4,8 OCENA:
Zadowolenie z zakupu
95,1%
Obsługa klienta
94,4%
Oferta sklepu
93,2%

Twój koszyk

0 produktów
Strona główna > Odzyskiwanie i Analiza Danych > Stabilizatory / Blokery USB > Deepspar RapidSpar

Deepspar RapidSpar

Deepspar RapidSpar
Cena netto: 8053,66 PLN 
Cena brutto: 9906,00 PLN (z VAT)
Wybierz własności produktu:
Data Acquisition Add-on:
Zestaw adapterów RapidSpar:

Ilość:

Za ten produkt możesz zapłacić w dogodnych ratach:
oblicz eraty

ID: 22788

Waga produktu: 3.00 kg

Przechowalnia prod.

Zapytaj o produkt

RapidSpar to pierwsze oparte na chmurze urządzenie, które pomaga informatykom i niewyspecjalizowanym użytkownikom odzyskać utracone dane z uszkodzonych dysków HDD/SSD. Urządzenie RapidSpar ma jeden port SATA dla dysku źródłowego, jeden port SATA dla dysku docelowego i jeden port USB (tylko w wersji 3.0 lub nowszej) do rozszerzonej kontroli przez komputer hosta. Oprócz oferowania podstawowych opcji sterowania, ekran dotykowy pokazuje różne informacje w czasie rzeczywistym dotyczące bieżącego przypadku, w tym stan każdego odczytywanego sektora, stan rejestrów ATA napędu źródłowego, wykres czasu odczytu sektora oraz wykresy poboru prądu 5 V/12 V .

 

Właściwosci:

- Odzyskuje 50% przypadków, których nie można rozwiązać za pomocą samego oprogramowania.

- Powoduje znacznie mniejsze obciążenie napędów, zmniejszając ryzyko powodowania dalszych szkód.

- Zautomatyzowane rozwiązanie oparte na chmurze, które wymaga jedynie podstawowej wiedzy informatycznej.

 

Tryb samodzielny

W trybie autonomicznym RapidSpar działa jako proste narzędzie do klonowania sektor po sektorze. Jest sterowany z ekranu dotykowego i używany do pobierania danych z uszkodzonego dysku SATA/IDE na sprawny dysk SATA. Metadane sprawy (takie jak mapy sektorów i różne logi) są przechowywane na wbudowanym dysku SSD wewnątrz jednostki RapidSpar. Limit czasu odczytu sektora jest wymuszany przez różne polecenia resetowania i/lub cykl zasilania w razie potrzeby.

Z komputerem

Port USB3 RapidSpar można podłączyć do komputera z systemem Windows (lub Mac z systemem Windows) w celu uzyskania rozszerzonej kontroli za pomocą oprogramowania RapidSpar Assistant (RSA). Główną funkcją RSA jest umożliwienie użytkownikowi wybrania określonych plików/folderów do odzyskania w systemach plików NTFS, HFS+, EXT 2/3/4, FAT32, exFAT i XFS. Wybrane pliki/foldery zostaną najpierw zapisane na dysku docelowym, a następnie skopiowane z dysku docelowego do dowolnego folderu dostępnego przez komputer.

 

 

Z komputerem PC i RapidNebula

Połączenie z systemem eksperckim RapidNebula umożliwia RapidSpar przeprowadzanie diagnostyki i stosowanie automatycznych poprawek/optymalizacji oprogramowania układowego. Gdy proces jest wykonywany z RSA, jednostka RapidSpar zbierze setki parametrów diagnostycznych z podłączonego napędu i wyśle ​​je do RapidNebula w celu analizy. Nasz system ekspercki będzie następnie szukał wzorców podobieństw między bieżącym przypadkiem a wszystkimi wcześniej rozwiązanymi sprawami, aby określić najbardziej prawdopodobny rodzaj awarii i najwłaściwszy sposób postępowania w celu odzyskania. RapidNebula wysyła następnie odpowiednią poprawkę/optymalizację do zastosowania przez jednostkę RapidSpar, po czym odzyskiwanie plików/folderów może być kontynuowane za pomocą oprogramowania RSA. Naszym celem w tym systemie jest automatyczne rozwiązywanie najczęstszych spraw zgłaszanych przez dostawców usług IT. Wymagane jest połączenie internetowe. Dostęp do RapidNebula jest bezpłatny przez pierwszy rok, a później można go przedłużyć za 350 USD rocznie.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Data Acquisition Add-on (opcja) - Dodatek do akwizycji danych to aktualizacja oprogramowania układowego, który dodaje trzy dodatkowe funkcje:

- Możliwość odzyskania danych do pliku obrazu.

Standardowe urządzenie RapidSpar odzyskuje dane sektor po sektorze, tworząc dokładną kopię dysku Source. Za pomocą dodatku Data Acquisition Add-on odzyskane dane można opcjonalnie zapisać w nieprzetworzonym pliku obrazu DD na dysku docelowym.

- Wysoce elastyczny nowy tryb działania, w którym RapidSpar działa jako zaawansowana blokada zapisu z możliwością obrazowania w locie i odzyskiwania danych.

W tym trybie komputer hosta jest podłączony do RapidSpar przez USB3, podczas gdy RapidSpar ma bezpośrednie połączenie SATA z dyskami źródłowym i docelowym. Urządzenie RapidSpar wykorzystuje system emulacji dysku, aby prezentować się komputerowi hostowi dokładnie tak, jak oryginalny dysk Source. Oto jak to działa:

RapidSpar kopiuje wszystkie parametry identyfikacyjne z dysku źródłowego i używa ich do identyfikacji na komputerze hosta. Dzięki temu dowolne oprogramowanie innych firm może pracować z RapidSpar tak, jakby był to standardowy dysk twardy USB3.
Bloki sektorów żądane przez komputer hosta są odzyskiwane ze źródła przez RapidSpar, zapisywane w pliku obrazu na dysku docelowym, a następnie wysyłane do hosta.
Żądania drugiego hosta dotyczące sektorów, na których wcześniej zobrazowano obraz, będą automatycznie obsługiwane przez dysk docelowy, dzięki czemu każdy sektor odczytamy z dysku źródłowego tylko raz.
Zawsze, gdy dysk źródłowy jest w stanie bezczynności, RapidSpar może wykorzystać czas na wypełnienie wcześniej nieprzeczytanych sektorów w celu ukończenia obrazu.

Jeśli dysk źródłowy utknie podczas przetwarzania uszkodzonego bloku sektorów, urządzenie RapidSpar:

W razie potrzeby automatycznie zresetuj i/lub ponownie zasil napęd, aby zminimalizować dalszą degradację.
Opcjonalnie ponów próbę uszkodzonego bloku po jednym sektorze na raz, aby zmaksymalizować pobieranie danych.
Wypełnij wszystkie nieczytelne sektory wzorem zdefiniowanym przez użytkownika, aby śledzić uszkodzenia.
Złóż żądany blok, używając wszystkich dostępnych danych i wyślij go do hosta jako odpowiedź na oryginalne żądanie odczytu bloku.

Komputer hosta utrzymuje bezproblemowe, nieprzerwane połączenie z emulowanym dyskiem źródłowym przez cały czas, nawet podczas ponownego zasilania prawdziwego źródła! Gwarantuje to, że komputer nigdy się nie zawiesi, nie zawiesi, nie zrestartuje ani nie zerwie połączenia z powodu problemów z dyskiem źródłowym. Przetwarzanie uszkodzonych sektorów będzie od 5 do 25 razy szybsze i bezpieczniejsze w porównaniu z używaniem oprogramowania bezpośrednio na dysku źródłowym.

Cała ta funkcjonalność jest w całości realizowana przez samodzielne urządzenie RapidSpar bez wymagań programowych lub sprzętowych dla komputera hosta.

- Dodatkowe raportowanie, które uwzględnia integralność określonych plików.

RapidSpar utrzymuje mapę sektorów na żywo w ramach metadanych projektu zapisanych na wbudowanym dysku SSD wewnątrz urządzenia RapidSpar. Za pomocą dodatku Data Acquisition Add-on tę mapę sektorów można przeanalizować w celu utworzenia pliku .csv, który zawiera listę plików z dokładną liczbą dobrych i uszkodzonych sektorów w każdym odzyskanym pliku. Informacje te są zwykle wykorzystywane do przekazywania klientowi wyników odzyskiwania w celu zwiększenia przejrzystości i zapobiegania konfliktom.

 

Zestaw dodatkowych adapterów (opcja) - 1.8" IDE, ZIF, LIF, mSATA, Micro SATA, CF card, SD card, M.2 B+M key, Apple Macbook 12+6 pin, Apple Macbook 17+7 pin.

 

Zestaw zawiera:

- RapidSpar
- licencja na 1 rok czasu dla RapidNebula 
- zestaw adaterów SATA/IDE 3.5"/2.5"
- zasilacz

Waga produktu: 3.00 kg.
Kraj:
Kurier:
Czas dostawy: 3-7 dni roboczych
Koszt dostawy: 266,66 PLN

NEGOCJUJ CENĘ

PDF

Informacja:

Wszystkie prezentowane zdjęcia podlegają ochronie prawem autorskim . Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 1994-02-04 (Dz.U. 1994 Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)

Jeśli interesuje Cię Deepspar RapidSpar prawdopodobnie zechcesz również zapoznać się z następującymi produktami:

Zainteresować mogą Cię również:

DeepSpar PRO Stabilizator USB + DeepSpar PRO Stabilizator USB więcej
Cena netto:
7034,96 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 8653,00 PLN (z VAT)
YKUSH XS Yepkit USB pojedynczy koncentrator Hub + YKUSH XS Yepkit USB pojedynczy koncentrator Hub więcej
Cena netto:
216,26 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 266,00 PLN (z VAT)
YKUSH Yepkit USB koncentrator przełącznik Hub + YKUSH Yepkit USB koncentrator przełącznik Hub więcej
Cena netto:
331,71 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 408,00 PLN (z VAT)
YKUSH 3 Yepkit USB 3.1 - koncentrator przełącznik Hub + YKUSH 3 Yepkit USB 3.1 - koncentrator przełącznik Hub więcej
Cena netto:
619,51 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 762,00 PLN (z VAT)
YKUR Yepkit przekaźnik USB + YKUR Yepkit przekaźnik USB więcej
Cena netto:
121,14 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 149,00 PLN (z VAT)
DeepSpar Tech Stabilizator USB + R-Studio Technician + DeepSpar Tech Stabilizator USB + R-Studio Technician więcej
Cena netto:
4517,07 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 5556,00 PLN (z VAT)
Guardonix Proffesional Upgrade + Guardonix Proffesional Upgrade więcej
Cena netto:
1999,19 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 2459,00 PLN (z VAT)
Zestaw adapterów RapidSpar + Zestaw adapterów RapidSpar więcej
Cena netto:
1462,60 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 1799,00 PLN (z VAT)

Ten produkt był najchętniej kupowany wraz z następującymi produktami:

DeepSpar Tech Stabilizator USB + R-Studio Technician + DeepSpar Tech Stabilizator USB + R-Studio Technician więcej
Cena netto:
4517,07 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 5556,00 PLN (z VAT)
Zestaw adapterów RapidSpar + Zestaw adapterów RapidSpar więcej
Cena netto:
1462,60 PLN +23,00% VAT
Cena brutto: 1799,00 PLN (z VAT)

Nota

1. Oferowane przez nas akcesoria, urządzenia i części zamienne nie są oryginalnymi akcesoriami producentów telefonów, jednakże zostaly starannie wybrane pod kątem jakości, i są w pełni dopasowane do telefonów.

2. Nasza firma dostarcza same urządzenia tj. klucze sprzętowe oraz interfejsy. Informacje na temat oprogramowania które można zastosować do oferowanych kluczy/interfejsów jest dostępne w sieci Internet na stronach producentów wspomnianych urządzeń.

3. Wszystkie znaki towarowe zamieszczone na tej stronie są zastrzeżone przez swoich właścicieli. Nazwy produktów, znaki firmowe, symbole handlowe, nazwy handlowe, slogany są własnością odpowiednich firm i są chronione międzynarodowymi przepisami o prawach autorskich, i użyte są tylko w celach informacyjnych.

4. Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych i nie przedstawia stanów magazynowych.