4,7 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
98,0%
Obsługa klienta
97,9%
Oferta sklepu
96,6%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Produkty GSM > Oprogramowanie GSM > Śledcze > Oprogramowanie Elcomsoft Mobile Forensic Bundle

Oprogramowanie Elcomsoft Mobile Forensic Bundle

Oprogramowanie Elcomsoft Mobile Forensic Bundle
Cena netto: 13007,32 PLN 
Cena brutto: 15999,00 PLN (z VAT)

Ilość:

Za ten produkt możesz zapłacić w dogodnych ratach:
oblicz eraty

ID: 22503

Przechowalnia prod.

Zapytaj o produkt

Ten produkt nie może zostać zakupiony za pomocą płatności Paypal ze względu na ograniczenia produktów do nadzoru komputerowego. Inne metody płatności są dostępne.

Oprogramowanie Elcomsoft Mobile Forensic Bundle to kompletny mobilny zestaw w jednym produkcie, umożliwia organom ścigania, klientom korporacyjnym i rządowym pozyskiwanie i analizowanie zawartości szerokiej gamy urządzeń mobilnych. Wykonywanie fizycznych, logicznych i bezprzewodowych analiz smartfonów i tabletów, łamanie haseł mobilnych kopii zapasowych i deszyfrowanie zaszyfrowanych kopii zapasowych, przeglądanie i analizowanie informacji przechowywanych na urządzeniach mobilnych.
 
To świetne narzędzia do logicznego, fizycznego i bezprzewodowego pozyskiwania danych z urządzeń mobilnych.
Bezprzewodowa akwizycja urządzeń iOS, kont Microsoft i Google. Pozyskiwanie iCloud z hasłem lub bez, łamie hasło do mobilnych kopii zapasowych dzięki przyspieszaniu GPU. pozwala na dostęp do usuniętych dowodów i rzetelnej analizy sądowej.
 
Obsługuje: fizyczną, logiczną i bezprzewodową akwizycję wszystkich generacji urządzeń iOS (iPhone, iPad i iPod Touch); odszyfrowuje kopie zapasowe BlackBerry OS i BlackBerry 10; bezprzewodowa akwizycja urządzeń Windows i kont Google; Pozyskiwanie WhatsApp (iOS, Android). Tam, gdzie są dostępne, dołączone są wersje dla Windows i Mac.
 
 

Kompleksowe mobilne rozwiązanie kryminalistyczne:

Elcomsoft Mobile Forensic Bundle zawiera szereg narzędzi do pozyskiwania i analizy dowodów z wielu platform mobilnych.
 • Fizyczna i logiczna akwizycja urządzeń iOS
Wyodrębnij dowody z 64-bitowych urządzeń z iOS z jailbreakiem lub bez. Ekstrakcja niskiego poziomu i pozyskiwanie pęków kluczy na urządzeniach z jailbreakiem, zaawansowana logika dla urządzeń bez jailbreak.
 • Logiczne pozyskiwanie zablokowanych urządzeń iOS
Użyj istniejących rekordów blokady, aby wyodrębnić dowody z zablokowanych urządzeń iOS bez hasła. Pliki multimedialne, kopie zapasowe i udostępnione pliki można wyodrębnić bez jailbreak.
 • Łamać hasła do kopii zapasowych systemu iOS
Brute-force hasła chroniące zaszyfrowane kopie zapasowe iOS za pomocą zaawansowanego narzędzia. Przyspieszenie GPU pomaga osiągnąć niespotykaną wydajność, a dostęp do przechowywanych haseł użytkowników umożliwia ukierunkowane ataki za pomocą niestandardowych słowników.
 • Uzyskaj kopie zapasowe iCloud, pobieraj zdjęcia i zsynchronizowane dane, uzyskuj dostęp do haseł iCloud
ElcomSoft zapewnia najbardziej kompleksowe rozwiązanie do pozyskiwania iCloud na rynku, umożliwiające dostęp do dowodów przechowywanych w chmurze z hasłem Apple ID i bez niego. Uzyskaj dostęp do kopii zapasowych w chmurze, dzienników połączeń, wiadomości, haseł, kontaktów, biblioteki zdjęć iCloud, plików iCloud i wielu innych.
 • Kryminalistyka Google
Wyodrębnij i przeanalizuj szczegółową historię lokalizacji użytkownika, wyszukiwane hasła, hasła i historię przeglądania Chrome, wiadomości Gmaila, kontakty, zdjęcia i wiele innych.
 • Obsługa Windows Phone, Windows 10 Mobile i BlackBerry 10
Wydobądź dowody z urządzeń i usług w chmurze, odzyskaj hasła do mobilnych kopii zapasowych i odszyfruj zaszyfrowane kopie zapasowe.
 • Wersje Windows i Mac
Większość narzędzi wchodzących w skład Pakietu jest dostępna zarówno w wersjach Windows, jak i Mac.
 • Przeglądaj i analizuj dowody
Za pomocą tego lekkiego narzędzia możesz przeglądać, wyszukiwać i analizować dowody. Odkrywaj usunięte wiadomości (w tym usunięte SMS-y i iMessages w kopiach zapasowych iOS), przeglądaj hasła przechowywane na koncie Google użytkownika i pęku kluczy iOS.
 • Uzyskaj dostęp do rozmów WhatsApp
Wyodrębnij, odszyfruj i przeglądaj historie komunikacji WhatsApp z szerokiej gamy urządzeń i usług w chmurze.
 
Pakiet zawiera najbardziej funkcjonalną wersję każdego produktu. Na przykład dostarczana jest wersja Elcomsoft Phone Breaker do analizy sądowej, oferująca wszystkie funkcje dostępne w produkcie na PC i Mac.
 • Dostęp iCloud z hasłem Apple ID lub bez niego
Dołączona edycja Elcomsoft Phone Breaker w wersji Forensic (zarówno na komputery Mac, jak i PC) umożliwia ekspertom logowanie się do kont użytkowników iCloud / iCloud Drive bez znajomości prawidłowej kombinacji loginu / hasła. Staje się to możliwe dzięki użyciu binarnych tokenów uwierzytelniania wyodrębnionych z komputera lub dysku twardego podmiotu. Elcomsoft Phone Breaker jest wyposażony w narzędzia dla komputerów Mac i PC, aby umożliwić śledczym zlokalizowanie, wyodrębnienie i użycie binarnych tokenów uwierzytelniających podczas wykonywania bezprzewodowej akwizycji urządzeń z systemem iOS.
 
Wyposażony w możliwość dostępu do informacji przechowywanych w chmurze podmiotu bez znajomości oryginalnego Apple ID lub hasła, Elcomsoft Phone Breaker staje się najlepszym narzędziem do pozyskiwania dla urządzeń Apple iOS.
 • Pięćdziesiąt razy szybciej niż konkurenci
Przyspieszenie GPU było pionierem ElcomSoft, skracając czas wymagany do złamania hasła do zaszyfrowanych kopii zapasowych iTunes nawet 50 razy w porównaniu do korzystania z samego procesora komputera.
 
PAKIET ZAWIERA:
 
Elcomsoft Blackberry Backup Explorer Professional Edition           1      
Elcomsoft Blackberry Backup Explorer Professional Edition           1
Elcomsoft Cloud eXplorer           1
Elcomsoft Cloud eXplorer for Mac           1
Elcomsoft Explorer for WhatsApp Standard Edition           1
Elcomsoft Phone Breaker Forensic Edition           1
Elcomsoft Phone Breaker for Mac Forensic Edition           1
Elcomsoft Phone Viewer Forensic Edition           1
Elcomsoft Phone Viewer for Mac Forensic Edition           1
Elcomsoft iOS Forensic Toolkit           1
 
Wszystkie funkcje i zalety:
 
Fizyczne, logiczne i bezprzewodowe narzędzia akwizycji w jednym zestawie
Elcomsoft Mobile Forensic Bundle oferuje wszystkie możliwe metody akwizycji (fizyczną, logiczną i bezprzewodową) urządzeń Apple iOS w jednym zestawie.
 
Pełna bezprzewodowa akwizycja kont Google
Google zbiera ogromne ilości informacji od zarejestrowanych klientów. Elcomsoft Cloud Explorer to jedyne narzędzie kryminalistyczne na rynku do wydobywania informacji z wielu dostępnych źródeł, analizowania i gromadzenia danych w celu prezentacji informacji w formie czytelnej dla człowieka.
 
Nie ma innych alternatywnych rozwiązań dla fizycznego nabycia iPhone'a 4S do 6S Plus
ElcomSoft jest pionierem wielu innowacji, które ułatwiają odzyskiwanie informacji z wielu różnych źródeł. Niektóre technologie ElcomSoft nie mają sobie równych w konkurencji. Możliwość fizycznego przejęcia Apple iPhone 4S i nowszych, w tym najnowszej generacji urządzeń 64-bitowych, jest unikalna na rynku i nigdy nie oferowano żadnych alternatywnych rozwiązań.
 
Dołączone są wersje mobilnych i mobilnych narzędzi akwizycji na PC i macOS
 
Przyspieszenie GPU: opatentowana technologia skraca czas odzyskiwania hasła 50-krotnie (do; kliknij, aby zobaczyć tabelę porównawczą)
Opatentowana przez firmę akceleracja GPU stosowana do łamania haseł chroniących kopie zapasowe iOS nie ma sobie równych w konkurencji. ElcomSoft jest pionierem w dziedzinie asynchronicznego przyspieszania GPU, umożliwiając jednoczesne korzystanie z wielu kart wideo różnych marek, modeli i architektur (AMD i NVIDIA) w jednym komputerze PC w celu szybszych i bardziej opłacalnych ataków.
 
Możliwe jest pozyskiwanie iCloud bez hasła Apple ID przy użyciu binarnych tokenów uwierzytelniających (obejmuje narzędzia do wyodrębniania tokenów na komputery PC i Mac)
W tej chwili Elcomsoft Phone Breaker pozostaje jedynym mobilnym narzędziem kryminalistycznym na rynku, które korzysta z binarnych tokenów uwierzytelniania Apple zamiast kombinacji Apple ID / hasła podczas wykonywania odbioru bezprzewodowego.
 
iCloud akwizycja obsługuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe, oferuje obejście 2FA, jeśli używane są binarne tokeny uwierzytelniające
Bezprzewodowa akwizycja urządzeń iOS, w tym dostęp do zsynchronizowanych danych i obsługa uwierzytelniania dwuskładnikowego, z hasłem Apple ID lub bez, jest unikalna dla ElcomSoft.
 
Używany i zaufany przez większość korporacji z listy Fortune 500, wiele oddziałów wojskowych na całym świecie, zagraniczne rządy, organy ścigania i wszystkie główne firmy księgowe

 

Waga produktu: 0.00 kg.
Czas dostawy: do 24h godzin (e-mail)
Koszt dostawy: 0,00 PLN

NEGOCJUJ CENĘ

PDF

Informacja:

Wszystkie prezentowane zdjęcia podlegają ochronie prawem autorskim . Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 1994-02-04 (Dz.U. 1994 Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)

Jeśli interesuje Cię Oprogramowanie Elcomsoft Mobile Forensic Bundle prawdopodobnie zechcesz również zapoznać się z następującymi produktami:

Zainteresować mogą Cię również:

Aktualizacja dla Oxygen Forensic Detective (1 rok) + Aktualizacja dla Oxygen Forensic Detective (1 rok) więcej
Cena netto:
10974,80 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 13499,00 PLN (z VAT)
Oxygen Forensic Detective 12.x + Oxygen Forensic Detective 12.x więcej
Cena netto:
33739,02 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 41499,00 PLN (z VAT)
Oprogramowanie Elcomsoft Desktop Forensic Bundle + Oprogramowanie Elcomsoft Desktop Forensic Bundle więcej
Cena netto:
8535,77 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 10499,00 PLN (z VAT)
Oprogramowanie Elcomsoft Premium Forensic Bundle + Oprogramowanie Elcomsoft Premium Forensic Bundle więcej
Cena netto:
19511,38 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 23999,00 PLN (z VAT)
Aktywacja ZXW Online v3.0 + Aktywacja ZXW Online v3.0 więcej
Cena netto:
300,00 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 369,00 PLN (z VAT)
MRC Manager + MRC Manager więcej
Cena netto:
186,18 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 229,00 PLN (z VAT)

Nota

1. Oferowane przez nas akcesoria, urządzenia i części zamienne nie są oryginalnymi akcesoriami producentów telefonów, jednakże zostaly starannie wybrane pod kątem jakości, i są w pełni dopasowane do telefonów.

2. Nasza firma dostarcza same urządzenia tj. klucze sprzętowe oraz interfejsy. Informacje na temat oprogramowania które można zastosować do oferowanych kluczy/interfejsów jest dostępne w sieci Internet na stronach producentów wspomnianych urządzeń.

3. Wszystkie znaki towarowe zamieszczone na tej stronie są zastrzeżone przez swoich właścicieli. Nazwy produktów, znaki firmowe, symbole handlowe, nazwy handlowe, slogany są własnością odpowiednich firm i są chronione międzynarodowymi przepisami o prawach autorskich, i użyte są tylko w celach informacyjnych.

4. Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie przedstawia stanów magazynowych.