4,8 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
96,7%
Obsługa klienta
96,5%
Oferta sklepu
95,1%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Odzyskiwanie i Analiza Danych > Stabilizatory / Blokery USB > DeepSpar Stabilizator USB

DeepSpar Stabilizator USB

DeepSpar Stabilizator USB
Cena netto: 5486,99 PLN 
Cena brutto: 6749,00 PLN (z VAT)

Ilość:

Za ten produkt możesz zapłacić w dogodnych ratach:
oblicz eraty

ID: 22704

Waga produktu: 0.50 kg

Przechowalnia prod.

Zapytaj o produkt

DeepSpar Stabilizator USB pozwala dowolnemu oprogramowaniu Windows na szybką i niezawodną pracę z niestabilnymi/uszkodzonymi urządzeniami pamięci masowej USB. Jest to połączenie oprogramowania i urządzenia sprzętowego, które łączy się między komputerem a źródłowym napędem USB. Dysk źródłowy jest wyświetlany w systemie Windows tak, jakby był podłączony bezpośrednio, umożliwiając współpracę z nim dowolnemu oprogramowaniu.

 

Stabilizator USB zapewnia bezproblemową obsługę niestabilnego sprzętu, dzięki czemu problemy z dyskiem nie powodują zawieszania się oprogramowania/ systemu Windows. W przypadku, gdy dysk "utknie" podczas odczytu uszkodzonego obszaru, jest on automatycznie reinicjalizowany poprzez różne resety (sprzętowe, programowe), co znacznie przyspiesza przetwarzanie uszkodzonych sektorów i spowalnia tempo dalszej degradacji fizycznej. W ostateczności dysk może zostać automatycznie zasilony ponownie - odbywa się to bez przerywania procesu odzyskiwania danych, ponieważ dysk pozostaje zamontowany w systemie Windows nawet po ponownym zasileniu!

Właściwości:

- Współpracuje z każdą niezastrzeżoną pamięcią USB, w tym z urządzeniami konwertowanymi na USB za pomocą adaptera. Dzięki podstawowym adapterom może być używany z niemal każdym typem urządzenia pamięci masowej, w tym z dyskami SATA i najnowszymi dyskami SSD AHCI/NVMe PCIe.

- Zapewnia, że system Windows zawsze utrzymuje stabilne połączenie z dyskiem źródłowym, nawet jeśli jest on fizycznie uszkodzony i z przerwami przestaje działać.

- Dostosowywany czas trwania limitu czasu odczytu w milisekundach.

- Limit czasu odczytu wymuszany przez reset oprogramowania, reset sprzętu, reset kontrolera lub ponowne zasilenie dysku.

- Współpraca z poleceniami specyficznymi dla producenta, dzięki czemu narzędzia innych producentów, takie jak PC-3000, DFL i MRT mogą tworzyć mapy głowic i naprawiać problemy z oprogramowaniem sprzętowym za pośrednictwem stabilizatora USB. W niektórych przypadkach dodatkowa stabilność umożliwia pomyślne przeprowadzenie procedur naprawy oprogramowania układowego, które w przeciwnym razie zakończyłyby się niepowodzeniem z powodu upuszczenia dysku przez system Windows w trakcie naprawy.

- Opcjonalnie uniemożliwia systemowi Windows montowanie systemu plików na dysku lub nawet odczytywanie MBR, zapewniając dostęp do dysków z uszkodzonym sektorem w LBA0.

- Sprzętowe blokowanie zapisu.

- Darmowe aktualizacje firmware/oprogramowania.

 

 

 

Różnice pomiedzy produktem Guardonix a USB Deepspar stabilizer:

Zarówno stabilizator USB, jak i Guardonix są zbudowane na tej samej platformie sprzętowej, ale mają inne oprogramowanie układowe. Zasadniczo, jeśli jesteś śledczym, który od czasu do czasu zajmuje się niestabilnymi dyskami, prawdopodobnie potrzebujesz urządzenia Guardonix. Jeśli natomiast firmą zajmującą się odzyskiwaniem danych, która zajmuje się tylko niestabilnymi dyskami, prawdopodobnie potrzebujesz stabilizatora USB Deepsar.

Oto główne różnice między nimi:

 
- Stabilizator USB umożliwia precyzyjne kontrolowanie limitu czasu odczytu w milisekundach, podczas gdy Guardonix ma tylko trzy stałe ustawienia wstępne (krótki, średni, długi). Preset Short w Guardonix to 1250ms i nie może być niższy niż co może sprawiać problemy w przypadku bardzo zdegradowanych/niestabilnych dyskach. W tych przypadkach bardziej odpowiednie jest użycie mniejszych wartości około 400-800 ms, dzięki czemu urządzenie może szybciej ominąć uszkodzone sektory. Jeśli dysk ma wiele uszkodzonych sektorów, jest to duża różnica w całym czasie "klonowania" dysku.
 
- Stabilizator USB umożliwia wybór różnych typów resetów do wykonania po przekroczeniu limitu czasu (programowe, sprzętowe, poprzez kontroler, poprzez ponowne zasilanie), podczas gdy Guardonix wykonuje tylko reset sprzętowy (i ponowne zasilanie po błedzie). Oznacza to, że w przypadku stabilizatora będzie mniej sytuacji, w których urządzenie pamięci masowej nie zostanie zresetowane po przekroczeniu limitu czasu. Zwróć uwagę, że reset sprzętowy lub ponowne zasilanie są najlepsze w około 98% przypadków, więc jest to niewielka różnica.
 
- Stabilizator USB współpracuje z poleceniami określonymi przez producenta, dzięki czemu można używać narzędzi do naprawy oprogramowania układowego, takich jak PC-3000/MRT/DFL/itp, aby budować mapy głowic, naprawiać oprogramowanie układowe itp., podczas gdy Guardonix na to nie pozwala. Wynika to z faktu , że takie polecenia mogą zmienić zawartość dysku unieważniając tym samym proces śledczy więc Guardonix nigdy nie będzie mógł pracować z tego typu narzędziami.
 
- Stabilizator USB umożliwia wyłączenie blokowania zapisu, a dzięki Guardonix jest zawsze włączony, bez względu na wszystko.
 
- Guardonix umożliwia wyszukiwanie surowych słów kluczowych w danych (w wersji Proffesional) , które przez nie przechodzą w czasie rzeczywistym (do celów kryminalistycznych), a stabilizator USB nie (ponieważ nie jest przydatny do odzyskiwania danych). Zwróć jednak uwagę żei39 możliwe jest uruchomienie oprogramowania Guardonix ze sprzętem Stabilizer (ale nie odwrotnie), aby uzyskać tę funkcję w ten sposób.
 
W projektowaniu dowolnego sprzętu obsługującego niestabilność odczytu zawsze istnieje kompromis między szybkością a danymi. Większa prędkość oznacza mniej danych i odwrotnie. Niektóre podstawowe elementy projektu w Stabilizatorze USB są bardziej zorientowane na szybkość (tj. szybciej, ale może brakować większej liczby sektorów), a Guardonix jest bardziej dostrojony do danych (wolniej, ale uzyskuje więcej sektorów).

Zestaw zawiera:

- Stabilizator USB DeepSpar
- Kabel USB 3.0
- Kabel zasilania 5V

Gwarancja
Producent udziela 12 miesięcy gwarancji na ten sprzęt

 

Waga produktu: 0.50 kg.
Kraj:
Kurier:
Czas dostawy: 10-15 dni roboczych od daty wysyłki
Koszt dostawy: 31,00 PLN

NEGOCJUJ CENĘ

PDF

Informacja:

Wszystkie prezentowane zdjęcia podlegają ochronie prawem autorskim . Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 1994-02-04 (Dz.U. 1994 Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)

Jeśli interesuje Cię DeepSpar Stabilizator USB prawdopodobnie zechcesz również zapoznać się z następującymi produktami:

Zainteresować mogą Cię również:

YKUSH XS Yepkit USB pojedynczy koncentrator Hub + YKUSH XS Yepkit USB pojedynczy koncentrator Hub więcej
Cena netto:
161,79 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 199,00 PLN (z VAT)
YKUSH Yepkit USB koncentrator przełącznik Hub + YKUSH Yepkit USB koncentrator przełącznik Hub więcej
Cena netto:
202,44 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 249,00 PLN (z VAT)
Bloker Guardonix USB 3.0 + Bloker Guardonix USB 3.0 więcej
Cena netto:
1503,25 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 1849,00 PLN (z VAT)
YKUSH 3 Yepkit USB 3.1 - koncentrator przełącznik Hub + YKUSH 3 Yepkit USB 3.1 - koncentrator przełącznik Hub więcej
Cena netto:
446,34 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 549,00 PLN (z VAT)
Kabel do Nokia 500 RJ45 dla UFED Touch/4PC + Kabel do Nokia 500 RJ45 dla UFED Touch/4PC więcej
Cena netto:
16,26 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 20,00 PLN (z VAT)
Kabel do Nokia 6267/6263 RJ45 dla UFED Touch/4PC + Kabel do Nokia 6267/6263 RJ45 dla UFED Touch/4PC więcej
Cena netto:
16,26 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 20,00 PLN (z VAT)
Kabel do Nokia 5250 RJ45 dla UFED Touch/4PC + Kabel do Nokia 5250 RJ45 dla UFED Touch/4PC więcej
Cena netto:
16,26 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 20,00 PLN (z VAT)
Kabel do Nokia 6270 RJ45 dla UFED Touch/4PC + Kabel do Nokia 6270 RJ45 dla UFED Touch/4PC więcej
Cena netto:
8,12 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 9,99 PLN (z VAT)

Nota

1. Oferowane przez nas akcesoria, urządzenia i części zamienne nie są oryginalnymi akcesoriami producentów telefonów, jednakże zostaly starannie wybrane pod kątem jakości, i są w pełni dopasowane do telefonów.

2. Nasza firma dostarcza same urządzenia tj. klucze sprzętowe oraz interfejsy. Informacje na temat oprogramowania które można zastosować do oferowanych kluczy/interfejsów jest dostępne w sieci Internet na stronach producentów wspomnianych urządzeń.

3. Wszystkie znaki towarowe zamieszczone na tej stronie są zastrzeżone przez swoich właścicieli. Nazwy produktów, znaki firmowe, symbole handlowe, nazwy handlowe, slogany są własnością odpowiednich firm i są chronione międzynarodowymi przepisami o prawach autorskich, i użyte są tylko w celach informacyjnych.

4. Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie przedstawia stanów magazynowych.