4,8 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
97,3%
Obsługa klienta
97,2%
Oferta sklepu
95,8%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Produkty GSM > Oprogramowanie GSM > Do prowadzenia serwisu > M360 Mobile Diagnostics & Utility - licencja

M360 Mobile Diagnostics & Utility - licencja

M360 Mobile Diagnostics & Utility - licencja
Cena netto: 104,88 PLN 
Cena brutto: 129,00 PLN (z VAT)
Wybierz własności produktu:
Okres czasu::

Ilość:

Za ten produkt możesz zapłacić w dogodnych ratach:
oblicz eraty

ID: 22599

Przechowalnia prod.

Zapytaj o produkt

M360 Mobile Diagnostics & Utility - licencja to wszechstronne narzędzie do testowania telefonu po serwisie, które obsługuje zarówno urządzenia z systemem Android jak i iOS. Pozwala uzyskać informacje natychmiast po podłączeniu telefonu / tabletu (IMEI, numer seryjny, konto Google, gwarancja Samsung Knox, status Find My iPhone'a, stan baterii, raport pamięci itp.). Licencja M360 to produkt cyfrowy - nie wymaga klucza sprzętowego.
 
Funkcje:
 • Pełna obsługa tysięcy modeli Android (v.4.4 +) i iOS (v.10.0 +)
   
 • Uzyskaj informacje natychmiast po podłączeniu telefonu / tabletu (IMEI, numer seryjny, konto Google, gwarancja Samsung Knox, znajdź stan mojego iPhone'a, stan baterii, raport pamięci itp.)
   
 • W pełni przetestuj urządzenia przed zakupem, sprzedażą lub serwisem. Zawiera 26+ testów: ekran, głośniki, mikrofony, przyciski sprzętowe, kamery, czujniki biometryczne, akcelerometr, żyroskop, czujnik zbliżeniowy, czujnik światła, czujnik magnetyczny, Bluetooth, Wi-Fi, GPS, funkcja dzwonienia i bateria
   
 • Szybkie czyszczenie urządzenia / dokładne bezpieczne czyszczenie
   
 • Klasyfikacja urządzeń, rejestracja akcesoriów i zapisywanie danych klientów
   
 • Profesjonalne wyniki testów i szczegółowa historia pracy w chmurze
   
 • Wbudowany instalator sterowników
   
 • Układy dla jednego i wielu urządzeń

 

 

Poniższy zrzut ekranu pokazuje kartę  M360, która pojawia się po podłączeniu urządzenia. Pokazuje port komputera, do którego jest podłączone urządzenie, system operacyjny urządzenia (Android lub Apple), jego przyjazną lub marketingową nazwę oraz unikalny identyfikator M360.

Ikony po prawej stronie przedstawiają główne cechy:
 
Uzyskaj informacje: pierwszy ekran wyświetlany po podłączeniu dowolnego telefonu lub tabletu. Odczytuje wszystkie dostępne kluczowe informacje z urządzenia, takie jak IMEI, numer seryjny, konto Google, gwarancja Samsung Knox, znajdź stan mojego iPhone'a, stan baterii, raport pamięci i wiele innych - natychmiast.
 
Diagnostyka: tutaj możesz przeprowadzić kilka testów, aby zdiagnozować wiele elementów urządzenia. Każdy test rozpoczyna się od szczegółowego opisu i instrukcji. Możesz wybierać spośród zapisanych szablonów testów lub po prostu wybierać testy jeden po drugim przed rozpoczęciem.
 
Ocena: Na ekranie oceniania możesz zarejestrować wygląd kosmetyczny urządzenia. Oceń ekran, panel LCD, obudowę i stan tylnej obudowy za pomocą tradycyjnego systemu A-B-C-D-F lub za pomocą naszej wygodnej metody wizualnej. Tutaj możesz również dołączyć dane klienta do urządzenia.
 
Wyniki: Tutaj możesz sprawdzić wyniki ostatniej diagnostyki i wszelkie zapisane dane dotyczące ocen w bieżącej sesji. Opcja Drukuj i zapisz jest również dostępna tutaj.
 
Wyczyść: Rozpocznij szybko, przywróć ustawienia fabryczne lub zainicjuj dokładne bezpieczne czyszczenie z tego menu.

FAQ:

 • Czy M360 będzie działać na moim komputerze?
Jeśli posiadasz zwykły komputer z systemem Microsoft Windows 8 lub nowszym, najprawdopodobniej tak. Będziesz potrzebował co najmniej 1 działającego portu USB i kabla do podłączenia urządzeń i być może kilku dodatkowych sterowników systemu Windows, ale nasz wbudowany menedżer sterowników zajmie się tym.
 
 • Kiedy potrzebuję więcej licencji?
Krótko mówiąc, jeśli chcesz używać M360 na wielu komputerach jednocześnie. Może się tak zdarzyć, jeśli masz więcej niż jeden sklep w różnych lokalizacjach lub jeśli prowadzisz duże centrum serwisowe / naprawcze, w którym używasz M360 na kilku komputerach jednocześnie.
 
 • Czy mogę używać M360 na wszystkich moich komputerach?
Tak, ale nie jednocześnie. Mamy uczciwe zasady zmiany komputera, które pozwalają na rejestrację 3 różnych komputerów co 3 miesiące. Między przełączaniem komputerów jest również 48 godzin oczekiwania.
Waga produktu: 0.00 kg.
Czas dostawy: do 24h godzin (e-mail)
Koszt dostawy: 0,00 PLN

NEGOCJUJ CENĘ

PDF

Informacja:

Wszystkie prezentowane zdjęcia podlegają ochronie prawem autorskim . Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 1994-02-04 (Dz.U. 1994 Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)

Jeśli interesuje Cię M360 Mobile Diagnostics & Utility - licencja prawdopodobnie zechcesz również zapoznać się z następującymi produktami:

Zainteresować mogą Cię również:

MRC Manager + MRC Manager więcej
Cena netto:
186,18 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 229,00 PLN (z VAT)
Oprogramowanie Elcomsoft Desktop Forensic Bundle + Oprogramowanie Elcomsoft Desktop Forensic Bundle więcej
Cena netto:
8535,77 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 10499,00 PLN (z VAT)
Oxygen Forensic Detective + Oxygen Forensic Detective więcej
Cena netto:
35365,04 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 43499,00 PLN (z VAT)
Oprogramowanie Elcomsoft Mobile Forensic Bundle + Oprogramowanie Elcomsoft Mobile Forensic Bundle więcej
Cena netto:
13007,32 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 15999,00 PLN (z VAT)
Aktywacja ZXW Online v3.0 + Aktywacja ZXW Online v3.0 więcej
Cena netto:
259,35 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 319,00 PLN (z VAT)
Aktualizacja dla Oxygen Forensic Detective (1 rok) + Aktualizacja dla Oxygen Forensic Detective (1 rok) więcej
Cena netto:
13413,82 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 16499,00 PLN (z VAT)
Oprogramowanie Elcomsoft Premium Forensic Bundle + Oprogramowanie Elcomsoft Premium Forensic Bundle więcej
Cena netto:
19511,38 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 23999,00 PLN (z VAT)

Nota

1. Oferowane przez nas akcesoria, urządzenia i części zamienne nie są oryginalnymi akcesoriami producentów telefonów, jednakże zostaly starannie wybrane pod kątem jakości, i są w pełni dopasowane do telefonów.

2. Nasza firma dostarcza same urządzenia tj. klucze sprzętowe oraz interfejsy. Informacje na temat oprogramowania które można zastosować do oferowanych kluczy/interfejsów jest dostępne w sieci Internet na stronach producentów wspomnianych urządzeń.

3. Wszystkie znaki towarowe zamieszczone na tej stronie są zastrzeżone przez swoich właścicieli. Nazwy produktów, znaki firmowe, symbole handlowe, nazwy handlowe, slogany są własnością odpowiednich firm i są chronione międzynarodowymi przepisami o prawach autorskich, i użyte są tylko w celach informacyjnych.

4. Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie przedstawia stanów magazynowych.