4,8 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
96,7%
Obsługa klienta
96,5%
Oferta sklepu
95,1%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Odzyskiwanie i Analiza Danych > Stabilizatory / Blokery USB > Bloker Guardonix USB 3.0

Bloker Guardonix USB 3.0

Bloker Guardonix USB 3.0
Cena netto: 1503,25 PLN 
Cena brutto: 1849,00 PLN (z VAT)
Wybierz własności produktu:
Wersja:

Ilość:

Za ten produkt możesz zapłacić w dogodnych ratach:
oblicz eraty

ID: 22705

Waga produktu: 0.50 kg

Przechowalnia prod.

Zapytaj o produkt

Bloker Guardonix USB 3.0 to bogaty w funkcje bloker zapisu, który umożliwia aplikacjom systemu Windows pracę z uszkodzonymi/niestabilnymi urządzeniami pamięci masowej, znacznie przyspiesza akwizycję pamięci flash. Sprzęt Guardonix stoi pomiędzy komputerem a urządzeniem pamięci masowej, zapewniając, że połączenie z komputerem jest zawsze dobrze utrzymywane, niezależnie od stanu urządzenia pamięci masowej. W ten sposób, nawet jeśli urządzenie pamięci masowej zostanie zdesynchronizowane, tylko jego połączenie ze sprzętem Guardonix zostanie ponownie zainicjowane, co nie będzie miało żadnego wpływu na komputer, umożliwiając akwizycję danych bez zakłóceń. Sprzęt Guardonix utrzymuje połączenie na żywo, nawet jeśli urządzenie pamięci masowej zostanie fizycznie odłączone podczas obrazowania.

Właściwości:

- Umożliwia kryminalistyczne pozyskiwanie danych z urządzeń pamięci masowej USB poprzez blokowanie wszystkich poleceń zapisu w celu zachowania integralności danych.

- Pomaga zapobiegać awariom systemu Windows i/lub rozłączaniu urządzeń pamięci masowej USB z powodu uszkodzonych sektorów lub innych problemów związanych z niestabilnością odczytu.

- Współpracuje z wszystkimi urządzeniami pamięci masowej, z wyjątkiem najbardziej energochłonnych dysków twardych, zasilanych z magistrali.

- Umożliwia podłączenie dysku źródłowego do niezasilanego portu USB, zmniejszając ryzyko uszkodzeń spowodowanych zwarciem i porażeniem elektrostatycznym.

 

 

UWAGA: Przed zakupem zapoznaj się z możliwościami wersji Standard i Proffesional (https://guardonix.com/features.html). Wersja Proffesionall to dodatkowe korzysci !

- Przyspiesza prędkość pozyskiwania danych z dysków SSD i innych szybkich urządzeń pamięci masowej flash średnio o 30% w porównaniu z bezpośrednim połączeniem z USB 3.0 bez blokady zapisu.

- Wymusza limit czasu odczytu poprzez reset sprzętowy, znacznie przyspieszając przetwarzanie uszkodzonych sektorów, co pozwala na obrazowanie bardzo zniszczonych dysków HDD/SSD.

- Umożliwia wyszukiwanie określonych słów kluczowych w danych przechodzących przez urządzenie w czasie rzeczywistym i w większości przypadków bez zmniejszania szybkości obrazowania.

- Zaawansowane funkcje rejestrowania, odblokowywanie hasłem ATA i WD Smartware, dostęp do ukrytych obszarów danych HPA i DCO, graficzne wyświetlanie prędkości, raportowanie błędów USB-SCSI, pełne informacje o stanie sektora i wiele innych.

 

Różnice pomiedzy produktem Guardonix a USB Deepspar stabilizer:

Zarówno stabilizator USB, jak i Guardonix są zbudowane na tej samej platformie sprzętowej, ale mają inne oprogramowanie układowe. Zasadniczo, jeśli jesteś śledczym, który od czasu do czasu zajmuje się niestabilnymi dyskami, prawdopodobnie potrzebujesz urządzenia Guardonix. Jeśli natomiast firmą zajmującą się odzyskiwaniem danych, która zajmuje się tylko niestabilnymi dyskami, prawdopodobnie potrzebujesz stabilizatora USB Deepsar.

Oto główne różnice między nimi:

 
- Stabilizator USB umożliwia precyzyjne kontrolowanie limitu czasu odczytu w milisekundach, podczas gdy Guardonix ma tylko trzy stałe ustawienia wstępne (krótki, średni, długi). Preset Short w Guardonix to 1250ms i nie może być niższy niż co może sprawiać problemy w przypadku bardzo zdegradowanych/niestabilnych dyskach. W tych przypadkach bardziej odpowiednie jest użycie mniejszych wartości około 400-800 ms, dzięki czemu urządzenie może szybciej ominąć uszkodzone sektory. Jeśli dysk ma wiele uszkodzonych sektorów, jest to duża różnica w całym czasie "klonowania" dysku.
 
- Stabilizator USB umożliwia wybór różnych typów resetów do wykonania po przekroczeniu limitu czasu (programowe, sprzętowe, poprzez kontroler, poprzez ponowne zasilanie), podczas gdy Guardonix wykonuje tylko reset sprzętowy (i ponowne zasilanie po błedzie). Oznacza to, że w przypadku stabilizatora będzie mniej sytuacji, w których urządzenie pamięci masowej nie zostanie zresetowane po przekroczeniu limitu czasu. Zwróć uwagę, że reset sprzętowy lub ponowne zasilanie są najlepsze w około 98% przypadków, więc jest to niewielka różnica.
 
- Stabilizator USB współpracuje z poleceniami określonymi przez producenta, dzięki czemu można używać narzędzi do naprawy oprogramowania układowego, takich jak PC-3000/MRT/DFL/itp, aby budować mapy głowic, naprawiać oprogramowanie układowe itp., podczas gdy Guardonix na to nie pozwala. Wynika to z faktu , że takie polecenia mogą zmienić zawartość dysku unieważniając tym samym proces śledczy więc Guardonix nigdy nie będzie mógł pracować z tego typu narzędziami.
 
- Stabilizator USB umożliwia wyłączenie blokowania zapisu, a dzięki Guardonix jest zawsze włączony, bez względu na wszystko.
 
- Guardonix umożliwia wyszukiwanie surowych słów kluczowych w danych (w wersji Proffesional) , które przez nie przechodzą w czasie rzeczywistym (do celów kryminalistycznych), a stabilizator USB nie (ponieważ nie jest przydatny do odzyskiwania danych). Zwróć jednak uwagę żei39 możliwe jest uruchomienie oprogramowania Guardonix ze sprzętem Stabilizer (ale nie odwrotnie), aby uzyskać tę funkcję w ten sposób.
 
W projektowaniu dowolnego sprzętu obsługującego niestabilność odczytu zawsze istnieje kompromis między szybkością a danymi. Większa prędkość oznacza mniej danych i odwrotnie. Niektóre podstawowe elementy projektu w Stabilizatorze USB są bardziej zorientowane na szybkość (tj. szybciej, ale może brakować większej liczby sektorów), a Guardonix jest bardziej dostrojony do danych (wolniej, ale uzyskuje więcej sektorów).

Zestaw zawiera:

- Bloker Guardonix USB 3.0 Standard
- Kabel USB 3.0
- Kabel zasilania 5V

Gwarancja

Producent udziela 12 miesiecy gwarancji na zakup tego sprzetu

Waga produktu: 0.50 kg.
Kraj:
Kurier:
Czas dostawy: 10-15 dni roboczych od daty wysyłki
Koszt dostawy: 31,00 PLN

NEGOCJUJ CENĘ

PDF

Informacja:

Wszystkie prezentowane zdjęcia podlegają ochronie prawem autorskim . Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 1994-02-04 (Dz.U. 1994 Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)

Jeśli interesuje Cię Bloker Guardonix USB 3.0 prawdopodobnie zechcesz również zapoznać się z następującymi produktami:

Zainteresować mogą Cię również:

YKUSH XS Yepkit USB pojedynczy koncentrator Hub + YKUSH XS Yepkit USB pojedynczy koncentrator Hub więcej
Cena netto:
161,79 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 199,00 PLN (z VAT)
YKUSH 3 Yepkit USB 3.1 - koncentrator przełącznik Hub + YKUSH 3 Yepkit USB 3.1 - koncentrator przełącznik Hub więcej
Cena netto:
446,34 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 549,00 PLN (z VAT)
YKUSH Yepkit USB koncentrator przełącznik Hub + YKUSH Yepkit USB koncentrator przełącznik Hub więcej
Cena netto:
202,44 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 249,00 PLN (z VAT)
DeepSpar Stabilizator USB + DeepSpar Stabilizator USB więcej
Cena netto:
5486,99 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 6749,00 PLN (z VAT)
Kabel do Nokia T7 RJ45 dla UFED Touch/4PC + Kabel do Nokia T7 RJ45 dla UFED Touch/4PC więcej
Cena netto:
16,26 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 20,00 PLN (z VAT)
Kabel do Nokia N81 8GB RJ45 dla UFED Touch/4PC + Kabel do Nokia N81 8GB RJ45 dla UFED Touch/4PC więcej
Cena netto:
16,26 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 20,00 PLN (z VAT)
Kabel do Nokia X1-00/X1-01 RJ45 dla UFED Touch/4PC + Kabel do Nokia X1-00/X1-01 RJ45 dla UFED Touch/4PC więcej
Cena netto:
16,26 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 20,00 PLN (z VAT)
Kabel do Nokia 6280 RJ45 dla UFED Touch/4PC + Kabel do Nokia 6280 RJ45 dla UFED Touch/4PC więcej
Cena netto:
16,26 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 20,00 PLN (z VAT)

Nota

1. Oferowane przez nas akcesoria, urządzenia i części zamienne nie są oryginalnymi akcesoriami producentów telefonów, jednakże zostaly starannie wybrane pod kątem jakości, i są w pełni dopasowane do telefonów.

2. Nasza firma dostarcza same urządzenia tj. klucze sprzętowe oraz interfejsy. Informacje na temat oprogramowania które można zastosować do oferowanych kluczy/interfejsów jest dostępne w sieci Internet na stronach producentów wspomnianych urządzeń.

3. Wszystkie znaki towarowe zamieszczone na tej stronie są zastrzeżone przez swoich właścicieli. Nazwy produktów, znaki firmowe, symbole handlowe, nazwy handlowe, slogany są własnością odpowiednich firm i są chronione międzynarodowymi przepisami o prawach autorskich, i użyte są tylko w celach informacyjnych.

4. Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie przedstawia stanów magazynowych.