4,8 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
94,8%
Obsługa klienta
94,0%
Oferta sklepu
92,7%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Diagnostyka samochodowa > Immobilizer > Renault Decoding Tool ECU - dezaktywator ECU

Renault Decoding Tool ECU - dezaktywator ECU

Renault Decoding Tool ECU - dezaktywator ECU
Cena netto: 1096,75 PLN 
Cena brutto: 1349,00 PLN (z VAT)

Ilość:

Za ten produkt możesz zapłacić w dogodnych ratach:
oblicz eraty

ID: 3580

Waga produktu: 0.21 kg

Przechowalnia prod.

Zapytaj o produkt

Renault Decoding Tool ECU - dezaktywator ECU Dezaktywator ECU służy do wyczyszczenia sterownika w celu umożliwienia zastosowania go w innym samochodzie. Sterowniki używane posiadają wgrany moduł immo co uniemożliwia jego zastosowanie w innym samochodzie. Dezaktywator służy do przywrócenia nastaw fabrycznych (wyzerowania sterownika) co pozwala na ponowne jego zastosowanie oraz zakodowanie immo. Można używać go jako modułu bez immo lub wkodować kluczyki.

Obsługiwane modele sterowników:

Urządzenie obsługuje sterowniki ECU od 1994 do 2001

PETROL:

SIEMENS FENIX3
SIEMENS FENIX5
SIEMENS SIRIUS32
SAGEM SAFIR (55pin)
SAGEM SAFIR2 (35pin)
BOSCH MOTRONIC MP7.0
MAGNETI MARELLI IAW 06R

DIESEL:

BOSCH MSA15.5 (DTI)
BOSCH EDC15C3 (DCI)
LUCAS DCU3R (1.9D)
Coded fuel cut-off valve (1.9D DDS)

Obsługa:

Dezaktywacja sterownika odbywa się na stole. Nie można wyzerować sterownika który jest podpięty do samochodu. Do urządzenia dołączona jest szczegółowa dokumentacja jak podpinać sterowniki oraz opis wyjść w wszystkich wymienionych sterownikach.

Zestaw zawiera:

Instrukcja obsługi (EN/PL) i opis podłączenia poszczególnych sterowników.
Waga produktu: 0.21 kg.
Kraj:
Kurier:
Czas dostawy: 14-28 dni roboczych od daty wysyłki
Koszt dostawy: 35,00 PLN

NEGOCJUJ CENĘ

PDF

Informacja:

Wszystkie prezentowane zdjęcia podlegają ochronie prawem autorskim . Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 1994-02-04 (Dz.U. 1994 Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)

Dodatkowe informacje dotyczące tego produktu:

INFORMACJA

Produkty sprzedawane przez naszą firmę to tylko interfejsy komunikacyjne - nie oferujemy do nich żadnego oprogramowania które można i należy zakupić oddzielnie u dystrybutorów w celu pełnego wykorzystania sprzętu.

Informacja dotycząca wymagań sprzętowych:
Do poprawnego działania kluczy/interfejsów i urządzeń GSM producenci zalecają komputer klasy PC z 32- bitowym systemem operacyjnym Windows XP. Nie gwarantujemy poprawnego działania interfejsów/klucz/boxów na komputerach w innej niż wyżej wymieniona konfiguracja - w szczególności na systemach 64-bitowych, komputerach iMac, systemach Linux czy też wyższych wersjach Windows. Jeżeli masz wątpliwości co do swojego komputera skontaktuj się z naszym Działem Technicznym przed dokonaniem zakupu.
Jeśli interesuje Cię Renault Decoding Tool ECU - dezaktywator ECU prawdopodobnie zechcesz również zapoznać się z następującymi produktami:

Zobacz też na

3D Kot perski - 196 + 3D Kot perski - 196 więcej
Cena netto:
12,20 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 15,00 PLN (z VAT)

Nota

1. Oferowane przez nas akcesoria, urządzenia i części zamienne nie są oryginalnymi akcesoriami producentów samochodów, jednakże zostaly starannie wybrane pod kątem jakości i zastosowania.

2. Nasza firma dostarcza same urządzenia tj. klucze sprzętowe oraz interfejsy. Informacje na temat oprogramowania które można zastosować do oferowanych kluczy/interfejsów jest dostępne w sieci Internet na stronach producentów wspomnianych urządzeń.

3. Wszystkie znaki towarowe zamieszczone na tej stronie są zastrzeżone przez swoich właścicieli. Nazwy produktów, znaki firmowe, symbole handlowe, nazwy handlowe, slogany są własnością odpowiednich firm i są chronione międzynarodowymi przepisami o prawach autorskich, i użyte są tylko w celach informacyjnych.

4. Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie przedstawia stanów magazynowych.