4,7 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
98,4%
Obsługa klienta
98,3%
Oferta sklepu
97,1%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Produkty GSM > Oprogramowanie GSM > Śledcze > Oprogramowanie Elcomsoft Blackberry Backup Explorer

Oprogramowanie Elcomsoft Blackberry Backup Explorer

Cena netto: 202,44 PLN 
Cena brutto: 249,00 PLN (z VAT)
Wybierz własności produktu:
Wersja: ?

Ilość:

Za ten produkt możesz zapłacić w dogodnych ratach:
oblicz eraty

ID: 16957

Oprogramowanie Elcomsoft Blackberry Backup Explorer gwarantuje ekspertyzę informacji przechowywanych na kopiach zapasowych utworzonych za pomocą BlackBerry Desktop Software w wersji na PC i Mac . Umożliwia przeglądanie rejestru połączeń, zapewnia dostęp do poczty elektronicznej, wiadomości SMS i MMS oraz podgląd informacji przechowywanych na urządzeniach BlackBerry. Dzięki platformie BlackBerry, najbardziej popularnej na rynku biznesu w Ameryce Północnej, Blackberry Backup Explorer jest bezcennym narzędziem do wykonywania specjalistycznych ekspertyz przez instytucje rządowe i organy śledcze.

Najtańsza na rynku wersja standardowa z ograniczonymi funkcjami zapewnia alternatywne rozwiązanie dla klientów indywidualnych i dostępna jest w bezpłatnej wersji demonstracyjnej umożliwiającej eksport do 10 pozycji zapisanych w BlackBerry. Elcomsoft Blackberry Backup Explorer pracuje z nieszyfrowanymi i chronionymi hasłem kopiami zapasowymi, jeśli znane jest oryginalne hasło, lub zapewnia odzyskiwanie hasła za pomocą Elcomsoft Phone Password Breaker. Ze względu na skuteczne zabezpieczenia platformy BlackBerry, tworzenie i analizy offline kopii zapasowych za pomocą Blackberry Backup Explorer zapewniają jedyną możliwość, gwarantującą dostęp do danych użytkownika przechowywanych w smartfonach BlackBerry. Szybki dostęp do informacji przechowywanych w urządzeniach BlackBerry może być kluczowy dla wyników śledztwa. Analizator BlackBerry zapewnia pełne analizy oraz umożliwia eksport danych. Narzędzie to pozwala eksportować dane z kopii zapasowych BlackBerry do wielu formatów. Podczas eksportu do formatu RTF, DOC, PDF lub HTMKL, Blackberry Backup Explorer tworzy tabelę treści zapewniając łatwą nawigację. Dodatkową opcją jest możliwość szyfrowania lub ograniczenia dostępu do plików PDF utworzonych za pomocą Blackberry Backup Explorer. Dostępna obsługa za pomocą linii poleceń umożliwia automatyczne analizy i eksport kopii zapasowych BlackBerry. Podczas tworzenia pliku zapewnione jest całkowite automatyczne przetwarzanie w tle kopii zapasowej BlackBerry.

Cechy i korzyści:
- Eksport praktycznie wszystkich informacji zawartych w kopii zapasowej BlackBerry
- Obsługa kopii tworzonych zarówno w BlackBerry Desktop Software na PC jak i Mac
- Przetwarzanie, drukowanie, edycja i eksport informacji
- Wiele opcji eksportu i formatów, w tym PDF i HTML
- Łatwa nawigacja dzięki odwołaniom do tabeli eksportowanych treści w RTF/DOC/PDF/HTML
- Opcjonalne szyfrowanie i ograniczenie dostępu do eksportu PDF
- Obsługa szyfrowanych kopii (*)
- Możliwość konfiguracji wyglądu aplikacji i dostosowania do użytkownika
- Interfejs w wielu językach oraz pełna międzynarodowa obsługa
- Przetwarzanie partii oraz linia poleceń

(*) Obsługa szyfrowanych kopii zapasowych (wymagane hasło lub odzyskiwanie danych za pomocą Elcomsoft Phone Password Breaker.

Informacje przechowywane w kopii zapasowej BlackBerry
Kopie zapasowe BlackBerry zawierają ważne informacje przechowywane w urządzeniu. W kopiach zapasowych BlackBerry przechowywane są różne dane użytkownika, takie jak poczta elektroniczna, wiadomości SMS i MMS, historia przeglądanych stron WWW i pamięć cache, rejestr wykonanych połączeń, zdjęcia, lista kontaktów, kalendarz, spotkania oraz inne informacje. Dostęp do takich danych przechowywanych na kopiach zapasowych BlackBerry może mieć decydujące znaczenie dla wyników dochodzenia i jest często wymagany przez ekspertów w dziedzinie medycyny sądowej.

Elcomsoft Blackberry Backup Explorer oferuje dla wszystkich ekspertów i instytucji oraz urzędników rządowych szybki i łatwy dostęp do informacji znajdujących się w kopii zapasowej BlackBerry. Dla indywidualnych użytkowników dostępna jest najtańsza na rynku wersja podstawowa.

Jedyny sposób gwarantujący dostęp do danych użytkownika zapisanych w BlackBerries
Elcomsoft Blackberry Backup Explorer wykorzystuje jedyną istniejąca metodę umożliwiającą dostęp do informacji przechowywanych w urządzeniach BlackBerry. Urządzenia BlackBerry posiadają bardzo dobre zabezpieczenia, praktycznie uniemożliwiające bezpośredni dostęp do zapisanych na nich informacji. Jednakże, możliwe jest utworzenie pliku kopii zapasowej tych informacji za pomocą oprogramowania BlackBerry Desktop Software. Większość użytkowników tworzy regularnie kopie zapasowe swoich smartfonów. Jeśli niedostępna jest najnowsza wersja kopii, ekipy śledcze mogą wykonać kopię informacji na PC za pomocą urządzenia BlackBerry. Jest to jedyny sposób zapewniający dostęp do danych przechowywanych na telefonach BlackBerry.

Kopie zapasowe chronione hasłem
Blackberry Backup Explorer umożliwia dostęp do zaszyfrowanych informacji przechowywanych w chronionych hasłem kopiach zapasowych, jeśli znane jest oryginalne hasło lub odzyskanie hasła za pomocą Elcomsoft Phone Password Breaker. Elcomsoft Phone Password Breaker gwarantuje dostęp i analizy chronionych hasłem informacji zapisanych w urządzeniach BlackBerry dzięki odzyskiwaniu oryginalnego hasła tekstowego.

Kopie zapasowe na PC i MAC
Elcomsoft Blackberry Backup Explorer obsługuje kopie zapasowe BlackBerry wykonane za pomocą oprogramowania BlackBerry Desktop Software w wersji na PC i MAC.

Wiele opcji eksportu
Możliwość eksportu informacji z kopii zapasowej BlackBerry do różnych formatów, w tym PDF i HTML, DOC, RTF, PDF oraz tworzenie tabeli treści z odsyłaczami do plików HTML. Możliwość eksportu danych do pliku PDF, HTML, CHM, RTF, HLP, TXT, DOC, MDB, XLS lub CSV. Dodatkowo, istnieje możliwość szyfrowania lub ograniczenia dostępu do pliku PDF.

Możliwość eksportowania wysłanych i otrzymanych za pomocą BlackBerry wiadomości w formie serii plików EML, które można w łatwy sposób umieszczać w Microsoft Live Mail lub Outlook Express za pomocą metody przeciągnij i upuść. Alternatywnie, wiadomości można eksportować do obrazów DCX lub TIFF. Kontakty można konwertować do formatu VCF (vCard), wiadomości email do formatu MSG (Outlook), a zapiski w kalendarzu do formatu VCS (vCalendar).

Linia poleceń
Elcomsoft Blackberry Backup Explorer posiada linie poleceń zapewniającą pełny dostęp, umożliwiając automatyczne przetwarzanie i eksportowanie kopii zapasowych BlackBerry. Dzięki linii poleceń, możliwe jest eksportowanie pełnej zawartości kopii zapasowej BlackBerry jednego pliku do odczytywanego formatu PDF lub HTML.

Platforma BlackBerry
Platforma BlackBerry jest najbardziej popularna na rynku biznesowych smartfonów w Ameryce Północnej i należy do niej znaczna część, bo aż prawie 40% rynku w Ameryce Północnej oraz 20% rynku na świecie. Tylko w drugim kwartale 2010 roku zanotowano sprzedaż ponad 12 milionów tego typu urządzeń, co stanowiło znaczny wzrost w stosunku do tego samego kwartału roku poprzedniego. W 2010 roku liczba użytkowników BlackBerry na świecie osiągnęła 50 milionów.

Wersja standardowa i profesjonalna
Elcomsoft Blackberry Backup Explorer jest dostępny w 2 wersjach: standardowej i profesjonalnej. Wersja profesjonalna jest przeznaczona dla urzędników państwowych, agencji rządowych i organów śledczych. Najtańsza na rynku wersja standardowa jest przeznaczona dla indywidualnych użytkowników oraz korporacji handlowych.
Waga produktu: 0.00 kg.
Czas dostawy: do 24h godzin (e-mail)
Koszt dostawy: 0,00 PLN

NEGOCJUJ CENĘ

PDF

Informacja:

Wszystkie prezentowane zdjęcia podlegają ochronie prawem autorskim . Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 1994-02-04 (Dz.U. 1994 Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)

Jeśli interesuje Cię Oprogramowanie Elcomsoft Blackberry Backup Explorer prawdopodobnie zechcesz również zapoznać się z następującymi produktami:

Zobacz też na

Spy Recovery PRO - CDR500 Spy Recovery PRO - CDR500 więcej
Cena netto:
283,74 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 349,00 PLN (z VAT)
SmartPhone SIM Recovery Pro 2 ER-341 SmartPhone SIM Recovery Pro 2 ER-341 więcej
Cena netto:
202,44 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 249,00 PLN (z VAT)
Paraben Phone Recovery Stick Paraben Phone Recovery Stick więcej
Promocja: 10,00% upustu na ten produkt!
Cena promocyjna netto:
511,46 PLN +23,00% VAT
Price with discount brutto: 629,10 PLN (z VAT)
568,29 PLN
699,00 PLN (z VAT)
Oszczędzasz: 10%
Paraben iRecovery Stick Paraben iRecovery Stick więcej
Promocja: 30,00% upustu na ten produkt!
Cena promocyjna netto:
397,80 PLN +23,00% VAT
Price with discount brutto: 489,30 PLN (z VAT)
568,29 PLN
699,00 PLN (z VAT)
Oszczędzasz: 30%
Paraben Data Recovery Stick Paraben Data Recovery Stick więcej
Cena netto:
568,29 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 699,00 PLN (z VAT)
NEROteam Recovery Studio USB Key NEROteam Recovery Studio USB Key więcej
Cena netto:
381,30 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 469,00 PLN (z VAT)

Zainteresować mogą Cię również:

Oprogramowanie Elcomsoft Phone Breaker Oprogramowanie Elcomsoft Phone Breaker więcej
Cena netto:
348,78 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 429,00 PLN (z VAT)
Oxygen Forensic Detective (zawiera 12 m-cy aktualizacji) Oxygen Forensic Detective (zawiera 12 m-cy aktualizacji) więcej
Cena netto:
27560,16 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 33899,00 PLN (z VAT)
Aktualizacja dla Oxygen Forensic Suite Standard Aktualizacja dla Oxygen Forensic Suite Standard więcej
Cena netto:
1462,60 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 1799,00 PLN (z VAT)
Oxygen Forensic Suite Standard  - klucz USB Oxygen Forensic Suite Standard - klucz USB więcej
Cena netto:
5283,74 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 6499,00 PLN (z VAT)
ZXW Dongle (Zillion X + BlackFish) ZXW Dongle (Zillion X + BlackFish) więcej
Cena netto:
446,34 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 549,00 PLN (z VAT)
MRC Manager MRC Manager więcej
Cena netto:
186,18 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 229,00 PLN (z VAT)

Nota

1. Oferowane przez nas akcesoria, urządzenia i części zamienne nie są oryginalnymi akcesoriami producentów telefonów, jednakże zostaly starannie wybrane pod kątem jakości, i są w pełni dopasowane do telefonów.

2. Nasza firma dostarcza same urządzenia tj. klucze sprzętowe oraz interfejsy. Informacje na temat oprogramowania które można zastosować do oferowanych kluczy/interfejsów jest dostępne w sieci Internet na stronach producentów wspomnianych urządzeń.

3. Wszystkie znaki towarowe zamieszczone na tej stronie są zastrzeżone przez swoich właścicieli. Nazwy produktów, znaki firmowe, symbole handlowe, nazwy handlowe, slogany są własnością odpowiednich firm i są chronione międzynarodowymi przepisami o prawach autorskich, i użyte są tylko w celach informacyjnych.

4. Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie przedstawia stanów magazynowych.

innowacyjna_gospodarka unia_europejska geotrust firma_przyjazna_naturze rzetelny_regulamin rzetelna_firma