4,8 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
95,9%
Obsługa klienta
95,3%
Oferta sklepu
93,9%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Usługi serwisowe > Odczyt kodu blokady > Odczytanie kodu blokady ekranu PassCode w urządzeniach Apple 4S/5/5C/6/6S/7

Odczyt kodu blokady PIN/BackupPIN/Pattern Lock w telefonach to usługa bezinwazyjna, to znaczy że telefon nie musi mieć włączonego debugowania USB czy trybu programisty - nie dokonujemy żadnych zmian w telefon tj. nie rozbieramy go, nie ingerujemy w dane oraz nie wgrywamy Recovery.

Odczytanie kodu blokady ekranu PassCode w urządzeniach Apple 4S/5/5C/6/6S/7

Odczytanie kodu blokady ekranu PassCode w urządzeniach Apple 4S/5/5C/6/6S/7
Cena netto: 730,89 PLN 
Cena brutto: 899,00 PLN (z VAT)
Wybierz własności produktu:
Typ ataku:

Ilość:

Za ten produkt możesz zapłacić w dogodnych ratach:
oblicz eraty

ID: 21188

Przechowalnia prod.

Zapytaj o produkt

Ten produkt nie może zostać zakupiony za pomocą płatności Paypal ze względu na ograniczenia produktów do nadzoru komputerowego. Inne metody płatności są dostępne.

Odczytanie kodu blokady ekranu PassCode w urządzeniach iPhone 4S/5/5C/6/6S/7 oraz Ipad to usługa polegająca na odczycie 4 lub 6 cyfrowego kodu blokady PassCode w telefonach 4S/5/5C/6/6S, IpAd bez względu na wersje oprogramowania. Usługa jest bezinwazyjna, to znaczy że nie dokonujemy żadnych zmian w telefon tj. nie rozbieramy go, nie ingerujemy w dane.Usługa obejmuje też oodczyt danych z telefonów całkowicie zablokowanych tj. Phone Disabled Connect to iTunes - jesteśmy w stanie wydobyć cały obraz telefonu (Full File System) oraz KeyChain.

Obslugiwane systemy opracyjne i procesory;

OBSLUGIWANE WSZYSTKIE WERSJE OPROGRAMOWANIA - TAKŻE TELEFONU PHONE DISABLED CONNECT TO ITUNES DLA MODELI 4 DO 6 !

Apple iPhone 4S 
Apple iPhone 5 Global 
Apple iPhone 5 GSM 
Apple iPhone 5C Global
Apple iPhone 5C GSM 
Apple iPad 2 (Wi-Fi Only) 
Apple iPad Mini (Wi-Fi/VZ & Sprint/GPS)
Apple iPod Touch 5
Apple iPad 3rd Gen (Wi-Fi/Cellular AT&T/GPS)
Apple iPad 4th Gen (Wi-Fi Only)
Apple iPad Mini 1st Gen (Wi-Fi Only) 
Apple iPad Mini 1st Gen (Wi-Fi/AT&T/GPS) 
Apple iPad 3rd Gen (Wi-Fi Only) 
Apple iPad 3rd Gen (Wi-Fi/Cellular Verizon/GPS) 
Apple iPad 4th Gen (Wi-Fi/AT&T/GPS) 
Apple iPad 4th Gen (Wi-Fi/Verizon & Sprint/GPS) 
Apple iPhone 6 (GSM/CDMA) 
Apple iPhone 6S Plus (GSM/CDMA) 
Apple iPad Mini 4 (Wi-Fi Only) 
Apple iPad Mini 4 (Wi-Fi/Cellular) 
Apple iPod Touch 6th Gen 
Apple iPhone 6S (GSM/CDMA) 
Apple iPhone 6 Plus (GSM/CDMA) 
Apple iPhone SE (GSM/CDMA) 
Apple iPad Air 2 (Wi-Fi Only) 
Apple iPad Air 2 (Wi-Fi/Cellular) 
Apple iPad 5th Gen (Wi-Fi Only) 
Apple iPad 5th Gen (Wi-Fi/Cellular) 
Apple iPhone 7 - NOWOŚĆ
Apple iPad 7th Gen (Wi-Fi Only)  - NOWOŚĆ
Apple iPad 7th Gen (Wi-Fi/Cellular)  - NOWOŚĆ
Apple iPad 6th Gen (Wi-Fi Only)  - NOWOŚĆ
Apple iPad 6th Gen (Wi-Fi/Cellular)  - NOWOŚĆ
Apple iPad Pro 2 (Wi-Fi Only)  - NOWOŚĆ
Apple iPad Pro 2 (Wi-Fi/Cellular)  - NOWOŚĆ
Apple iPod Touch 7th Gen - NOWOŚĆ
 Zalety i wady (+/-) przy odczycie bez otwierania telefonu metodą BruteForce
+ bez usuwania/resetu i wyłaczenia kodu (kod nadal pozostaje niezmieniony - jedynie dokonujemy odczytu)
+ bez jakiejkowliek ingerencji w system, oprogramowanie , sprzet !!!!!
- proces czasochlonny z punktu widzenia czasu na konkretna dlugosc kodu
Terminy realizacji i sposób realizacji usługi;

Po złożeniu zamówienia należy wypełnić Formularz zgłoszeniowy i ustalić sposób dostarczenia urządzenia. Istnieją trzy możliwości:

 • dostarczyć telefon osobiście
 • wysyłać go na własną rękę
 • zamówić kuriera przez naszą firmę (w tym przypadku w uwagach do zamówienia, należy podać kiedy i w jakich godzinach zamówiony przez nas kurier ma odebrać przesyłkę. Koszt zamówienia kuriera to 18 zł brutto. Gdy telefon trafi do nas, przystępujemy do realizacji usługi.)

  Standardowy termin wykonania usługi to od 5 do 14 dni roboczych od momentu otrzymania urządzenia do naszej firmy i akceptacji przyjęcia zlecenia. Termin Express uzgadniany jest indywidualnie w zależności od rodzaju ataku i zajmuje od 24h do 5 dni (doplata +50%).


  Najczęściej zadawane pytania (FAQ):

  Pytanie: Na czym polega atak BruteForce ?
  Odpowiedź: Atak Bruteforce to nic innego jak "atak siłowy" czyli fizyczne próby odczytu kodu. Dla przykładu: wybierając opcje ataku dla kodu 4 znakowego, musimy sprawdzić wszystkie możliwe kombinacje a jest ich aż 9999, aby znależć ta właściwą.


  Pytanie: Dla kogo dedykowany jest odczyt i komu jest to przydatne ?
  Odpowiedź: Odczyt metodą Bruteforce dedykowany jest szczególnie dla biegłych, śledczych (laboratoria, Policja i inne służby),detektywów, którzy nie mogą dokonać żadnych ingerencji w dane znajdujące się na urządzeniu - tj. nie mogą naruszać ich integralności lub też nie moga tego dokonać z racji naruszenia gwarancji (wgranie Recovery kończy się nabiciem flagi KNOX i utrata gwarancji jaką daje producent). Dedykowany jest także dla osób, które założyły sobie nieumyślnie kod i nie pamiętają go, a na telefonie miały ważne zdjęcia/dane - w tej sytuacji najczęściej nie jest ważny sam telefon ale bezinwazyjne uzyskanie dostepu do plików.


  Pytanie: Posiadam telefon w którym założony jest kod 6 znakowy - czy jest możliwość odblokowania ?
  Odpowiedź: Tak
  Pytanie: Dlaczego odczyt jest taki drogi ?
  Odpowiedź: Cena odczytu przekłada się na czas jaki urządzenie jest "zajęte" i pracuję nad powierzonym sprzętem - im dłuższy kod tym dłużej będzie trwał atak.  Pytanie: Czy na usługę wystawiana jest faktura VAT?
  Odpowiedź: Tak. Wystawiamy faktury VAT.

   
Waga produktu: 0.00 kg.
Czas dostawy: do 24h godzin (e-mail)
Koszt dostawy: 0,00 PLN

NEGOCJUJ CENĘ

PDF

Informacja:

Wszystkie prezentowane zdjęcia podlegają ochronie prawem autorskim . Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 1994-02-04 (Dz.U. 1994 Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)

Jeśli interesuje Cię Odczytanie kodu blokady ekranu PassCode w urządzeniach Apple 4S/5/5C/6/6S/7 prawdopodobnie zechcesz również zapoznać się z następującymi produktami:

Zobacz też na

Odczyt fizyczny / logiczny urządzeń wyposażonych w układy NAND / NOR do formatu RAW (Chip-Off) + Odczyt fizyczny / logiczny urządzeń wyposażonych w układy NAND / NOR do formatu RAW (Chip-Off) więcej
Cena netto:
446,34 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 549,00 PLN (z VAT)
Odczyt danych/obraz pamięci UFS/eMMC/eMCP w formie binarnej (BL, EDL, JTAG, ISP) + Odczyt danych/obraz pamięci UFS/eMMC/eMCP w formie binarnej (BL, EDL, JTAG, ISP) więcej
Cena netto:
608,94 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 749,00 PLN (z VAT)
Odczyt danych/obraz pamięci eMMC/eMCP w formie binarnej (Chip-Off) + Odczyt danych/obraz pamięci eMMC/eMCP w formie binarnej (Chip-Off) więcej
Cena netto:
608,94 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 749,00 PLN (z VAT)
Analiza i odzyskanie danych na podstawie pliku / danych dostarczonych przez klienta + Analiza i odzyskanie danych na podstawie pliku / danych dostarczonych przez klienta więcej
Cena netto:
283,74 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 349,00 PLN (z VAT)

Nota

1. Oferowane przez nas akcesoria, urządzenia i części zamienne nie są oryginalnymi akcesoriami producentów telefonów, jednakże zostaly starannie wybrane pod kątem jakości, i są w pełni dopasowane do telefonów.

2. Nasza firma dostarcza same urządzenia tj. klucze sprzętowe oraz interfejsy. Informacje na temat oprogramowania które można zastosować do oferowanych kluczy/interfejsów jest dostępne w sieci Internet na stronach producentów wspomnianych urządzeń.

3. Wszystkie znaki towarowe zamieszczone na tej stronie są zastrzeżone przez swoich właścicieli. Nazwy produktów, znaki firmowe, symbole handlowe, nazwy handlowe, slogany są własnością odpowiednich firm i są chronione międzynarodowymi przepisami o prawach autorskich, i użyte są tylko w celach informacyjnych.

4. Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie przedstawia stanów magazynowych.