wystarczające parametry łącza. W przypadku problemów z połączeniem informacje na temat dostępności w/w usługi czy też tymczasowych awarii można sprawdzić na oficjalnej stronie producenta lub dedykowanych do tego forach dyskusyjnych.

Informacja dotycząca interoperacyjności treści cyfrowych:
W przypadku korzystania z w/w oprogramowania lub części oprogramowania jakie producent dostarcza wraz ze sprzętem w niektórych przypadkach (w związku z dwustronną komunikacją TCP/IP) sugeruję się wyłączenie zapory sieciowej (Firewall) oraz oprogramowania antywirusowego. Może ono blokować i uniemożliwiać prawidłowe działanie oprogramowania/usług co objawiąc się będzie komunikatami o braku możliwości nawiązania połączenia np. (Error 10060) lub też alarmami systemu antywirusowego.

Informacja dotycząca wymagań sprzętowych:
Do poprawnego działania kluczy/interfejsów i urządzeń GSM producenci zalecają komputer klasy PC z 32- bitowym systemem operacyjnym Windows XP. Nie gwarantujemy poprawnego działania interfejsów/klucz/boxów na komputerach w innej niż wyżej wymieniona konfiguracja - w szczególności na systemach 64-bitowych, komputerach iMac, systemach Linux czy też wyższych wersjach Windows. Jeżeli masz wątpliwości co do swojego komputera skontaktuj się z naszym Działem Technicznym przed dokonaniem zakupu.

Informacja dotycząca zmiany IMEI:
Informujemy, że opcje zmiany IMEI służą tylko i wyłącznie naprawie i przywróceniu oryginalnego numeru IMEI jeżeli został on uszkodzony podczas operacji serwisowych. Firma Multi-COM nie prowadzi żadnego doradztwa, pomocy w tematach związanych z naprawą IMEI - pomocy w tej kwestii możesz szukać na oficjalnym forum producenta. Nie ponosimy też żadnej odpowiedzialności za korzystanie z tej opcji.
Jeśli interesuje Cię Uniwersalny programator NuProg-E2 (eMMC, UFS, NAND, NOR) prawdopodobnie zechcesz również zapoznać się z następującymi produktami:

Zainteresować mogą Cię również:

Programator EPIC + Programator EPIC więcej
Cena netto:
96,75 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 119,00 PLN (z VAT)
Octoplus JTAG Box + Octoplus JTAG Box więcej
Cena netto:
617,07 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 759,00 PLN (z VAT)
Moduł testowy nr 1 dla JC PRO 1000S - Tester baterii + Moduł testowy nr 1 dla JC PRO 1000S - Tester baterii więcej
Cena netto:
365,04 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 449,00 PLN (z VAT)
Konwerter Easy Z3X Plus do adaptera SE-P1 + Konwerter Easy Z3X Plus do adaptera SE-P1 więcej
Cena netto:
31,71 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 39,00 PLN (z VAT)
Adaptery ICFriend UFS 3w1 dla Z3X Easy JTAG Plus + Adaptery ICFriend UFS 3w1 dla Z3X Easy JTAG Plus więcej
Cena netto:
1137,40 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 1399,00 PLN (z VAT)
Adapter Medusa Pro II NAND + Adapter Medusa Pro II NAND więcej
Cena netto:
161,79 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 199,00 PLN (z VAT)
Adaptery Moorc ICFRIEND EASY JTAG UFS 4w1 + EMMC ISP S1 + Adaptery Moorc ICFRIEND EASY JTAG UFS 4w1 + EMMC ISP S1 więcej
Cena netto:
121,14 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 149,00 PLN (z VAT)
UFI Box + UFI Box więcej
Cena netto:
1503,25 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 1849,00 PLN (z VAT)

Nota

1. Oferowane przez nas akcesoria, urządzenia i części zamienne nie są oryginalnymi akcesoriami producentów telefonów, jednakże zostaly starannie wybrane pod kątem jakości, i są w pełni dopasowane do telefonów.

2. Nasza firma dostarcza same urządzenia tj. klucze sprzętowe oraz interfejsy. Informacje na temat oprogramowania które można zastosować do oferowanych kluczy/interfejsów jest dostępne w sieci Internet na stronach producentów wspomnianych urządzeń.

3. Wszystkie znaki towarowe zamieszczone na tej stronie są zastrzeżone przez swoich właścicieli. Nazwy produktów, znaki firmowe, symbole handlowe, nazwy handlowe, slogany są własnością odpowiednich firm i są chronione międzynarodowymi przepisami o prawach autorskich, i użyte są tylko w celach informacyjnych.

4. Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie przedstawia stanów magazynowych.