4,8 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
94,8%
Obsługa klienta
94,0%
Oferta sklepu
92,7%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Odzyskiwanie i Analiza Danych > ODZYSKIWANIE DANYCH > Odzyskiwanie danych z telefonu komórkowego / tabletu / smartfonu (odczyt i analiza)

Skutecznie odzyskamy utracone dane z telefonu, smartfonu, tabletu działającego, zalanego, nie włączającego się, posiadającego uszkodzenia fizyczne. Telefonów przywróconych do ustawień fabrycznych, z systemem Andorid i IOS. Odzyskujemy utracone, skasowane, usunięte pliki, zdjęcia, filmy, dokumenty biznesowe z kart SIM, nanoSIM, microSIM, z kart pamięci SD i microSD, z pamięci eMMC przez protokół NAND czy z pamięci przenośnych Pendrive USB.

Odzyskiwanie danych z telefonu komórkowego / tabletu / smartfonu (odczyt i analiza)

5 (8)
Odzyskiwanie danych z telefonu komórkowego / tabletu / smartfonu (odczyt i analiza)
Cena netto: 812,20 PLN 
Cena brutto: 999,00 PLN (z VAT)
Numer zlecenia formularza odzysku danych :
Wybierz własności produktu:
Pamięć urządzenia: ?
Odczyt w izolowanym środowisku: ?
Termin realizacji zlecenia:
Sposób przekazania danych: ?
Urządzenie jest sprawne i uruchamia się poprawnie: ?

Ilość:

Za ten produkt możesz zapłacić w dogodnych ratach:
oblicz eraty

ID: 21684

Waga produktu: 0.20 kg

Przechowalnia prod.

Zapytaj o produkt

Odzyskiwanie danych z telefonu komórkowego / tabletu / smartfonu to usługa polegająca na odczycie i analize danych - zarówno z urządzeń działających jak ii uszkodzonych. działających i uszkodzonych. Odzyskamy dane z telefonów które się nie włączają, telefonów zalanych, przywróconych do ustawień fabrycznych* (świadomie bądź nieświadomie), skasowanych, uszkodzonych lub zablokowanych przez operatorów. Urządzenia zapisują dane (nawet te wykasowane) w pamięci urządzenia, dzięki czemu można je odzyskać przy użyciu specjalistycznych urządzeń i oprogramowania. Kluczowym jest zaprzestanie używania urządzenia, bowiem może ono nadpisać miejsca z których chcemy odzyskać dane - wtedy odtworzenie ich może stać się niemożliwe.

Jako jedna z nielicznych firm prywatnych na rynku 

a) dysponujemy sprzętem (klatka faradya) umożliwiającym odczyt danych z urządzeń mobilnych w pełni izolowanym środowisku co przy odczytach związanych z informatyką śledczą zapobiega wymazaniu zdalnemu urządzenia podczas prowadzonych czynności. 

b) przeprowadzamy analizę z wykonanego odczytu trzema niezależnymi urządzeniami, światowej klasy i w pełni licencjonowanymi narzędziami śledczymi:

 • UFED Cellebrite PA,
 • MSAB XRY / XAMN,
 • Oxygen Detecive Forensic. 

Dzięki temu masz pewność, że w Twoim raporcie nie pominięto żadnych danych* !

*Niestety, ale programy do informatyki śledczej nie są doskonałe - według raportu międzynarodowej agencji NIST, ilość danych jakie potrafi wydobyć z odczytu pojedynczy program typu UFED, XRY, OFD to około 75% informacji - wynika to z listy obsługiwanych wersji poszczególnych aplikacji, sposobu przeszukiwania baz danych, wersji samego oprogramowania. Zastosowanie dwóch narzędzi do analizy zwiększa zakres danych do 86% a trzech to już blisko 94% - pozostałe dane możemy odzyskać przy zastosowaniu metod heurestycznych. Dzięki temu osiągamy wysoki współczynnik sukcesów w odzyskiwaniu danych. Z naszych usług korzystają służby mundurowe, biegli w Polsce i na całym świecie.

 

PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA WYPEŁNIJ FORMULARZ

 

RODZAJE USZKODZEŃ TELEFONÓW Z KTÓRYCH ODZYSKUJEMY UTRACONE DANE:

 • USZKODZENIA LOGICZNE:
  dane zostały usunięte z urządzenia świadomie bądź przypadkowo poprzez skasowanie danych, aktualizacje systemu, przywrócenie do ustawień fabrycznych, blokadę operatora w przypadku niespłaconych rat
 • USZKODZENIA MECHANICZNE:
  do utraty danych doszło w wyniku zalania telefonu, upadku, zgniecenia, pęknięcia ekranu, zwarcia, spalenia, uszkodzenia ekranu, uszkodzenie płyty głównej telefonu.

 

Z JAKICH SYSTEMÓW OPERACYJNYCH ODZYSKUJEMY DANE?:

 • Odzyskujemy dane z około 95% modeli urządzeń dostępnych na rynku :
 • Android,
 • Windows Phone,
 • iOS,
 • Symbian,
 • BlackBerry
 • inne systemy brand’owane przez producentów
 • Systemy plików: FAT16, FAT32, NTFS, eXT2/eXT3/eXT4, YAFSS2, F2FS, JAFFS, TFAT, KFAT

 

DLACZEGO MY?

 • Ponad 20-letnie doświadczenie w branży GSM , olbrzymia wiedza z zakresu diagnostyki telefonu i na końcu profesjonalny sprzęt, stawia nas w czołówce firm, które z SUKCESEM odzyskują utracone dane z urządzeń przenośnych. Przeważnie trafiają do nas telefony, przy których inni "rozkładają" ręce - począwszy od najstarszych modeli po najnowsze. Specjalizujemy się w telefonach, tabletach oraz pamięciach flash (microSD, SD, CF, USB)
   

 

JAKIE DANE ODZYSKUJEMY?

Z telefonu, tabletu, smartfonu odzyskamy maksymalny zakres danych w postaci:

 • Wiadomości SMS - w tym wysłane, odebrane, niewysłane, robocze oraz wykasowane
 • Wiadomości MMS - w tym wysłane, odebrane, niewysłane, robocze oraz wykasowane
 • Komunikatory internetowe: wiadomości wysłane, odebrane, niewysłane, robocze, historia połączeń (także czaty usunięte celowo lub nieumyślnie)
 • Kontakty: również z wpisanymi w grupy komunikatorów internetowych
 • Połączenia: odebrane, wybierane, nieodebrane (rejestry połączeń przychodzących i wychodzących w tym skasowanych)
 • Notatki / Alarmy / Zadania
 • Kalendarz
 • E-Maile / Dokumenty / Bazy danych
 • Hasła jakie są w telefonie (np. do sieci WiFi)
 • Konta użytkowników jakie były wpisane w danym urządzeniu na różnych portalach
 • Lista sieci WiFi do jakich logowało się dane urządzenie
 • Słowniki użytkownika
 • Listę użytkowników danego urządzenia (konta) jeżeli dane urządzenia pozwala na tworzenie profili
 • Informacje o zdarzeniach zasilania (kiedy urządzenie zostało umyślnie wyłączone na określony okres czasu i kiedy ponownie włączone)
 • Listę zainstalowanych aplikacji i usuniętych aplikacji
 • Historia stron WWW: historia przeglądanych stron internetowych, cookies itp.
 • Zdjęcia widoczne oraz usunięte (w tym szczegółowe informacje o aparacie, migawce, naświetleniu oraz Geotagging itp.)
 • Filmy: wykonywane telefonem lub wgrane do pamięci
 • Nagrania audio: w tym nagrania dyktafonu, nagrania rozmów
 • Lokalizacje GPS: szerokość i długości geograficzna, data, czas, informacje o odwiedzanych punktach
 • Pozostałe: numer własny aparatu, numer seryjny aparatu, numer IMEI, data i wersja oprogramowania, data i wersja produktu, typ aparatu i model, kod blokady telefonu wraz z historią zmiany kodów, lista używanych kart SIM w telefonie komórkowym, informacja od operatora z jaką siecią się logowano, wszystkie dane zawarte na kartach pamięci znajdujących się w telefonie komórkowym

 

CO NALEŻY ZROBIĆ PO STWIERDZENIU UTRATY DANYCH Z TELEFONU, TABLETU, SMARTFONU?

 

 • ETAP I:
  najważniejsze aby nie korzystać już z urządzania, dzięki temu zwiększysz szanse na odzyskanie w całości utraconych danych


 

 • ETAP II:
  wypełnij   ZGŁOSZENIE ODZYSKANIA DANYCH

  Wypełnienie formularza jest bardzo istotne na tym etapie. Dzięki temu jesteśmy w stanie dokonać wstępnej analizy i oszacować szansę odzyskania pełnych danych z telefonu. Etap I i Etap II są w pełni bezpłatnymi krokami. Zdalna weryfikacja urządzenia i możliwości odzyskania na nim danych jest bezpłatna. Dotyczy urządzeń w pełni działajacyh, nie posiadających uszkodzeń fizycznych i sprzętowych na którym nie było podejmowanych prób odzysku w innych serwisach.

 

 • ETAP III:
  otrzymasz od nas e-mail ze wstępną analizą możliwści odzyskania danych na urządzeniu. Jeśli uznamy że istnieje możliwość odzyskania danych na urządzeniu wraz z jego treścią otrzymasz w załączniku maila formularz odzyskiwania danych, z którym należy sie zapoznać, podpisać i wraz z telefonem wysłać na adres naszej firmy.

(Oferujemy możliwość zamówienia przez nas kuriera po odbiór urządzenia - w tym przypaku prosimy o kontakt jako kontynuacja korespondencji mailowej).

 

 • ETAP IV:
  teraz zaczyna się rzeczywista diagnoza serwisowa urządzenia i analiza szczegółowa możliwości odzyskania na nim danych.

W przypadku urządzeń uszkodzonych fizycznie i programowo, czy sprzętowo dopiero na tym etapie jesteśmy w stanie precyzyjnie określić możliwości i odzyskania z niego danych. Diagnozę serwisową urządzeń uszkodzonych które trafiają do Nas w celu wykonania odczytów FFS/RAW/Odzysku danych są płatne. Wynika to z faktu, że większość nowych urządzeń opartych o szyfrowanie FDE/FBE wymaga wcześniejszej częściowej bądź całkowitej naprawy, kompleksowej naprawy poszczególnych modułów, doprowadzenia urządzenia do stanu umożliwiającego komunikację. Niejednokrotnie są to skomplikowane prace serwisowe polegające na rebbalingu układów, wymianie podzespołów których złożone konstrukcje wymagają precyzyjnego mikro-lutowania, w tym lutowania BGA. Często mamy do czynienia z kilkoma usterkami gdzie dopiero po usunięciu jednej widoczna staje się kolejna. Usunięcie ich warunkuje sukces całego procesu odzysku danych z urządzenia. By móc jednoznacznie, niepodważalnie i precyzyjnie ocenić możliwości wykonania usługi odzysku musimy dokonać pełnej diagnozy urządzenia. Diagnoza jest bezpłatna jeżeli po jej wykonaniu sprzęt zostanie u nas w celu wykonania pełnej usługi.

Koszt wstępny ekspertyzy/diagnostyki (opłata wstępna) nadesłanych nośników danych lub telefonów pod kątem możliwości odzyskania danych wynosi 199 zł netto + VAT. Opłata ta jest pobierana w przypadku braku możliwości wykonania zlecenia (np. stan urządzenia odbiega od opisu, uszkodzenia mechaniczne pamięci/procesora uczestniczącego w szyfrowaniu, uszkodzenia płyty głównej uniemożliwiające naprawę i odzysk, niestandardowe systemy zabezpieczeń lub szyfrowania) lub rezygnacji z usługi po jej otrzymaniu.

Etap IV trwa on w terminie standardowym od 7 do 14 dni pomijając czas potrzeby na transport. 

 

 • ETAP V:
  odczytane i odzyskane dane otrzymasz wraz z raportem na PenDrive w postaci w pełni działającego interfejsu programowego UFED Reader, wraz z plikiem analizy w języku polskim , który możesz exportować wybrane połączenia, kontakty, zdjęcia, hasła do kont. Powyższe zdecydowanie wyróżnia nas od 90% firm i serwisów które świadczą usługi odzyskiwania danych i odzyskują jedynie kontakty, wiadomości i multimedia (przedstawiając je w Excelu lub tez katalogach z plikami graficznymi).

UWAGA: Jeżeli utraciłeś dane poprzez reset fabryczny a Twoje urządzenie nie jest szyfrowane domyślnie skorzystaj z metody odzysku danych poprzez protokołu NAND.

 

CZAS REALIZACJI:

 • termin standardowy od 7 do 14 dni pomijając czas potrzeby na transport
 • termin przyśpieszony do 7 dni pomijając czas potrzeby na transport (dodatkowo płatny)
 • termin expressowy do 3 dni pomijając czas potrzeby na transport (dodatkowo płatny)


CO NAS WYRÓŻNIA ?


Oferujemy bezpośredni nadzór nad całym procesem odzyskiwania danych . Diagnostyka odbywa się wtedy w specjalnie przygotowanych pomieszczeniu, gdzie klient jest naocznym świadkiem całego procesu. Przy sprawach "wrażliwych" oferujemy własna karta dostępowa do pomieszczenia w godzinach 8:oo do 16:oo oraz możliwość plombowania pomieszczenia na czas odczytu oraz monitoring pomieszczenia.


Odczytane dane otrzymasz wraz z raportem na PenDrive lub w postaci dostępu do serwera FTP.

 

 JAK WYGLĄDA PLIK I INTERFEJS Z KTÓREGO ODCZYTAM DANE?

Poniżej zrzut z interfejsu jaki otrzymasz po odzyskaniu danych, gdzie:

 

 • 1. kolor szary to liczba rekordów rzeczywiście znajdujących się w uszkodzonym urządzeniu (nie usuniętych),
 • 2. kolor czerwony to liczba odzyskanych rekordów usuniętych przez użytkownika które także odzyskaliśmy.


Poruszanie się po nim jest intuicyjne i na pewno nie będziesz miał problemu z interpretacją danych odzyskanych z telefonu.

 

NOTA
W niektórych przypadkach w czasie trwania procesu analizy dane mogą być uszkodzone, nadpisane i ich interpretacja może być niemożliwa.

 

 

Z JAKICH URZĄDZEŃ KORZYSTAMY ?

Do napraw wykorzystujemy najnowsze metody ekstrakcji> Pracujemy na oryginalnym i licencjonowanym oprogramowaniu i sprzęcie :

 • Cellebrite UFED PA/4PC Ultimate, MSAB XRY, Oxygen Forensic Detective, Cellebrite Premium, MobileEdit Forensic Express, PC3000 Mobile
 • VR-Table,
 • specjalistycznego oprogramowania do baz danych mySQL, boxów serwisowych i oczywiście własnych skryptów Python.
 • W przypadku konieczności znalezienia odpowiedniego pinout’u korzystamy także z analizatorów logicznych,
 • oscyloskopu
 • RTG (X-Ray)

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY KOMISY, SERWISY I LABORATORIA - DLA STAŁYCH KLIENTÓW SPECJALNE WARUNKI WSPÓŁPRACY


FAQ:
Pytanie: Czy telefon po odczycie będzie w pełni sprawny ?
Odpowiedź: Proszę pamiętać, że dla nas i klienta najważniejsze są dane niż sam aparat. Sprawność telefonu po odczycie zależy od tego jaką metodą pracujemy, której wybór uzależniony jest od konkretnego modelu. Dla przykładu odczyty poprzez Chip-Off czyli wylutowanie kości pamięci telefonu, wykonanie odczytu i ponowne jej obsadzenie w telefonie zwiększa ryzyko. Należy więc przemyśleć na czym bardziej nam zależy: danych czy aparacie.

Pytanie: Jak długo trwa odczyt ?
Odpowiedź:Staramy się aby czas odczytu był jak najkrótszy - termin standardowy bez dodatkowych opłat to 14 dni pomijając czas potrzeby na transport, w wersji przyśpieszonej jest to 7 dni roboczych (+50%, płatne z góry) a w Expressie jest to od 1 do 3 dni od momentu otrzymania telefonu (+ 100%, płatne z góry)


Pytanie: Jaki jest koszt zamówienia kuriera do odbioru telefonu?
Odpowiedź: Koszt zamówienia kuriera to 20,00 zł.


Pytanie: Czy do przesyłki z telefonem/tabletem muszę dołączyć jakieś dokumenty ?
Odpowiedź: Tak - bardzo prosimy o  wypełnienie zgłoszenia ZGŁOSZENIE ODZYSKANIA DANYCH

Waga produktu: 0.20 kg.
Kraj:
Kurier:
Czas dostawy: 14-28 dni roboczych od daty wysyłki
Koszt dostawy: 35,00 PLN

NEGOCJUJ CENĘ

PDF

Informacja:

Wszystkie prezentowane zdjęcia podlegają ochronie prawem autorskim . Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 1994-02-04 (Dz.U. 1994 Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)

Jeśli interesuje Cię Odzyskiwanie danych z telefonu komórkowego / tabletu / smartfonu (odczyt i analiza) prawdopodobnie zechcesz również zapoznać się z następującymi produktami:

Zainteresować mogą Cię również:

Odzyskanie certyfikatów VPN z uszkodzonej pamięci eMMC - Tesla MCU1 + Odzyskanie certyfikatów VPN z uszkodzonej pamięci eMMC - Tesla MCU1 więcej
Cena netto:
1056,10 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 1299,00 PLN (z VAT)
Odzyskiwanie danych z kart pamięci SD i microSD + Odzyskiwanie danych z kart pamięci SD i microSD więcej
Cena netto:
405,69 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 499,00 PLN (z VAT)
Odzyskiwanie danych z pamięci eMMC przez protokół NAND + Odzyskiwanie danych z pamięci eMMC przez protokół NAND więcej
Cena netto:
1869,11 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 2299,00 PLN (z VAT)
Odzyskiwanie danych z kart SIM, nanoSIM, microSIM + Odzyskiwanie danych z kart SIM, nanoSIM, microSIM więcej
Cena netto:
405,69 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 499,00 PLN (z VAT)
Odzyskiwanie danych z pamięci przenośnych Pendrive USB + Odzyskiwanie danych z pamięci przenośnych Pendrive USB więcej
Cena netto:
405,69 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 499,00 PLN (z VAT)
Kabel do Nokia N81 8GB RJ45 dla UFED Touch/4PC + Kabel do Nokia N81 8GB RJ45 dla UFED Touch/4PC więcej
Cena netto:
16,26 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 20,00 PLN (z VAT)
Kabel do Nokia C6-00 RJ45 dla UFED Touch/4PC + Kabel do Nokia C6-00 RJ45 dla UFED Touch/4PC więcej
Cena netto:
16,26 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 20,00 PLN (z VAT)
Kabel do Nokia 8600 Luna RJ45 dla UFED Touch/4P + Kabel do Nokia 8600 Luna RJ45 dla UFED Touch/4P więcej
Cena netto:
16,26 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 20,00 PLN (z VAT)

Ten produkt był najchętniej kupowany wraz z następującymi produktami:

Odzyskiwanie danych z kart SIM, nanoSIM, microSIM + Odzyskiwanie danych z kart SIM, nanoSIM, microSIM więcej
Cena netto:
405,69 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 499,00 PLN (z VAT)
Odzyskiwanie danych z kart pamięci SD i microSD + Odzyskiwanie danych z kart pamięci SD i microSD więcej
Cena netto:
405,69 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 499,00 PLN (z VAT)

Nota

1. Oferowane przez nas akcesoria, urządzenia i części zamienne nie są oryginalnymi akcesoriami producentów telefonów, jednakże zostaly starannie wybrane pod kątem jakości, i są w pełni dopasowane do telefonów.

2. Nasza firma dostarcza same urządzenia tj. klucze sprzętowe oraz interfejsy. Informacje na temat oprogramowania które można zastosować do oferowanych kluczy/interfejsów jest dostępne w sieci Internet na stronach producentów wspomnianych urządzeń.

3. Wszystkie znaki towarowe zamieszczone na tej stronie są zastrzeżone przez swoich właścicieli. Nazwy produktów, znaki firmowe, symbole handlowe, nazwy handlowe, slogany są własnością odpowiednich firm i są chronione międzynarodowymi przepisami o prawach autorskich, i użyte są tylko w celach informacyjnych.

4. Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie przedstawia stanów magazynowych.

Opinie

Wymienione opinie pochodzą wyłącznie od klientów którzy dokonali zakupu danego produktu/usługi w naszym sklepie Internetowym. Zobacz co sądzą o danym produkcie lub usłudze

Telefon mimo bycia uszkodzonym do staniu nie wlaczania sie zostalo wszystko z niego odzyskane w krotkim czasie bez zadnych komplikacji
solidnie wykonane zlecenie. wszystkie dane o ktore prosilem a nawet wiecej zostalo odzyskane. polecam
Profesjonalny serwis
Odzyskane to co utracone! Kamien z serca ;) dzieki wielkie.
Polecam za rzetelnosc, termin wykonania. Bede wracal. dzieki
Profesjonalizm w jakosci, czasie realizacji i podejscia do klienta. Nie zawiodlem sie. POLECAM