4,8 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
94,9%
Obsługa klienta
94,0%
Oferta sklepu
92,8%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Produkty GSM > Programatory / JTAG > MiPi Tester Gear 2 (Wersja standardowa)

Programatory JTAG, adaptery i urządzenia służące do komunikacji - bądź ją ułatwiające - z telefonami komórkowymi. Programator układów UFS / eMMC przeznaczony do odczytu / zapisu i naprawy danych zarówno wykorzystując metodę ISP jak też Direct. Komunikacja odbywa się w różnym protokole JTAG, SD czy MPHY. Oferujemy urządzenia pfrofesjonalne do  programowania pamięci masowych flash. VR-TABLE ułatwia i znacznie przyspiesza pracę od komunikacją, odczytem /zapisem pamięci poprzez EMMS,JTAG czy też komunikacje w trybie FBUS.

 

MiPi Tester Gear 2 (Wersja standardowa)

MiPi Tester Gear 2 (Wersja standardowa)
Cena netto: 2617,07 PLN 
Cena brutto: 3219,00 PLN (z VAT)

Ilość:

Za ten produkt możesz zapłacić w dogodnych ratach:
oblicz eraty

ID: 22989

Waga produktu: 1.00 kg

Przechowalnia prod.

Zapytaj o produkt

MiPi Tester Gear 2 (Wersja standardowa)  to najnowsza wersja zestawu adapterów pozwalających na wykonanie bezpośredniego połączenie pamięci eMMC oraz wykonanie odczytu i zapisu. Adapter kompatybilny z wieloma urządzeniami emmc tj. Riff Box, Riff Box 2, Medusa Pro Box, Z3X Easy Jtag Box, Easy Z3x Plus, GPG EMMC Box, UFi Box itp.

Właściwosci:


- Odczyt/zapis układów pamięci eMMC i UFS
- Obsługa ISP (programowanie w systemie)

 

 

 

Uwaga: w zależności od parti testery mogą mieć rózny kolor (występują wersje zarówno czerwone i jak i czarne)

Zestaw zawiera:

- MiPi Tester Box GEAR2 - 1 szt.
- NB-UFS-4IN1 (UFS 153, uMCP 254, uMCP 297) - 1 szt.
- NB-EMMC-9IN1 - 1 szt.
- NB-eMMC-4IN1 (BGA100, BGA136, BGA168, BGA529) - 1 szt.
- NB-EMMC-UFS-ISP-NB1 - 1 szt.

Gwarancja
Na ten produkt producent udziela 6 miesięcy

Waga produktu: 1.00 kg.
Kraj:
Kurier:
Czas dostawy: 14-28 dni roboczych od daty wysyłki
Koszt dostawy: 59,00 PLN

NEGOCJUJ CENĘ

PDF

Informacja:

Wszystkie prezentowane zdjęcia podlegają ochronie prawem autorskim . Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 1994-02-04 (Dz.U. 1994 Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)

Dodatkowe informacje dotyczące tego produktu:

Informacja dotycząca środków technicznych:
Do poprawnego korzystania z zakupionego towaru wymagane jest posiadanie stabilnego połączenia Internetowego o min. przepustowości 1024 kb/s (download) i 512 kb/s (upload). Przed przystąpieniem do operacji aktualizacji oprogramowania w urządzeniu czy też aktywacji usługi (kredytów/logów) lub procedury unlocka upewnij się, że posiadasz wystarczające parametry łącza. W przypadku problemów z połączeniem informacje na temat dostępności w/w usługi czy też tymczasowych awarii można sprawdzić na oficjalnej stronie producenta lub dedykowanych do tego forach dyskusyjnych.

Informacja dotycząca interoperacyjności treści cyfrowych:
W przypadku korzystania z w/w oprogramowania lub części oprogramowania jakie producent dostarcza wraz ze sprzętem w niektórych przypadkach (w związku z dwustronną komunikacją TCP/IP) sugeruję się wyłączenie zapory sieciowej (Firewall) oraz oprogramowania antywirusowego. Może ono blokować i uniemożliwiać prawidłowe działanie oprogramowania/usług co objawiąc się będzie komunikatami o braku możliwości nawiązania połączenia np. (Error 10060) lub też alarmami systemu antywirusowego.

Informacja dotycząca wymagań sprzętowych:
Do poprawnego działania kluczy/interfejsów i urządzeń GSM producenci zalecają komputer klasy PC z 32- bitowym systemem operacyjnym Windows XP. Nie gwarantujemy poprawnego działania interfejsów/klucz/boxów na komputerach w innej niż wyżej wymieniona konfiguracja - w szczególności na systemach 64-bitowych, komputerach iMac, systemach Linux czy też wyższych wersjach Windows. Jeżeli masz wątpliwości co do swojego komputera skontaktuj się z naszym Działem Technicznym przed dokonaniem zakupu.

Informacja dotycząca zmiany IMEI:
Informujemy, że opcje zmiany IMEI służą tylko i wyłącznie naprawie i przywróceniu oryginalnego numeru IMEI jeżeli został on uszkodzony podczas operacji serwisowych. Firma Multi-COM nie prowadzi żadnego doradztwa, pomocy w tematach związanych z naprawą IMEI - pomocy w tej kwestii możesz szukać na oficjalnym forum producenta. Nie ponosimy też żadnej odpowiedzialności za korzystanie z tej opcji.
Jeśli interesuje Cię MiPi Tester Gear 2 (Wersja standardowa) prawdopodobnie zechcesz również zapoznać się z następującymi produktami:

Zainteresować mogą Cię również:

Programator AVR + Programator AVR więcej
Cena netto:
80,49 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 99,00 PLN (z VAT)
Octoplus JTAG Box + Octoplus JTAG Box więcej
Cena netto:
617,07 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 759,00 PLN (z VAT)
MiPi Tester Gear 2 (Wersja rozszerzona) + MiPi Tester Gear 2 (Wersja rozszerzona) więcej
Cena netto:
3332,52 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 4099,00 PLN (z VAT)
Komplet adapterów JTAG-ISP 4w1 MOORC 2018 + Komplet adapterów JTAG-ISP 4w1 MOORC 2018 więcej
Cena netto:
47,97 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 59,00 PLN (z VAT)
Hydra ISP eMMC - komplet adapterów + Hydra ISP eMMC - komplet adapterów więcej
Cena netto:
80,49 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 99,00 PLN (z VAT)
Uniwersalny programator NuProg-E2 (eMMC, UFS, NAND, NOR) + Uniwersalny programator NuProg-E2 (eMMC, UFS, NAND, NOR) więcej
Cena netto:
5385,37 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 6624,00 PLN (z VAT)
Taśma 20 pin do JRT/ORT/RIFF + Taśma 20 pin do JRT/ORT/RIFF więcej
Cena netto:
12,20 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 15,00 PLN (z VAT)
Adapter EPIC 28 pin + Adapter EPIC 28 pin więcej
Cena netto:
47,97 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 59,00 PLN (z VAT)

Nota

1. Oferowane przez nas akcesoria, urządzenia i części zamienne nie są oryginalnymi akcesoriami producentów telefonów, jednakże zostaly starannie wybrane pod kątem jakości, i są w pełni dopasowane do telefonów.

2. Nasza firma dostarcza same urządzenia tj. klucze sprzętowe oraz interfejsy. Informacje na temat oprogramowania które można zastosować do oferowanych kluczy/interfejsów jest dostępne w sieci Internet na stronach producentów wspomnianych urządzeń.

3. Wszystkie znaki towarowe zamieszczone na tej stronie są zastrzeżone przez swoich właścicieli. Nazwy produktów, znaki firmowe, symbole handlowe, nazwy handlowe, slogany są własnością odpowiednich firm i są chronione międzynarodowymi przepisami o prawach autorskich, i użyte są tylko w celach informacyjnych.

4. Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie przedstawia stanów magazynowych.