4,8 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
95,3%
Obsługa klienta
94,7%
Oferta sklepu
93,4%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Produkty GSM > Oprogramowanie GSM > Serwisowe > JCID Intelligent Maintenance Diagram - 1 Rok

JCID Intelligent Maintenance Diagram - 1 Rok

JCID Intelligent Maintenance Diagram - 1 Rok
Cena netto: 247,15 PLN 
Cena brutto: 304,00 PLN (z VAT)

Ilość:

Za ten produkt możesz zapłacić w dogodnych ratach:
oblicz eraty

ID: 22893

Typ produktu: Usługa cyfrowa

Przechowalnia prod.

Zapytaj o produkt

JCID Intelligent Maintenance Diagram - 1 Rok dostęp diagramów, schematów i zdjęć do naprawy telefonów iPhone'a oraz opartych na systemie Android. Dostęp na 1 rok. 

 

iPhone SE 2020 mother board
iPhone 6S mother board
Waga produktu: 0.00 kg.
Czas dostawy: do 24h godzin (e-mail)
Koszt dostawy: 0,00 PLN

NEGOCJUJ CENĘ

PDF

Informacja:

Wszystkie prezentowane zdjęcia podlegają ochronie prawem autorskim . Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 1994-02-04 (Dz.U. 1994 Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)

Dodatkowe informacje dotyczące tego produktu:

Informacja dotycząca środków technicznych:
Do poprawnego korzystania z zakupionego towaru wymagane jest posiadanie stabilnego połączenia Internetowego o min. przepustowości 1024 kb/s (download) i 512 kb/s (upload). Przed przystąpieniem do operacji aktualizacji oprogramowania w urządzeniu czy też aktywacji usługi (kredytów/logów) lub procedury unlocka upewnij się, że posiadasz wystarczające parametry łącza. W przypadku problemów z połączeniem informacje na temat dostępności w/w usługi czy też tymczasowych awarii można sprawdzić na oficjalnej stronie producenta lub dedykowanych do tego forach dyskusyjnych.

Informacja dotycząca interoperacyjności treści cyfrowych:
W przypadku korzystania z w/w oprogramowania lub części oprogramowania jakie producent dostarcza wraz ze sprzętem w niektórych przypadkach (w związku z dwustronną komunikacją TCP/IP) sugeruję się wyłączenie zapory sieciowej (Firewall) oraz oprogramowania antywirusowego. Może ono blokować i uniemożliwiać prawidłowe działanie oprogramowania/usług co objawiąc się będzie komunikatami o braku możliwości nawiązania połączenia np. (Error 10060) lub też alarmami systemu antywirusowego.

Informacja dotycząca wymagań sprzętowych:
Do poprawnego działania kluczy/interfejsów i urządzeń GSM producenci zalecają komputer klasy PC z 32- bitowym systemem operacyjnym Windows XP. Nie gwarantujemy poprawnego działania interfejsów/klucz/boxów na komputerach w innej niż wyżej wymieniona konfiguracja - w szczególności na systemach 64-bitowych, komputerach iMac, systemach Linux czy też wyższych wersjach Windows. Jeżeli masz wątpliwości co do swojego komputera skontaktuj się z naszym Działem Technicznym przed dokonaniem zakupu.

Informacja dotycząca zmiany IMEI:
Informujemy, że opcje zmiany IMEI służą tylko i wyłącznie naprawie i przywróceniu oryginalnego numeru IMEI jeżeli został on uszkodzony podczas operacji serwisowych. Firma Multi-COM nie prowadzi żadnego doradztwa, pomocy w tematach związanych z naprawą IMEI - pomocy w tej kwestii możesz szukać na oficjalnym forum producenta. Nie ponosimy też żadnej odpowiedzialności za korzystanie z tej opcji.
Jeśli interesuje Cię JCID Intelligent Maintenance Diagram - 1 Rok prawdopodobnie zechcesz również zapoznać się z następującymi produktami:

Zainteresować mogą Cię również:

Aktywacja ZXW Online v3.0 + Aktywacja ZXW Online v3.0 więcej
Cena netto:
327,64 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 403,00 PLN (z VAT)
Borneo Schematics - przedłużenie posiadanego konta o 1 rok + Borneo Schematics - przedłużenie posiadanego konta o 1 rok więcej
Cena netto:
191,87 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 236,00 PLN (z VAT)
XinZhiZao baza schematów serwisowych do telefonów tabletów laptopów - licencja 1 rok + XinZhiZao baza schematów serwisowych do telefonów tabletów laptopów - licencja 1 rok więcej
Cena netto:
235,77 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 290,00 PLN (z VAT)
Borneo Schematics - dostęp do schematów 1 rok + Borneo Schematics - dostęp do schematów 1 rok więcej
Cena netto:
201,63 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 248,00 PLN (z VAT)
Pragmafix aktywacja - schematy, solucje (1 rok) + Pragmafix aktywacja - schematy, solucje (1 rok) więcej
Cena netto:
196,75 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 242,00 PLN (z VAT)
Oprogramowanie Elcomsoft Desktop Forensic Bundle + Oprogramowanie Elcomsoft Desktop Forensic Bundle więcej
Cena netto:
9410,57 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 11575,00 PLN (z VAT)
MRC Manager + MRC Manager więcej
Cena netto:
186,18 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 229,00 PLN (z VAT)
Aktualizacja dla Oxygen Forensic Detective (1 rok) + Aktualizacja dla Oxygen Forensic Detective (1 rok) więcej
Cena netto:
14851,22 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 18267,00 PLN (z VAT)

Nota

1. Oferowane przez nas akcesoria, urządzenia i części zamienne nie są oryginalnymi akcesoriami producentów telefonów, jednakże zostaly starannie wybrane pod kątem jakości, i są w pełni dopasowane do telefonów.

2. Nasza firma dostarcza same urządzenia tj. klucze sprzętowe oraz interfejsy. Informacje na temat oprogramowania które można zastosować do oferowanych kluczy/interfejsów jest dostępne w sieci Internet na stronach producentów wspomnianych urządzeń.

3. Wszystkie znaki towarowe zamieszczone na tej stronie są zastrzeżone przez swoich właścicieli. Nazwy produktów, znaki firmowe, symbole handlowe, nazwy handlowe, slogany są własnością odpowiednich firm i są chronione międzynarodowymi przepisami o prawach autorskich, i użyte są tylko w celach informacyjnych.

4. Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie przedstawia stanów magazynowych.