4,8 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
95,9%
Obsługa klienta
95,4%
Oferta sklepu
94,0%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Usługi serwisowe > Odczyt kodu blokady > Odczyt kodu blokady PIN w telefonie z OTG opartym o Android 6.x.x

Odczyt kodu blokady PIN/BackupPIN/Pattern Lock w telefonach to usługa bezinwazyjna, to znaczy że telefon nie musi mieć włączonego debugowania USB czy trybu programisty - nie dokonujemy żadnych zmian w telefon tj. nie rozbieramy go, nie ingerujemy w dane oraz nie wgrywamy Recovery.

Odczyt kodu blokady PIN w telefonie z OTG opartym o Android 6.x.x

Odczyt kodu blokady PIN w telefonie z OTG opartym o Android 6.x.x
Cena netto: 405,69 PLN 
Cena brutto: 499,00 PLN (z VAT)
Wybierz własności produktu:
Typ ataku: ?

Ilość:

Za ten produkt możesz zapłacić w dogodnych ratach:
oblicz eraty

ID: 21174

Waga produktu: 0.10 kg

Przechowalnia prod.

Zapytaj o produkt

Ten produkt nie może zostać zakupiony za pomocą płatności Paypal ze względu na ograniczenia produktów do nadzoru komputerowego. Inne metody płatności są dostępne.

Odczyt kodu blokady PIN w telefonie z OTG opartym o Android 6.x.x to usługa polegająca na odczycie kodu blokady PIN. Usługa jest bezinwazyjna, to znaczy że telefon nie musi mieć włączonego debugowania USB lub trybu programisty - nie dokonujemy żadnych zmian w telefon tj. nie rozbieramy go, nie ingerujemy w dane oraz nie wgrywamy Recovery.


Obsługiwane systemy operacyjne i procesory;
 • Android 6.x.x oparty o procesory inne niż MediaTek (MTK) i Speadstrum (SPD) tj. Qualcomm, Tegra, Exynos, Broadcom itp.

  * jeżeli posiadasz telefon oparty o procesory MTK/SPD zapoznaj się z tańszym usługą w naszej ofercie na stronie -> Odczyt kodów z MTK/SPD


  Zalety i wady (+/-) przy odczycie bez otwierania telefonu metodą BruteForce w telefonach z OTG
  + bez rootowania (nie wgrywamy Custom Recovery narażając urządzenie na uszkodzenie)
  + bez właczania debugowania USB czy tez ADB
  + bez odblokowywania bootloadera
  + bez nareszenia flagi KNOX powodującj utratę gwarancji
  + bez usuwania/resetu i wyłaczenia kodu (kod nadal pozostaje niezmieniony - jedynie dokonujemy odczytu)
  + bez jakiejkowliek ingerencji w system, oprogramowanie , sprzęt !!!!!
  - proces czasochlonny z punktu widzenia czasu na konkretna dlugość kodu
  - ograniczenia co do wersji systemu  Terminy realizacji i sposób realizacji usługi:

  Po złożeniu zamówienia należy wypełnić Formularz zgłoszeniowy i ustalić sposób dostarczenia urządzenia. Istnieją trzy możliwości:
 • dostarczyć telefon osobiście
 • wysyłać go na własną rękę
 • zamówić kuriera przez naszą firmę (w tym przypadku w uwagach do zamówienia, należy podać kiedy i w jakich godzinach zamówiony przez nas kurier ma odebrać przesyłkę. Koszt zamówienia kuriera to 18 zł brutto. Gdy telefon trafi do nas, przystępujemy do realizacji usługi.)

  Standardowy termin wykonania usługi to od 5 do 14 dni roboczych od momentu otrzymania urządzenia do naszej firmy i akceptacji przyjęcia zlecenia. Termin Express uzgadniany jest indywidualnie w zależności od rodzaju ataku i zajmuje od 24h do 5 dni (dopłata +50%).


  Najczęściej zadawane pytania (FAQ):

  Pytanie: Na czym polega atak BruteForce ?
  Odpowiedź: Atak Bruteforce to nic innego jak "atak siłowy" czyli fizyczne próby odczytu kodu. Dla przykładu: wybierając opcje ataku dla kodu 6 znakowego PattarnLock, musimy sprawdzić wszystkie możliwe kombinacje a jest ich aż 26016, aby znaleźć ta właściwą. Proszę wziąść pod uwagę, że z racji konstrukcji samego mechanizmu kodów, nie da się wykluczyć kombinacji 4 znakowych i 5 znakowych wybierając atak dla kodu 6 znakowego - trzeba je sprawdzać osobno. Dlaczego ? Jeżeli znakom graficznym przypiszemy odpowiadające im cyfry tj. 1234567890 i chcemy dokonać odczytu 6 znaków (zaczynając od 000000 do 999999) to dla telefonu kod 001234 jest innym kodem niż 1234 (kompletny kod w tym przypadku zawsze musi mieć 6 znaków).


  Pytanie: Dla kogo dedykowany jest odczyt i komu jest to przydatne ?
  Odpowiedź: Odczyt metodą Bruteforce dedykowany jest szczególnie dla biegłych, śledczych (laboratoria, Policja i inne służby),detektywów, którzy nie mogą dokonać żadnych ingerencji w dane znajdujące się na urządzeniu - tj. nie mogą naruszać ich integralności lub też nie mogą tego dokonać z racji naruszenia gwarancji (wgranie Recovery kończy się nabiciem flagi KNOX i utrata gwarancji jaką daje producent). Dedykowany jest także dla osób, które założyły sobie nieumyślnie kod i nie pamiętają go, a na telefonie miały ważne zdjęcia/dane - w tej sytuacji najczęściej nie jest ważny sam telefon ale bezinwazyjne uzyskanie dostępu do plików.


  Pytanie: Posiadam telefon w którym założony jest kod Pattern jednak nie wiem jakiej jest długości - co zrobić ?
  Odpowiedź: W tej sytuacji niestety, należy sprawdzić wszystkie możliwe kombinacje, przeprowadzając atak na każdej opcji z osobna tj. 4 znakowy, 5 znakowy, 6 znakowy, 7 znakowy, 8 znakowy i 9 znakowy. Najszybsza metodą w tej sytuacji jest jednak odczyt kodu bezpośrednio z dumpa pamięci.


  Pytanie: Jestem pewien, że kod jaki założyłem posiada określony znak/cyfrę - czy to przyśpieszy atak i zmniejszy cene ?
  Odpowiedź: Tak - każdy symbol jaki jest znany, znacząco skraca czas ataku, co przekłada się także na cenę usługi. W tej sytuacji gdy znasz pozycję i znak w kodzie koniecznie skontaktuj się z nami.


  Pytanie: Wybrałem opcje odczytu kodu 4 znakowego jednak kod nie został znaleziony - o czym to świadczy i czy poniosę opłate za wybrana opcje ?
  Odpowiedź: Jeżeli wybrałeś opcje odczytu 4 znakowego i kod nie został odnaleziony oznacza to, że rzeczywista długośś kodu jest inna niż 4 znaki - w tej sytuacji poniesiesz opłatę za atak. Dla systemu który dokonuje odczytu nie ma znaczenia jakim wynikiem zakończył się odczyt, natomiast my jako użytkownicy otrzymujemy ważna informację wykluczającą istnienie kodu 4 znakowego na takim urządzeniu. W tej sytuacji można wykupić opcje odczytu 5 znakowego i podjąć dalsze próby odczytu dla kolejnych znaków.


  Pytanie: Dlaczego odczyt jest taki drogi ?
  Odpowiedź: Cena odczytu przekłada się na czas jaki urządzenie jest "zajęte" i pracuję nad powierzonym sprzętem - im dłuższy kod tym dłużej będzie trwał atak. Poniżej przykładowe czasy dla różnych ataków (typ ataku, ilość wariacji do sprawdzenia, maksymalny czas ataku):
  - 4 znakowy wszystkie kombinacje, 9999 kombinacji, maksymalny czas ok 83 godz. 30 min.


  Pytanie: Oferta odczytu dotyczy telefonów z OTG - w jaki sposób sprawdzić czy telefon ma OTG i co to jest ?
  Odpowiedź: OTG, czyli po prostu tryb USB On-The-Go, to rodzaj złącza USB, które jest wykorzystywane, w urządzeniach takich jak telefony i tablety umożliwiającym na podłączenie zew. urządzeń peryferyjnych takich jak myszka, klawiatura. Informacje na temat posiadania OTG w swoim telefonie możesz sprawdzić w specyfikacji producenta lub w instrukcji obsługi - jeżeli takiej nie posiadasz możesz zaopatrzyć się w specjalny adapter OTG i podłączyć poprzez niego do telefonu myszkę lub klawiaturę - jeżeli urządzenie będzie wykrywane świadczy to o tym, że telefon wspiera OTG.


  Pytanie: Telefon nie posiada OTG - czy jest szansa na odczyt kodu bez rozbierania, wgrywania czegokolwiek do komputera ?
  Odpowiedź: Tak - w tej sytuacji trzeba zastosować specjalnego robota który umożliwi wykonanie odczytu "emulując" rzeczywisty dotyk naszych palców - w tej sytuacji zapoznaj się z innymi produktami odczytu kodów lub skontaktuj się z nami w celu indywidualnej wyceny.  Pytanie: Czy na usługę wystawiana jest faktura VAT?
  Odpowiedź: Tak. Wystawiamy faktury VAT.


  UWAGA: W niektórych brandowanych przez producentów ROMach lub też po instalacji aplikacji firm trzecich nie ma możliwości ataku Bruteforce z racji możliwości usunięcia danych po kilkukrotnym błędnym wprowadzeniu kodu (telefon informuje o tym fakcie komunikatem) - w takim przypadku jedynym rozwiązaniem (jeżeli nie chcemy wgrywać recovery) jest odczyt poprzez rozebranie telefonu i dokonanie bezpośredniego odczytu pamięci eMMC
 • Waga produktu: 0.10 kg.
  Kraj:
  Kurier:
  Czas dostawy: 7-21 dni roboczych od daty wysyłki
  Koszt dostawy: 23,00 PLN

  NEGOCJUJ CENĘ

  PDF

  Informacja:

  Wszystkie prezentowane zdjęcia podlegają ochronie prawem autorskim . Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 1994-02-04 (Dz.U. 1994 Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)

  Jeśli interesuje Cię Odczyt kodu blokady PIN w telefonie z OTG opartym o Android 6.x.x prawdopodobnie zechcesz również zapoznać się z następującymi produktami:

  Zobacz też na

  Odczyt fizyczny / logiczny urządzeń wyposażonych w układy NAND / NOR do formatu RAW (Chip-Off) + Odczyt fizyczny / logiczny urządzeń wyposażonych w układy NAND / NOR do formatu RAW (Chip-Off) więcej
  Cena netto:
  446,34 PLN +23,00% VAT
  Cena brutto: 549,00 PLN (z VAT)
  Odczyt danych/obraz pamięci UFS/eMMC/eMCP w formie binarnej (BL, EDL, JTAG, ISP) + Odczyt danych/obraz pamięci UFS/eMMC/eMCP w formie binarnej (BL, EDL, JTAG, ISP) więcej
  Cena netto:
  608,94 PLN +23,00% VAT
  Cena brutto: 749,00 PLN (z VAT)
  Odczyt danych/obraz pamięci eMMC/eMCP w formie binarnej (Chip-Off) + Odczyt danych/obraz pamięci eMMC/eMCP w formie binarnej (Chip-Off) więcej
  Cena netto:
  608,94 PLN +23,00% VAT
  Cena brutto: 749,00 PLN (z VAT)
  Analiza i odzyskanie danych na podstawie pliku / danych dostarczonych przez klienta + Analiza i odzyskanie danych na podstawie pliku / danych dostarczonych przez klienta więcej
  Cena netto:
  283,74 PLN +23,00% VAT
  Cena brutto: 349,00 PLN (z VAT)

  Nota

  1. Oferowane przez nas akcesoria, urządzenia i części zamienne nie są oryginalnymi akcesoriami producentów telefonów, jednakże zostaly starannie wybrane pod kątem jakości, i są w pełni dopasowane do telefonów.

  2. Nasza firma dostarcza same urządzenia tj. klucze sprzętowe oraz interfejsy. Informacje na temat oprogramowania które można zastosować do oferowanych kluczy/interfejsów jest dostępne w sieci Internet na stronach producentów wspomnianych urządzeń.

  3. Wszystkie znaki towarowe zamieszczone na tej stronie są zastrzeżone przez swoich właścicieli. Nazwy produktów, znaki firmowe, symbole handlowe, nazwy handlowe, slogany są własnością odpowiednich firm i są chronione międzynarodowymi przepisami o prawach autorskich, i użyte są tylko w celach informacyjnych.

  4. Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie przedstawia stanów magazynowych.