4,8 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
95,9%
Obsługa klienta
95,3%
Oferta sklepu
93,9%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Usługi serwisowe > Odczyt kodu blokady > Odczyt kodu blokady PIN/Backup PIN w telefonie bez OTG opartym o Android 4.x.x/5.x.x

Odczyt kodu blokady PIN/BackupPIN/Pattern Lock w telefonach to usługa bezinwazyjna, to znaczy że telefon nie musi mieć włączonego debugowania USB czy trybu programisty - nie dokonujemy żadnych zmian w telefon tj. nie rozbieramy go, nie ingerujemy w dane oraz nie wgrywamy Recovery.

Odczyt kodu blokady PIN/Backup PIN w telefonie bez OTG opartym o Android 4.x.x/5.x.x

Odczyt kodu blokady PIN/Backup PIN w telefonie bez OTG opartym o Android 4.x.x/5.x.x
Cena netto: 486,99 PLN 
Cena brutto: 599,00 PLN (z VAT)
Wybierz własności produktu:
Typ ataku: ?

Ilość:

Za ten produkt możesz zapłacić w dogodnych ratach:
oblicz eraty

ID: 21190

Waga produktu: 0.10 kg

Przechowalnia prod.

Zapytaj o produkt

Ten produkt nie może zostać zakupiony za pomocą płatności Paypal ze względu na ograniczenia produktów do nadzoru komputerowego. Inne metody płatności są dostępne.

Odczyt kodu blokady PIN/Backup PIN w telefonie bez OTG opartym o Android 4.x.x/5.x.x to usługa polegająca na odczycie kodu blokady PIN/Backup PIN. Usługa dotyczy telefonów, które nie posiadają OTG. Usługa jest bezinwazyjna, to znaczy że telefon nie musi mieć włączonego debugowania USB czy trybu programisty - nie dokonujemy żadnych zmian w telefon tj. nie rozbieramy go, nie ingerujemy w dane oraz nie wgrywamy Recovery.Obslugiwane systemy opracyjne i procesory;
 • Android 4.x.x dla telefonów, które nie posiadają OTG
 • Android 5.x.x dla telefonów, które nie posiadają OTG

  * jeżeli posiadasz telefon który posiada OTG skorzystaj z tańszej usługi w naszej ofercie (lista poniżej)


  Zalety i wady (+/-) przy odczycie bez otwierania telefonu metodą BruteForce w telefonach z OTG
  + bez rootowania (nie wgrywamy Custom Recovery narażając urządzenie na uszkodzenie)
  + bez wlaczania debugowania USB czy tez ADB
  + bez odblokowywania bootloadera
  + bez naurszenia flagi KNOX powodujacej utrate gwarancji
  + bez usuwania/resetu i wyłaczenia kodu (kod nadal pozostaje niezmieniony - jedynie dokonujemy odczytu)
  + bez jakiejkowliek ingerencji w system, oprogramowanie , sprzet !!!!!
  - proces czasochlonny z punktu widzenia czasu na konkretna dlugosc kodu
  - ograniczenia co do wersji systemu  Terminy realizacji i sposób realizacji usługi;

  Po złożeniu zamówienia należy wypełnić Formularz zgłoszeniowy i ustalić sposób dostarczenia urządzenia. Istnieją trzy możliwości:
 • dostarczyć telefon osobiście
 • wysyłać go na własną rękę
 • zamówić kuriera przez naszą firmę (w tym przypadku w uwagach do zamówienia, należy podać kiedy i w jakich godzinach zamówiony przez nas kurier ma odebrać przesyłkę. Koszt zamówienia kuriera to 18 zł brutto. Gdy telefon trafi do nas, przystępujemy do realizacji usługi.)

  Standardowy termin wykonania usługi to od 5 do 14 dni roboczych od momentu otrzymania urządzenia do naszej firmy i akceptacji przyjęcia zlecenia. Termin Express uzgadniany jest indywidualnie w zależności od rodzaju ataku i zajmuje od 24h do 5 dni (doplata +50%).


  Najczęściej zadawane pytania (FAQ):

  Pytanie: Na czym polega atak BruteForce ?
  Odpowiedź: Atak Bruteforce to nic innego jak "atak siłowy" czyli fizyczne próby odczytu kodu. Dla przykładu: wybierając opcje ataku dla kodu 6 znakowego PattarnLock, musimy sprawdzić wszystkie możliwe kombinacje a jest ich aż 26016, aby znależć ta właściwą. Prosze wziąść pod uwagę, że z racji konstrukcji samego mechanizmu kodów, nie da się wykluczyc kombinacji 4 znakowych i 5 znakowych wybierając atak dla kodu 6 znakowego - trzeba je sprawdzać osobno. Dlaczego ? Jeżeli znakom graficznym przypiszemy odpowiadające im cyfry tj. 1234567890 i chcemy dokonać odczytu 6 znaków (zaczynając od 000000 do 999999) to dla telefonu kod 001234 jest innym kodem niż 1234 (kompletny kod w tym przypadku zawsze musi mieć 6 znaków).


  Pytanie: Dla kogo dedykowany jest odczyt i komu jest to przydatne ?
  Odpowiedź: Odczyt metodą Bruteforce dedykowany jest szczególnie dla biegłych, śledczych (laboratoria, Policja i inne służby),detektywów, którzy nie mogą dokonać żadnych ingerencji w dane znajdujące się na urządzeniu - tj. nie mogą naruszać ich integralności lub też nie moga tego dokonać z racji naruszenia gwarancji (wgranie Recovery kończy się nabiciem flagi KNOX i utrata gwarancji jaką daje producent). Dedykowany jest także dla osób, które założyły sobie nieumyślnie kod i nie pamiętają go, a na telefonie miały ważne zdjęcia/dane - w tej sytuacji najczęściej nie jest ważny sam telefon ale bezinwazyjne uzyskanie dostepu do plików.


  Pytanie: Posiadam telefon w którym założony jest kod Pattern jednak nie wiem jakiej jest długości - co zrobic ?
  Odpowiedź: Na chwilę aktualną nie posiadamy usługi odczytu Pattern Lock w telefonach bez OTG.


  Pytanie: Jestem pewien, że kod jaki założyłem posiada określony znak/cyfre - czy to przyśpeszy atak i zmniejszy cene ?
  Odpowiedź: Tak - każdy symbol jaki jest znany, znacząco skraca czas ataku, co przekłada się także na cene usługi. W tej sytuacji gdy znasz liczbe znaków w kodzie koniecznie skontaktuj sie z nami.


  Pytanie: Wybrałem opcje odczytu kodu 4 znakowego jednak kod nie został znaleziony - o czym to świadczy i czy poniose opłate za wybrana opcje ?
  Odpowiedź: Jeżeli wybrałes opcje odczytu 4 znakowego i kod nie został odnaleziony oznacza to, że rzeczywista długośc kodu jest inna niż 4 znaki - dla systemu który dokonuje odczytu nie ma znaczenia jakim wynikiem zakończył się odczyt, natomiast my jako użytkownicy otrzymujemy ważna informację wykluczającą istnienie kodu 4 znakowego na takim urządzeniu. W tej sytuacji można wykupić opcje odczytu 5 znakowego i podjąć dalsze próby odczytu dla kolejnych znaków.


  Pytanie: Dlaczego odczyt jest taki drogi ?
  Odpowiedź: Cena odczytu przekłada się na czas jaki urządzenie jest "zajęte" i pracuję nad powierzonym sprzętem - im dłuższy kod tym dłużej będzie trwał atak. W telefonach bez OTG dodatkowo trzeba zastosować specjalnego robota xFINGER który umożliwi wykonanie odczytu "emulując" rzeczywisty dotyk naszych palców  Pytanie: Czy na usługę wystawiana jest faktura VAT?
  Odpowiedź: Tak. Wystawiamy faktury VAT.


  UWAGA: W niektórych brandowanych przez producentów ROMach lub też po instalacji aplikacji firm trzecich nie ma możliwości ataku Bruteforce z racji możliwości usunięcia danych po kilkukrotnym błędnym wprowadzeniu kodu (telefon informuje o tym fakcie komunikatem) - w takim przypadku jedynym rozwiązaniem (jeżeli nie chcemy wgrywać recovery) jest odczyt poprzez rozebranie telefonu i dokonanie bezpośredniego odczytu pamięci eMMC
 • Waga produktu: 0.10 kg.
  Kraj:
  Kurier:
  Czas dostawy: 7-21 dni roboczych od daty wysyłki
  Koszt dostawy: 23,00 PLN

  NEGOCJUJ CENĘ

  PDF

  Informacja:

  Wszystkie prezentowane zdjęcia podlegają ochronie prawem autorskim . Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 1994-02-04 (Dz.U. 1994 Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)

  Jeśli interesuje Cię Odczyt kodu blokady PIN/Backup PIN w telefonie bez OTG opartym o Android 4.x.x/5.x.x prawdopodobnie zechcesz również zapoznać się z następującymi produktami:

  Zobacz też na

  Odczyt danych/obraz pamięci UFS/eMMC/eMCP w formie binarnej (BL, EDL, JTAG, ISP) + Odczyt danych/obraz pamięci UFS/eMMC/eMCP w formie binarnej (BL, EDL, JTAG, ISP) więcej
  Cena netto:
  608,94 PLN +23,00% VAT
  Cena brutto: 749,00 PLN (z VAT)
  Odczyt danych/obraz pamięci UFS w formie binarnej (Chip-Off) + Odczyt danych/obraz pamięci UFS w formie binarnej (Chip-Off) więcej
  Cena netto:
  527,64 PLN +23,00% VAT
  Cena brutto: 649,00 PLN (z VAT)
  Odczyt danych/obraz pamięci eMMC/eMCP w formie binarnej (Chip-Off) + Odczyt danych/obraz pamięci eMMC/eMCP w formie binarnej (Chip-Off) więcej
  Cena netto:
  608,94 PLN +23,00% VAT
  Cena brutto: 749,00 PLN (z VAT)
  Analiza i odzyskanie danych na podstawie pliku / danych dostarczonych przez klienta + Analiza i odzyskanie danych na podstawie pliku / danych dostarczonych przez klienta więcej
  Cena netto:
  283,74 PLN +23,00% VAT
  Cena brutto: 349,00 PLN (z VAT)

  Nota

  1. Oferowane przez nas akcesoria, urządzenia i części zamienne nie są oryginalnymi akcesoriami producentów telefonów, jednakże zostaly starannie wybrane pod kątem jakości, i są w pełni dopasowane do telefonów.

  2. Nasza firma dostarcza same urządzenia tj. klucze sprzętowe oraz interfejsy. Informacje na temat oprogramowania które można zastosować do oferowanych kluczy/interfejsów jest dostępne w sieci Internet na stronach producentów wspomnianych urządzeń.

  3. Wszystkie znaki towarowe zamieszczone na tej stronie są zastrzeżone przez swoich właścicieli. Nazwy produktów, znaki firmowe, symbole handlowe, nazwy handlowe, slogany są własnością odpowiednich firm i są chronione międzynarodowymi przepisami o prawach autorskich, i użyte są tylko w celach informacyjnych.

  4. Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie przedstawia stanów magazynowych.