4,7 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
98,3%
Obsługa klienta
98,2%
Oferta sklepu
96,9%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Odzyskiwanie i Analiza Danych > Odzyskiwanie utraconych danych > Odzyskiwanie danych z pamięci przenośnych Pendrive USB

Odzyskiwanie danych z pamięci przenośnych Pendrive USB

5 (1)
Odzyskiwanie danych z pamięci przenośnych Pendrive USB
Cena netto: 283,74 PLN 
Cena brutto: 349,00 PLN (z VAT)
Wybierz własności produktu:
Pamięć urządzenia:
Rodzaj uszkodzenia: ?
Typ urządzenia:
Sposób przekazania danych: ?

Ilość:

Za ten produkt możesz zapłacić w dogodnych ratach:
oblicz eraty

ID: 21706

Waga produktu: 0.10 kg

Odzyskiwanie danych z pamięci przenośnych Pendrive USB to usługa skierowana dla osób, które w przypadkowy sposób lub w wyniku świadomego działania utraciły dane jakie zgromadzone były na pamięci przenośnej Pendrive. Utrata danych może odbyć się na skutek uszkodzenia mechanicznego, wtedy mówimy o pamięci pendrive, że została zalana, złamana lub zgnieciona. Do uszkodzeń pamięci dochodzi również w sposób logiczny w wyniku przypadkowego wykasowania danych czy sformatowania.

Z JAKICH NOŚNIKÓW PAMIĘĆ ODZYSKAMY DANE?:

 • pamięci USB (PenDrive) - zarówno monolityczne (Monolithic Flash Devices)
 • standardowe przenośne "sticki" - USB Flash Drive (UFD)

 

RODZAJE ODCZYTÓW według typu uszkodzenia:

 • Odczyt logiczny- odzyskujemy dane w przypadku ich sformatowania czy skasowania. Dane odzyskujemy nawet w sytuacji usunięcia plików i opróżnieniu kosza. Pendrive jest sprawny ale dane nie są możliwe do odczytania. Przyczyną takich uszkodzeń może być nieprawidłowe odłączenie pendrive od komputera lub szkodliwe oprogramowanie (wirusy, trojany).
 • Odczyt fizyczny- to odczyt z uszkodzonego pendrive. Najczęstsze uszkodzenia to ułamanie wtyczki USB, przepalenie zabezpieczeń na elektronice czy uszkodzenie kontrolera pamięci Flash (pendrive jest nierozpoznawany w systemie lub system każe sformatować pamięć). Odzyskamy dane z zalanych pendrive, złamanych.

Z JAKICH KART PAMIĘCI ODZYSKUJEMY UTRACONE DANE?:
Odzyskujemy karty wyposażone w najbardziej popularne kontrolery dla NAND'ow tj.:

 • Alcor Micro (AU),
 • Innostor (IS),
 • Jmicron (JMF),
 • Indilinx (IDX),
 • ITE (IT),
 • Lexar (FC),
 • Phison (PS),
 • Samsung, Sandisk,
 • Silicon Motion (SM),
 • Skymedi (SK),
 • Solid State Systems (SSS),
 • Stec, Toshiba (TC) czy też
 • USBest (UT).
 • Jeżeli chodzi o obsługiwanie pamięci NAND w PenDrive to obsługujemy wszystkie, które podlegają standardowi ONFI tj.:
 • Samsung (ECh),
 • Toshiba (98h),
 • Micron (2Ch),
 • Intel (89h),
 • Sandisk (45h),
 • Hynix (ADh)
 • oraz niestandardowe.

CO NALEŻY ZROBIĆ PO STWIERDZENIU UTRATY DANYCH Z PAMIĘCI USB?

 • ETAP I: najważniejsze byś nie korzystał już z pamięci, dzięki temu zwiększysz szanse na odzyskanie w całości utraconych danych
   
 • ETAP II: wypełnij formularz:
  ZGŁOSZENIE ODZYSKANIA DANYCH

  Wypełnienie formularza jest bardzo istotne na tym etapie. Dzięki temu jesteśmy w stanie dokonać wstępnej analizy i oszacować szansę odzyskania pełnych danych z pamięci.
   
 • ETAP III: otrzymasz od nas e-mail z wstępną analizą i potwierdzeniem czy dane z Twojej pamięci są możliwe do odzyskania. W załączniku maila otrzymasz wypełniony formularz odzyskiwania danych, który należy wydrukować i wraz z pamięcią wysłać na adres naszej firmy. Można też skorzystać z opcji zamówienia przez nas kuriera po odbiór pamięci, w tym wypadku prosimy o dodanie informacji kiedy i w jakich godzinach zamówiony przez nas kurier ma odebrać przesyłkę.
   
 • ETAP IV: teraz zaczyna się nasza praca i cały proces odzyskiwania Twoich danych. Trwa on w terminie standardowym 14 dni pomijając czas potrzeby na transport.
   
 • ETAP V: odczytane i odzyskane dane otrzymasz wraz z raportem na PenDrive w postaci w pełni działającego interfejsu programowego UFED Reader, wraz z plikiem analizy w języku polskim , który możesz exportować wybrane połączenia, kontakty, zdjęcia, hasła do kont. Powyższe zdecydowanie wyróżnia nas od 90% firm i serwisów które świadczą usługi odzyskiwania danych i odzyskują jedynie kontakty, wiadomości i multimedia (przedstawiając je w Excelu lub tez katalogach z plikami graficznymi).

DLACZEGO MY ?
Główną zaleta jest fakt, że nie jesteśmy pośrednikami - sprzęt nigdy nie opuszcza naszej firmy a całość odzyskania danych wykonywana jest w naszym laboratorium. Jesteśmy w stanie odzyskać dane z około 90% modeli urządzeń dostępnych na rynku - zarówno z pamięci do których nie ma potrzeby znalezienia klucza XOR jak także tych z patternem (głównie dotyczy to pamięci z dysków USB i kart SD).

Obsługujemy takie systemy plików jak:

 • Systemy plików: FAT16, FAT32, NTFS, eXT2/eXT3/eXT4, YAFSS2, F2FS, JAFFS, TFAT, KFAT

 

CZAS REALIZACJI:

 • termin standardowy to 14 dni pomijając czas potrzeby na transport.
NOTA
Mimo dołożenia wszelkich starań w czasie trwania procesu analizy nie gwarantujemy możliwości odzyskania wszystkich wyżej wymienionych danych - w niektórych przypadkach niektóre z nich mogą być uszkodzone, nadpisane i ich interpretacja może być niemożliwa.


Z JAKICH URZĄDZEŃ KORZYSTAMY?
Do napraw wykorzystujemy najnowsze metody ekstrakcji korzystając z oryginalnego/licencjonowanego oprogramowania i sprzętu -

 • Cellebrite UFED PA/4PC Ultimate,
 • Rusolut Visual NAND Reconstructor (VNR),
 • VR-Table oraz
 • specjalistycznego oprogramowania.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY KOMISY, SERWISY - DLA STAŁYCH KLIENTÓW SPECJALNE WARUNKI WSPÓŁPRACY


FAQ:

Pytanie: Czy istnieje możliwość płatności przelewem z góry?
Odpowiedź:Nie. Spowodowane jest to faktem, że PenDrive może być uszkodzony w sposób uniemożliwiający odzyskanie z niej danych (np. złamana kość pamięci) i odzyskanie danych nie jest możliwa. W tej sytuacji nie jest przez nas pobierana opłata za usługę a jedynym kosztem dla klienta jest opłata za transport.

Pytanie: Jak długo trwa naprawa ?
Odpowiedź: Staramy się aby czas naprawy był jak najkrótszy - termin standardowy to 14 dni nie wliczając czasu na dostarczenie karty do naszego laboratorium danych. Oferujemy również możliwość wyboru: w wersji przyśpieszonej czas odzyskiwania to 3 dni robocze a w wersji Expres jest to 24h od momentu trafienia przesyłki do naszego laboratorium danych.

Pytanie: Ile wynosi koszt zamówienia kuriera do odbioru telefonu?
Odpowiedź: Koszt zamówienia kuriera to 20,00 zł

Odczytany obraz pamięci NAND (RAW) otrzymasz na PenDrive

Waga produktu: 0.10 kg.
Kraj:
Kurier:
Czas dostawy: 10-15 dni roboczych od daty wysyłki
Koszt dostawy: 23,00 PLN

NEGOCJUJ CENĘ

PDF

Informacja:

Wszystkie prezentowane zdjęcia podlegają ochronie prawem autorskim . Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 1994-02-04 (Dz.U. 1994 Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)

Jeśli interesuje Cię Odzyskiwanie danych z pamięci przenośnych Pendrive USB prawdopodobnie zechcesz również zapoznać się z następującymi produktami:

Zainteresować mogą Cię również:

Odzyskiwanie danych z kart pamięci SD i microSD + Odzyskiwanie danych z kart pamięci SD i microSD więcej
Cena netto:
283,74 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 349,00 PLN (z VAT)
Odzyskiwanie danych z kart SIM, nanoSIM, microSIM + Odzyskiwanie danych z kart SIM, nanoSIM, microSIM więcej
Cena netto:
405,69 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 499,00 PLN (z VAT)
Odzyskiwanie danych z pamięci eMMC przez protokół NAND + Odzyskiwanie danych z pamięci eMMC przez protokół NAND więcej
Cena netto:
1381,30 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 1699,00 PLN (z VAT)
Odzyskiwanie danych z telefonu komórkowego / tabletu / smartfonu + Odzyskiwanie danych z telefonu komórkowego / tabletu / smartfonu więcej
Cena netto:
690,24 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 849,00 PLN (z VAT)
Odzyskanie certyfikatów VPN z uszkodzonej pamięci eMMC - Tesla MCU1 + Odzyskanie certyfikatów VPN z uszkodzonej pamięci eMMC - Tesla MCU1 więcej
Cena netto:
1381,30 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 1699,00 PLN (z VAT)
Kabel do Nokia N900 RJ45 dla UFED Touch/4PC + Kabel do Nokia N900 RJ45 dla UFED Touch/4PC więcej
Cena netto:
16,26 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 20,00 PLN (z VAT)
Kabel do Nokia C1-01 Fbus USB dla UFED Touch/4PC + Kabel do Nokia C1-01 Fbus USB dla UFED Touch/4PC więcej
Cena netto:
16,26 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 20,00 PLN (z VAT)
Kabel do Nokia N-GAGE QD RJ45 dla UFED Touch/4PC + Kabel do Nokia N-GAGE QD RJ45 dla UFED Touch/4PC więcej
Cena netto:
8,12 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 9,99 PLN (z VAT)

Nota

1. Oferowane przez nas akcesoria, urządzenia i części zamienne nie są oryginalnymi akcesoriami producentów telefonów, jednakże zostaly starannie wybrane pod kątem jakości, i są w pełni dopasowane do telefonów.

2. Nasza firma dostarcza same urządzenia tj. klucze sprzętowe oraz interfejsy. Informacje na temat oprogramowania które można zastosować do oferowanych kluczy/interfejsów jest dostępne w sieci Internet na stronach producentów wspomnianych urządzeń.

3. Wszystkie znaki towarowe zamieszczone na tej stronie są zastrzeżone przez swoich właścicieli. Nazwy produktów, znaki firmowe, symbole handlowe, nazwy handlowe, slogany są własnością odpowiednich firm i są chronione międzynarodowymi przepisami o prawach autorskich, i użyte są tylko w celach informacyjnych.

4. Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie przedstawia stanów magazynowych.

Opinie

Dokumentacja cała odzyskana w szybkim czasie. Polecam!